Duch a zvláštne pocity - som tehotná?

mkf
23. aug 2020

Ahojte ms som mala dostat 17.8. Nedorazila ani žiadne špinenie. Ale asi dva tyždne mám nafúknuté brucho a také zvlaštne v podstate nebolí ale ani nie je ok (tlak)
Ovulácii mávam 17-20deň cyklu v 17 bol sex robila som si od 18.8 každý deň test negatívny dnes po 6 dňovom meškaní podľa mňa vyšiel duch viď foto myslíte, že to môže byť?! K doktorke som objednaná až o tri týždne

klarissa25
23. aug 2020

Tu nie je ani len naznak po duchovi...

viikkki
23. aug 2020

@mkf tak duch tam je lenže dosť slabý a (mamatest robí aj falošných duchov) na to kolko ti mešká nuž možno sa vajíčko uhniezdilo neskôr a pomaly ti rastie hcg, skus urobiť pepino o 2 dni ci tam dačo bude, tak ci tak držím palce 🍀

damtiporiti
23. aug 2020

A ja som myslela, že sa tu bude riešiť nejaké mystično, a nič, zase len klasické hľadanie neviditeľných čiarok.
Nemáš tam nič, ani ducha, ani čiarku, ani nič, lebo tam nemáš nič. Chápeš?

mkf
autor
23. aug 2020

@viikkki a nahodou nemas skusenosti s clearblue? Lebo vsade ho popisujú za naj lenže prvýkrat keď som bola tehotná mi ako jediný nevyšiel....

mkf
autor
23. aug 2020

@damtiporiti v pohodičke 🤗

c_est_la_vie
23. aug 2020

Ja tam dusika vidim, ale na meskajucu ms velmi slabeho. Clearblue je vyhadzovanie penazi, reaguje na vyssiu citlivost a ukaze ti tehotenstvo az po peknej ciarke na mamateste

zuzka565
23. aug 2020

Aj ja tam vidím ducha ale tiež sa mi zdá slabý. Skus iný test.

viikkki
23. aug 2020

@mkf no takto clearblue je podľa mňa nespolahlivy mal by ukázať ako prvý ale ukáže ako posledný 😏

mess123
23. aug 2020

Za mňa obyčajný pepino test za 1€.. Už druhé tehotenstvo ukázal peknú čiarku ako jediný. Teraz už vyrábajú s väčšou citlivosťou aj pepino, 10 mIU je u nás sa mi zdá že najlepšie. Dostaneš ho v Tescu alebo aj v Dmke.. Ale pozri, ak máš byť tehotná tak je to je do aký test budeš mať, ukáže ti peknú druhu každý.. Preto je za mňa zbytočné vyhadzovanie peňazí za nejaké 8€ testy..

brezza
23. aug 2020

@viikkki nema ukazat ako prvy. Ma citlivost az 25 takze ten ukaze az ked na slabsich 10tkovych su ciarky. A spolahlivy je velmi. Vidis rovno +- a tyzden tehotenstva.

@mkf zda sa mi, ze to je kanalik. Ciarka je velmi tenka

bambuslienka
23. aug 2020

U mna clearblue ukazal 10 dpo a o par dni tiez velmi jasne viditelne spolahlivo

viikkki
23. aug 2020

@brezza myslela som to obrazne, píšu ze ukáže 5 dní pred očakávanou MS tehotenstvo no niekomu až ked MS mešká ale obyčajne testy už peknú čiarku

miskamichalka
23. aug 2020

Ja tam ducha vidim

radiah
23. aug 2020

A kde je ten duch? 👻

emmik46
24. sep 2020

Ahojte je mi divne tak som si urobila test je tam duch?

habibim
24. sep 2020

@emmik46 to nie je duch, to je pekne rysujuca sa druhá ciarka😉 skúsila by som o5 tu istú značku testu za dva dni, aby si videla, ci silnie

emmik46
24. sep 2020

@habibim ďakujem veľmi pekne za odpoveď je to 25-ovy test,iný som nemala ,myslela som ze zajtra spravím 10- ovy alebo?

habibim
24. sep 2020

@emmik46 tak na desiatkovom by to malo byt silnejšie.... Urob a pridaj foto😉

emmik46
24. sep 2020

@habibim ok urcite pridám foto ci to silnie ,lebo už 2x som takéto mala a ms dorazila 😪

emmik46
25. sep 2020

@emmik46 tak dnes takto

habibim
25. sep 2020

@emmik46 gratulujem

emmik46
28. sep 2020

@habibim ďakujem krasne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre