Duch na 13. deň po ovulácii

1. máj 2024

Ahojte dievčatá, dnes mam 13dpo, len tak som si urobila test, je tam slabý duch. Neviem či to mám brať ako pozitívne alebo sa ešte neradovať 😔
Cyklus mam 29dňový, takže mi ostáva ešte 2 dní.
Ak by som si zajtra ráno urobila test je možné že čiarka bude silnejšia?
Čo som čítala ohľadom uhniezďovania tak mam príznaky, bolesť v oblasti podbruška, hnačky...

simi94
1. máj 2024

Kľudne si mohla aj foto testu pridať ale ak tam máš ducha tak podla mňa sa môžeš tešíť

autor
1. máj 2024

@simi94 snažila som sa to odfotit len nejak to nevidím na fotke 😂 to je ten problém, ale ja si úprimne myslím že to tam je proste

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majamat
1. máj 2024

ak je to duch, je to tak slabe, ez sa neda dofiótit, potoim je vysledok neisty.
netusim preco toto povazuju tu zeny za pozitivne. ved si treba odkontrolvoat stare diskusie, tohoto casto nic nebolo. testy totisz duchuju a ukazuju falosnu pozitivitu.
vseobecne taketo pruzkove testy nie su presne.
akurat vcera som citala zaver takej diskusie a tiez neslo o tehu.

treba sa otestovat neskro znova. mozes aj o 2 dni, ale za 2 dni este nemusi ybt vyrazny vysledok. ja som kedysi mala ducha a testovala som opat za 5 dni a to uz som mala kolajnice.
cize pretestuj sa znovu, z prveho ranneho mocu a uvidis. si kratko po ovu, ak teda vies isto, ez si ovu mala. este nevyhnutne nemusi byt pozitivny test, aj ked 13dpo uz byvaju aj kolajnice. no vynimocne byt nemusia.

sejbipi
1. máj 2024

Otestovala by som sa až o 3 dni najbližšie

zuzanockamt
1. máj 2024

@majamat Ja som o falošne pozitívnych testoch čítala len tu. Nikdy sa mi to reálne nestalo. Ak tam bola čo i len slabá čiarka, tak to bolo tehotenstvo. Ale MK je plný anomálií, to už som si zvykla.

autor
1. máj 2024

Ďakujem krásne dievčatá ❣️

majamat
1. máj 2024

@zuzanockamt zo je sice pekne, ale kezde vel zien to tak ma, tak to tehu nedokazuje, ale ani nevylucuje, proste sa podla toho tehu urcit neda.

samozrejme niektore zeny tehu budu, ale v tomto stadiu sa to neda testom potvrdit.

raz som skusila spocitat v diskusii kolko zien bolo tehu pri takom teste a tusim len 2 asi z 40. ak nie aj z viac. viem, ze to bolo vlemi nizke % a vela zien, ktore taketo testy mali.

simi94
1. máj 2024

Pepino test veľmi duchuje a keď si baby urobili iný neboli tehotné

autor
1. máj 2024

Dievčatá vyskúšala som inú značku, a myslím ze to tam je. Pridávam foto

simi94
1. máj 2024

Podľa mňa to tam je 🥰

majamat
1. máj 2024

sksu o par dni otestovat a daj vediet, drzim palce.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre