Duch a potom nič

ericka333
26. nov 2022

Mate niekto skusenost s tym, ze ste mali ducha na teste a potom nie ? a boli ste tehotna ? ja som mala duchov silnejsich uz asi na 4 testoch a potom po case, ze skusim a na 2 asi nic, k lekarovi idem az v pondelok, ale unava stale strasna..tak len ci nahodou niekto...

andrea_prestastna
26. nov 2022

@ericka333 kolko ti meska?

ericka333
autor
26. nov 2022

prikladam aj foto predtym a teraz

ninka99865
26. nov 2022

@ericka333 tieto pepino testy treba vyhodiť a viac už nekúpiť. Robia ducha aj z vody

ericka333
autor
26. nov 2022

@andrea_prestastna tak menstruaciu som uz jednu mala slabu asi 2 dni a ani ma nic nebolelo.. preto mi to bolo cudne, lebo ja prvy den menstruacie beriem aj 3 tabletky pomaly

ericka333
autor
26. nov 2022

@ninka99865 hej pocula som, ale hlavny dovod preco som kupila test :D bola nenormlna unava.. som cez den zaspavala

janai1
26. nov 2022

@ericka333 tieto testy majú 0 výpovednú hodnotu. Minule tu jedna písala, že to namocila do coly a mala tam čiarku

veronika3110
26. nov 2022

@ericka333 týmto testom by sim určite neverila.. skús napr digitálny.. ale ak ti po toľkých dňoch čiarka ani nesilnie, tak zrejme to bol falošný výsledok

bejka90
26. nov 2022

Tak mozno ide bohuzial o biochemicke :( "priznaky" ostavaju dlhsie...tak som citala a citila som sa podobne ako opisujes uz aj po negativnom teste

ericka333
autor
26. nov 2022

@bejka90 mala si biochemicke ? ale nemala by s nim byt aj silna menstruacua ?

bejka90
26. nov 2022

@ericka333 tak nemam to potvrdene doktorom,ale mala.som par pozitivnych testov, ale len slabych duchov, ms mi meskala 2 dni, no ja som mala klasicku ms ako vzdy... a po ms som si urobila test zo zvedavosti a bol uplne biely, takze preto si myslim,ze som mala.biochemicke.... skusala.si aj inu znacku testov? Alebo n ktorych si nemala ciarku?Lebo ja so msi takisto urobila pepina a potom livsane a na kazdom bol duch. Inak som nikdy nemala este duchov len teraz v.oktobri... no a neviem ci musi byt silnejsia ms alebo ako to som nestudovala nejak ale skus sa pozriet na to ked tak...

lucia_0012
27. nov 2022

Ahojte. Ja mam niečo podobné. 1test-slaba čiarka, 2test-slabá čiarka, 2 dní mi meškala menštruácia, urobila som si hneď test a bola silnejšia čiarka,po menštruácii mam už na treťom teste stále len slabé čiarky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre