Druhý týždeň mi mešká menštruácia

lenka2814
23. jan 2022

Dobrý deň,
Už 2 týždeň mi mešká menštruácia, u gynekologičky som bola v pondelok, doktorka mi na to povedala, že to bude kvôli stresu, ktorého mám až až. Stalo sa vám už niekedy, že vám kvôli stresu meškala menštruácia? Tehotná byť nemôžem, som panna. Neviem či mám pokiaľ mi menštruácia nepríde ísť ku doktorke tento týždeň na pichnutie vyvolavačky alebo nie

bosorka2302
23. jan 2022

Mne meska v dec som mala covid a nic zatial

nikolani
23. jan 2022

@lenka2814 úplne kľudne to môže byť stresom, tiež mám skúsenosť. Kedy ísť k doktorovi neviem poradiť, keď som mala tento problém tak som sa doktora rovno opýtala kedy mám prísť ak by nič nezačalo. Takže by som si na vašom mieste možno najprv zavolala, aby ste sa neprehnali zbytocne

lenka2814
autor
23. jan 2022

@nikolani ďakujem krásne, doktorka mala naponáhlo, moc som sa nezdržala takže mi nič nepovedala, skúsim zavolať ak ďalší týždeň nepríde

lenka2814
autor
23. jan 2022

@bosorka2302 ja som mala covid minulý rok v januári, tiež mi meškali, veľa ženám meškajú po prekonaní, držím palce aby prišli čo najskôr

1fifinka1
23. jan 2022

Mne celkom vynechala v decembri. Prvy krat v zivote, mala som ale velmi narocne obdobie. Mam 43 rokov, k lekarke som sla ked mi meskali vyse 3 tyzdnov. Tiez stres. Dala mi vtedy vyvolavacku a do 4 dni prisiel menzes.

lenka2814
autor
23. jan 2022

@1fifinka1 ďakujem veľmi pekne za odpoveď, skúsim ešte chvíľu počkať a potom tiež pôjdem radšej na vyvolavačku

marcela64
23. jan 2022

No jasné s prehľadom, veľa žien možno ani nevie ako veľmi až stres vplýva na celý tento cyklus. Skús sa dať viac do kľudu, vypnúť a to príde 🙂 Ak ti doktorka povedala, že je inak všetko ok, tak je to ok 🙂

lulka321
23. jan 2022

@lenka2814 Ja keď som bola v strese, učila som sa na maturitu, tak mi ms meškala 3,5 týždňa. Keď som bola na vysokej škole, tak kamarátka nedostala ms počas celých štátnic. Bolo tomu 6 týždňov. 😉 Stres je veľký pán, hlavne čo sa ms týka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre