Duch na teste

maciatko30
21. dec 2013

Ahojte baby
Mám taký problém možno ako niektoré z vás ☹ a preto sa na vás obraciam o informáciu či pomoc pred 2 týždňami som si robila 1 krát tehotenský test a vyšla mi slabá čiaročka tak som počkala a po týždni som si spravila ráno ďalší zasa čiaročka bola slabšia tak som išla doktorovi že som tehotná a on mi povedal že nie teraz si robím za týždeň aj 3 testy vždy tam tá čiaročka je ale už troška silnejšia mám veľký strach lebo neviem čo mám robiť doktor ma nijako nevyšetril iba z moču mi povedal že som ne ni tehotná prosím poraďte ☹

linda20111
21. dec 2013

@maciatko30 na zaciatku tehotenstva moze byt ciarka na teste slabucka, niekedy vobec nevidno, ked este je nizka hladina HCG. Podla toho co pises, tehotna si, nerozumiem preco ti doktor nezobral krv, na tvojom mieste by som isla za nim znova s tym ze tehotna si, vysetrovat ta nemusi- na ultrazvuku este nemusi byt dobre vidno ale ked urobi odber krvi tam lepsie vidi vysledok ako len z mocu.

maciatko30
autor
21. dec 2013

Ach šak s toho som nešťastná ten môj doktor nieje dobrý a ja neviem čo mám robiť už tá čiarka je vidieť a je pekná ale mám aj bolesti ktoré som pri synoch nepociťovala a keďže som pred tehotenstvom brala strašne silné lieky bojím sa aby som nepotratila ...

smotaneeela
21. dec 2013

@maciatko30 ak nie si spokojná, prejdi jednoducho k inému Dr., podpíš dohodu o zdrav. starostlivosti, niektorí lekári ťa vyšetria ešte predtým než príde zdratovná dokumentácia od predošlého lekára. Budeš mať istotu,

maciatko30
autor
21. dec 2013

Toto by som veľmi rada spravila ale keď každý doktor mi povie že už má plné a neberie tak potom kam mám isť skúšala som to

linda20111
21. dec 2013

@maciatko30 Ved gynekologov je vela...Zober tel. zoznam a obvolaj vsetkych, nejaky ta urcite zoberie a vacsinou to funguje tak, ze ked zaplatis poplatok tak ta zoberie prednostne - bez objednavania a bez cakania.

anjelicek26
21. dec 2013

@maciatko30 hcg ti stupa powmaly, co moze a nemusi naznacovat mimomaternicove tehu. Ak mas bolesti, tak treba u lekara bit na poplach, nech urobi ultrazvuk. Ak je vikend - pohotovost. Ak si uz v 7.tyzdni, tak je to otazka par dni, kym babo prerastie sirku vajcovodu a praskne.

elenita
21. dec 2013

@maciatko30 Tak ja na Tvojom mieste by som zbehla na pohotovost, s tym, ze si mala 3 testy pozitivne, ale ze mas bolesti v podbrusku a bojis sa potratu....urcite Ti tam spravia sono, mozno aj krv na HCG....a ako dlho Ti meska menzes?

maciatko30
autor
21. dec 2013

Bože nestrašte ma normálne som teraz dostala ešte väčší strach ☹

maciatko30
autor
21. dec 2013

3 týždne

jarkovamamina
21. dec 2013

Ahojte. Ja som bola vcera u dr. Dva tyzdne mi meska a test vysiel pozitivny ale dr povedal ze tam nic neni :( asi urobim dalsi testik

maciatko30
autor
21. dec 2013

A koľko testov si si spravila ja už asi 20 a vždy tam mám 2 čiarky už si musia v lekárni myslieť že mi šibe 🙂

moniciak
21. dec 2013

Ja som mala tiež slabú a nebola som...

maciatko30
autor
21. dec 2013

A koľko testov si si spravila lebo jeden mi to môže povedať ale 20 rovnakých asi nie či môže ja už sama neviem na čom som ☹

katkasofi
21. dec 2013

Pohotovost....chod tam s tym ze mas pozit test a bolesti. Spravia ti ultrazvuk a budes vediet na com si...😉

adeala
21. dec 2013

@maciatko30 šup na pohotovosť! behom 2 týždňov by tie 2 čiarky mali byť zhruba rovnaké

redlola
21. dec 2013

@maciatko30 ak mas silne bolesti, chod na pohotovost, ze testy ti vysli pozitivne, ale mas bolesti. co sa tyka vyberu gynekologa - su tu zdravotne obvody, kde si najdes podla bydliska, ku ktoremu dr patris, ten ta musi vziat http://www.trnava-vuc.sk/sk/zdravotnictvo/zdrav...
inak je zvlastne, ze ti lekar aspon neodobral krv alebo nepovedal, aby si prisla neskor, ked uz bude v pripade tehotenstva nieco vidiet na usg. koho mas lekara?

mirka_st
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maciatko30
autor
21. dec 2013

No musím si čím skôr nájsť doktora meno neprezradím aby som s toho nemala zle ale tiež som sa čudovala že mi nezobrala krv ale iba moč a ešte si zato vypýtal 5€ aj keď neviem začo za tú moč či a chcel mi pichnúť injekciu aby som začala krvácať odmietla som lebo verím že som tehotná však žena to už po 2 deťoch vie vycítiť no nie 🙂
Testy robené tento týždeň 🙂

cerez
21. dec 2013

Dobre ti radia dievčatá. Buď ísť na pohotovosť a tam ťa musia vyšetriť a čo sa týka tvojho dr., tam by som ani nerozmýšľala. PREJSŤ K INÉMU!

klodyka76
21. dec 2013

Baby majú pravdu, treba ísť čo najskôr k inému lekárovi, prípadne aj na pohotovosť. Tak ako tu už niektorá napísala, vzhľadom na bolesti môže ísť o mimomaternicové tehu a vtedy aj pomalšie stúpa hcg, to by vysvetlilo aj tie slabšie čiarky. U mňa bolo tiež podozrenie na mimomaternicové a hneď si ma aj nechali v nemocnici. Takže hurá k doktorovi.

karmela
21. dec 2013

@maciatko30 tie testy máš krásne pozitívne a tvoj dr je jeden idiot ked ta takto tehotnú odbil.Chod k inému dr ja by Som takému uz nikdy neverila s tym jeho prístupom

awalancha3
21. dec 2013

..................to čo mal urobiť tvoj lekár, urobíme my...... Gratulujeme ti k tehotenstvu.
A nech sa dietatko narodi v poriadku.

maciatko30
autor
21. dec 2013

Ďakujem babenky to som potrebovala počuť že mi nešibe a nebojujem o svoje bábätko zbytočne 🙂

redlola
21. dec 2013

@maciatko30 podla testov si tehotna 🙂 mne tiez tak vychadzali uplne slabunke ciarky, ale to som bola este len 10 dpo, vtedy je velmi nizke hcg. teraz by si mala byt asi tak v kolkom tyzdni? moj lekar brava tehotne az okolo 7+0 tyzdna, aby nieco videl, ale myslim, ze keby som tam uz prisla, tak by sa aspon tu krv unuvali vziat. neviem, je to cudne. inak po tej vyvolavacke by sa vraj babatku nemalo nic stat, aj keby si bola tehotna, ale ja by som to tiez odmietla. neboj sa, dobre to dopadne, urcite ti nesibe a o babatko sa nikdy nebojuje zbytocne 🙂 drzim paste, daj potom vediet ako si dopadla 🙂

maciatko30
autor
21. dec 2013

neviem v koľkátom môžem byť ale musím zmeniť doktora ale keď v Trnave je to sníma o hubu 🙂 keď nemusia tak vás nezoberú a ja sa nebudem vnucovať 🙂

luciannka83
21. dec 2013

Ja keď som prišla k môjmu, že som tehotná, to mi ešte ani m nemeškal, zrobil mi ultrazvuk a povedal, že vidí už zárodočný vak.

maciatko30
autor
21. dec 2013

No vidíš a ja musím natrafiť na takého K.

mimka11111
21. dec 2013

@maciatko30 ako prepáč,ale ak toto nie je pozitívny tehotenský test, tak čo potom 😠 , si určite tehotná, gratulujem 😉

maciatko30
autor
21. dec 2013

Ďakujem no mňa napadlo aj že môžem myť chorá keď doktor povedal že som neni tehotná a že si to namýšľam 🙂

maciatko30
autor
21. dec 2013

http://www.lekar.sk/454/mudr-rudolf-kovacic/hod... toto som si prečítala a odpadávam nevie mi niekto z Trnavy poradiť doktora ktorí berie ešte ženy lebo tomuto už nepôjdem ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre