Duch na tehotenskom teste a predčasná menštruácia

mirabell12
17. sep 2022

Dobrý deň chcela by som sa spýtať robila som si tehotensky test 5 dní pred menstruaciou a na teste mi výška slabšia čiarka
Na druhý deň som dostala menstruaciu takú slabšiu o 4 dní skôr ako som mala dostať
Nemáte niektorá s tým skúsenosť?
Ďakujem za odpovede

anjelicek26
17. sep 2022

tak na 5 dni pred MS bola ciarka hodne silna, skor, ze si ovulovala skorej a teraz mas normalnu MS; ak sa mini neudrzalo...velmi velmi tazko povedat a bolo by to aj moc odvazne...ak je test pozitivny a mas doma - nasad si progesteron, viac urobit teraz nemozes.

sense
17. sep 2022

Tak to je pekne pozitívny test žiaden duch. A je ms rovnako silná ako po iné mesiace je mizne ze sa jedna o biochemické tehotenstvo. Vajíčko sa oplodniko ale neuhniezdilo dostatočne tak odišlo s ms. Ďalšia možnosť je ak je má slabsia a kratšia ze sa jedna u hniezdenie vajíčka a ešte možnosť môže byť aj mimomaternicove tehu.
Ja by som skúsila ešte jeden test rovnakej značky ci plusko silnie alebo nie

lilope
17. sep 2022

@mirabell12 mne sa stalo niečo podobné. Prišla mi MS o 5 dní skôr, ale veľmi slabá 3 dňová a to som už bola tehotná, ale nevedela som o tom. Dozvedela som sa to až o takmer mesiac neskôr keď som mala príznaky a spravila som si test.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre