"Duch" na teste

hairnikol
11. feb 2014

Vela žien hlavne prvorodičiek sem pridava rozne otazky a obrazky hlavne čo sa tyka tych duchov .. pišete sem velmi povzbudive slová a hlavne by som chcel apočut nazor žien ktore su tehotne a poznaju to .. ale nie domnienky tých ktoré pišu odpovede typu načo to sem davaš chod k doktorovi .. je to len čisto informačna diskusia :
) kde chcem vediet čo si myslite . lebo mne sa zda že na teste aj niečo trošku je a nejsom si až tak ista určite to poznat eniektore lepšie dakujem ... 😉

hviezdicka111
11. feb 2014

@hairnikol no ja tam vidim nieco 🙂 len je to slabucke, dokonca z niektoreho uhlu sa mi zda, ze priesvita biely kanalik a okolo toho je ciarka z jednej aj z druhej strany slabucka 😀 teda ak si pochopila, ako to myslim 😀
isto otestuj o par dni este 🙂 ak je to tehu, bude ciarka silnejsia 🙂 drzim palce 🙂

hairnikol
autor
11. feb 2014

Hej asi je aj lepšie si to robiť rano a hlavne som si vedoma že to može byt velmi skoro len som hrozne nedočkava 😅

bajana
11. feb 2014

ja tam tak isto vidim dvoch duchov a to nie je v poriadku....navyse kvalita tej fotky je velmi zla, skus to odfotit znovu....ale ak ti este nemeska MS, tak ani netestuj...mozes sa vyhnut velkemu sklamaniu...

niki928711
11. feb 2014

@hairnikol mne sa zdá, že tam niečo bude. 🙂 Skúste o pár dní ďalší. 😉

hairnikol
autor
11. feb 2014

naživo tam vidim len tu hlavnu jemnu čiarku ktora je skor na pravej strane .. tu lavu nevidim ani na tejto foto a naživo už vobec nie .. 😨 každopadne dakujem

habibi78
11. feb 2014

No vidím tam aj ja niečo 🙂

bajana
11. feb 2014

na pozitivny test tam musi byt jedna ciarka vyrazna (tu mas, to je ta vpravo), a druha musi byt vlavo od nej aspon v naznaku (duch), ale rozmery ma rovnake ako prva ciarka....nazivo ju nevidis vobec? alebo ako si to myslela?

hairnikol
autor
11. feb 2014

takto je to možno lepšie vidiet 😅

hairnikol
autor
11. feb 2014

@bajana dala som aspon trošku lepšiu foto ked sa poriadne zahladim vidim uplne tenulinky pasik .. ktorý začina je tam vidno bledy kanalik na ktorom je tenunka čiarka čo znamena že je to skoro čož teda je dost možne a ako som pisala som si veoma že je to skoro .. 😕

zuzicek88
12. feb 2014

aj podla mna tam mas ducha

hviezdicka111
12. feb 2014

no nieco slabe tam je 🙂 ale podla toho kolky DC si...ak ti este ms nemeska, tak vazne netestuj, pockaj aspon do dna, kedy ma prist, najlepsie, ked uz bude meskat.... a ak uz aj meska...tak si rob testy aspon obden...kazdy den testovat ide len do penazi.....ked budes testovat obden, aspon lepsie uvidis, ako ciarocka silnie .-) drzim palce 🙂

karmela
12. feb 2014

@hairnikol z vlastnej skúsenosti viem,ze takýto duch niekedy zosilnie a znamena tehu,alebo nesílnie a znamena,ze MS pride.Tak držím palce nech to dopadne ako si prajes 😉

sisa2605
12. feb 2014

@hairnikol ja som mala takehoto ducha a teraz som v 26tt 🙂 skus testovat o par dni znova, ak je to tehu urcite ciarocka zosilnie 🙂

snazilka1983
12. feb 2014

@hairnikol je to presvitajuci kanalik.

hairnikol
autor
12. feb 2014

Počkám na MS 🙂 ďakujem 🙂 naživo je na svetle vidieť na tom bielom kanáliku jemnucka ružová čiarka,,, každopádne uvidím neskor je to skoro.. 😉

hairnikol
autor
12. feb 2014

@hviezdicka111 hej počkám aspoň ešte do nedele,,.,🙂 velmi pekne ďakujem za tvoje rady 🙂

hairnikol
autor
12. feb 2014

@snazilka1983 hej je ale ako som spomínala je tam jemná čiarka,,, uvidím ďakujem 🙂

snazilka1983
12. feb 2014

@hairnikol ano ale na foto ta ciarka nieje vobec zafarbena. samozrejme ze ti tehu prajem ale nebudem ti tu davat falosne nadeje. na foto sa to javy jasne ako len kanalik. skus iny test zajtra.

hairnikol
autor
12. feb 2014

@snazilka1983 uvidim ja sa zase nespolieham že nastopercent .... ak budem budem ak nie tak nie .. vela žien tu povie aj ine asi podla ich skuseností.. takže naozaj uvidim 🙂 😉

snazilka1983
12. feb 2014

@hairnikol no ver ze ja s tymto presne skusenosti mam a nie malo 😉 5 rokov robi svoje. drzim palce.

hairnikol
autor
12. feb 2014

@snazilka1983 preto som vdačna za radu od skusených 🙂 ty maš takuto skusenosť druhe ženy zase inú 🙂 preto hovorím že uvidim a som rada že su tu rozne rady 🙂 je to aj velmi skoro takže možno to ztmavne počkam do nedele dam vam vediet .. naozaj dakujem 🙂 😅

majka_3
12. feb 2014

@hairnikol Ahoj.dnes si test neskusila??? pridaj realnu neupravenu fotku..takto upravene to vyzera ako priesvitny kanalik cize nie pozitivny test 😖 😖 😖

hairnikol
autor
12. feb 2014

@majka_3 ona neni upravena .. je tam len jemnučko večši jas aby to viac ukazallo .. ja tam vidim aj naživo vtom bielom kanaliku jemnulinku červenu čiarku .. je to priliš skoro .. možno tam niečo je možno nie počkam do soboty dnes rozdiel určite nebude takže dnes nebudem skusať nič .. a hlavne to chcem rano .. dakujem 🙂

hairnikol
autor
12. feb 2014

Mám nepravidelný cyklus teraz mi to skače takže tažko povedať ako to mam ... ovulaciu som mala mat podla kalendariku 7.2 ..s priatelom sa snažime prakticky skoro celý ten čas hlavne tie plodne a ovlučný den.. v nedelu a pondelok som mala aj vytok čo možno je znakom že bola ovulacia asi naozaj ten piatok zhruba .. tažko povedat mam to cele poprehadzovane .. no princip je ten že to je naozaj kratka doba .. može to byt maximalne 5 dni-6 DPO.. čo mi pride kratka .. a može to byt aj menej .. ale viac ako 5 určite nie ..

hairnikol
autor
12. feb 2014

@majka_3 len čo si všimam posledne 2-3 dni ma pobolieva v podbrušku .. a mierna unava a teraz mam kludne obdobe unavena nemam byt moc z čoho .. zatial nič ine zle mi zatial nejako neni ale to je zase take že ani mi nemusi byt 😅 ..

majka_3
12. feb 2014

@hairnikol ved jasne nemusi ti byt vooobec nic 😉 kolky dpo si?

habibi78
12. feb 2014

@hairnikol no ja tam toho ducha vidím 🙂

hairnikol
autor
12. feb 2014

takže ženy robila som si test .. a mam pocit že je to silnejšie .. a je lebo teraz to vidim naživo nie biele ale ružovkaste .. ale tu už to pekne vidim a dufam že bude tmavnuť 🙂)))

majka_3
12. feb 2014

@hairnikol aano je to tmavsie....tak vela stastia a nech pekne tmavne 😉

karmela
12. feb 2014

@hairnikol no podla mna bude urcite tmavnut a to si 6DPO cca nie?Drzim palce a Majka_3 vidi druhe čiarky na teste pekne až za roh 😉 Zajtra bude zase viditeľnejšia ciarka uvidis 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre