Duch na tehotenskom teste

modrykonik3002
11. dec 2023

Ahojte baby, po dvoch týždňoch vymeškanej menštruácie a negatívnych testov sa mi ukázal takýto.. myslite, že je to jasne pozitívny? Lekárnička mi povedala, že áno.. myslite že je tam ešte nejaké malé percento, že je to chyba? Nerobila som si ho ráno, ale cez deň.. možno ráno bude čiarka silnejšia

katariiinkaa
11. dec 2023

jasne pozitívny, gratulujem

dadka1997
11. dec 2023

@modrykonik3002 z ranneho moču sprav ale tento je jasne pozitivny

zanzilady
11. dec 2023

Určite pozitívny ☺️

stellarstar
11. dec 2023

@modrykonik3002 ty si s tým testom šla do lekarne? A inak áno test je pozitívny ale preto slabý lebo máš malo hcg ešte ku tomu aby si mala koľajnice ako vlak. Testuj o 2 d s rovnakým testom

modrykonik3002
autor
11. dec 2023

Babyy ale akurát som si spravila dalsi test od značky RapiClear (zevraj je spoľahlivý) a je negatívny.. uplne bez akejkoľvek jemnej čiarky.. čo to ma znamenať?

zanzilady
11. dec 2023

@modrykonik3002 to naozaj ? Ukaz pridaj foto, fakt tam nič nevidno ?

ar3m1s
11. dec 2023

@modrykonik3002 mohla si viac pit a jest 😬 skus pockat do rana a urob z ranneho mocu

ailiba
11. dec 2023

@modrykonik3002 je pozitivny, ale po 2 tyzdnoch meskania mi pride slaba ciarka. To uz musi byt jedno ci rano, alebo poobede. Inak ja som mala okolo 11tej doobeda vzdy najsilnejsi test.
A dalsi mas negativny? Nie je chybny?kup si zajtra dva testy a skus znovu....

zara1357
11. dec 2023

@modrykonik3002 kup si digi test s ukazovatelom týždň a budes vediet na čom si. Po 2 týždňoch meškania už by mali byt čiarky skoro rovnako silné( aj poobede).

lasona
11. dec 2023

Po 2 týždňoch to musia byť riadne koľajnice. Mne ešte nemeskal ale na teste boli jasne 2 ciarky

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
modrykonik3002
autor
11. dec 2023

Baby ja netuším, kedy som mala ovulaciu , len podľa aplikácie sa riadim.. urobím si test ráno, ale poviem vám, život riadne skúša moje nervy.. dnes som sa už nejako tak nastavila a teraz som dosť zmätená. Ak by mi zas ráno ukázal negatívny, myslite, že dnes ten pozitívny bol chybný?

as1184
11. dec 2023

@modrykonik3002 Ja by som šla ku gynekologičke, keď ti mešká tak dlho a zoberú ti krv na potvrdenie tehotenstva.

zanzilady
12. dec 2023

@modrykonik3002 no ak budeš mat dnes negatívny, tak bud bol ten pozitívny chybný slebo to bolo biochemické tehotenstvo a ms do pár dni príde :/ daj potom vedieť keď urobíš test

modrykonik3002
autor
12. dec 2023

Babyyy tak je to taam! asi som teda mala posunutú ovulaciu.. na jednom čiarka riadne zosilnela aa digi je asi spoľahlivý. Či?

zanzilady
12. dec 2023

@modrykonik3002 krasaaaasne testy 😍😍😍😍😍gratulujem, hlavne nech je všetko v poriadku 😍

maryetta
12. dec 2023

Nie asi ale urcite si mala posunutu ovulaciu. Lebo pri meskani 2tyzdne by tam boli kolajnice az az.
Ja som si robila test na 5.deň meskania a uz boli kolajnice. Aplikacia je stale len umela aplikacia. A nepozna to je telo. Pozna len “cisla” a statistiku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre