Duch alebo tmavý kanálik

8. mar 2023

Baby som 10dpo a test takýto.. testujem kvôli liekom tak skôr. Čo hovoríte je to skôr tmavý kanalik?

divokykonik
8. mar 2023

Ja tam nevidím nič.

sense
8. mar 2023

Vidím len jednu ciarku

floki1994
8. mar 2023

Ja nevidim nič 🤔

janetinka27
8. mar 2023

vidiet tam len nieco velmi velmi slabe. tazko z toho nieco dedukovat. taketo slabe odtiene este nemusia nic znamenat. skus testovat neskor, zatial je to bud-alebo.

sibrez
8. mar 2023

pripajam sa k janetinke a este doplnim ak to potrebujes nutne vediet dnes zajtra tak clear blue digitalny je spolahlivy, ten ti ukaze pravdu a nemusis hladat aspon ciarku na teste. z tohto testu by som bola zmatena aj ja.

snazilka_bio_mamka
8. mar 2023

nič

elis248
8. mar 2023

Nič

kitycat
8. mar 2023

Tie co tam nieco vidia si snad robia srandu..

rachel36a
8. mar 2023

Nechapem baby preco toto robite? Uplne negativny test a lovite duchov.. normalne pockaj kym ti bue mrcha meskat a vtedy ti ukaze kolajnice ak budes tehu...

luciah187
8. mar 2023

Och ved pise, ze kvoli liekom … cosi tam je pri velkej fantazii, ale bude to skor negativne.

14janula14
8. mar 2023

Žiaľ.. ale chápem aj ja si prajem //

petasovova
8. mar 2023

Pre tie co nevidia 😉 ja tam slabunke vidím...koľko máš do ms? Alebo už mešká?

snazilka_bio_mamka
8. mar 2023

@petasovova to je kanálik, nie čiarka

natali1991
8. mar 2023

Ani duch a ani kanalik preboha sak co si slepa ze nevidis ze je biely ?? Ako mna strasne vytacaju taketo prispevky sak ozaj

bejka90
9. mar 2023

@natali1991 akoze nehnevaj sa, ale ak ta vytacaju taketo prispevky, neviem, naco ich otvaras? Nedava mi to logiku! Neotvaraj prosim ta podobne prispevky a usetris svoje nervy a nebudes zneprijemnovat takymi blbymi komentarmi autorky takych prispevkov;) mna osobne este ani jeden takyto prispevok nevytocil...jedine co mna vytaca, su take zeny, ako ty...smutne kam ten svet speje ked sa k inym zenam takto spravate niektore

petasovova
9. mar 2023

@natali1991 to ty vážne nevidíš? 🤦🏼‍♀️

banderaska29
9. mar 2023

ja vidím tiež 😀 Ale kto bol v skupine snaziky ten ma maly rentgen v zreniciach 😀

skus iny test 🙂

natali1991
9. mar 2023

@petasovova toto si u mna ciarky ako mam ja a nie prepac ale nevidim

natali1991
9. mar 2023

@bejka90 to je smutne ze ona neni tehotna a vy jej tu davate falosne nadeje aj moj dr povedal dnes ze niektore zeny odtialto by mali byt doktorky lebo vedia o tehu viac ako samotni doktori .. ked tu da test kde bude druha ciarka tak jej budeme gratulovat ci ?? Ale nie falosne nadeje a potom su tu baby z toho na prasky kvoli takym ako si ty

rurutiax
9. mar 2023

@natali1991 Nevieš či nie je tehotná. Ja som mala tiež takýto test, druhá čiarka bola takmer neviditeľná, nevidel ju ani môj muž iba ja a predstav si, že už som v 5. mesiaci. 🙂 Autorka je možno tehotná, ale testovala príliš skoro, na to aby jej to test ukázal poriadne. Ja tam vidím tiež náznak druhej čiarky a nie, nešibe mi.

ankare
9. mar 2023

Koľko Ti mešká menzes? Podľa mňa negatívne.

bejka90
10. mar 2023

@natali1991 no ked si vyskrolujes vyssie tak zistis, ze ja autorke nedavam nadeje... ak vidim viditelne zretelnu ciarku tak ano napisem ze vidim ale ak si niesom ista tym co vidim tak som radsej ticho ako v tomto pripade.... takze ak by kazda takto uvazovala, tiez by to bolo o niecom inom...

petasovova
10. mar 2023

@natali1991 tak to ze ty nevidíš neznáme ze tam čiarka není keď viac žien ju vidí...ja som mala takto a som momentálne v 33tt 🤷‍♀️

kaca222
10. mar 2023

@natali1991 no tmavšie tam je, takže ak to vidíte celé biele, odporúčam návštevu očného 😀 a dať sa trochu do kľudu, keď vás toto dokáže vytočiť ;)

natali1991
10. mar 2023

@petasovova hej ale asi sa nechapeme toto neni ciarka takze preto sa ma testovat po ms alebo v den ms aby to bol jasny vysledok a to ze ty si bola tehotna a mala si takyto test tak to len preto ze si testovala skoro ale sama si predsa z tohto testu nemohla usudit ze si v tom .. urcite si si robila omnoho viac testov nez len tento jeden .. tak mi tu prosim nepis hluposti

natali1991
10. mar 2023

@kaca222 ten test je negativny ked bude mat po meskani ms dve ciarky tak je tehotna ale urcite z tohto testu to nevie nikto povedat a neni ste tu doktorky tak co mudrujete

natali1991
10. mar 2023

@rurutiax a ked nakoniec nebude tehotna tak co budete vsetky hovorit ze to bol kanalik alebo falosny duchujuci test ako vzdy 🤦🏼‍♀️

petasovova
10. mar 2023

@natali1991 to skade môžeš vedieť ze som robila viac testov? Mala som odsledovanu ovulku a tento test (jediny) som si robila na 10dpo a vyšiel takto takže...

natali1991
10. mar 2023

@petasovova ahaa takze ked ti vysiel takto tak si uz volala dr ze si tehotna bez toho aby si si urobila test lde by si mala kolajnice .. sama tomu neveris dufam

petasovova
10. mar 2023

@natali1991 🤦🏼‍♀️ och načo ti tu budem písať aký postup som mala ...niesom tehotna prvý krát takže viem ako postupovať...a tiež nechápem načo si s tým všetkým začal...pani sa pýtala jasne a chcela ano/nie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre