Druhý deň meškania a negatívny test

petra8786
17. jan 2022

Ahojte,druhý deň mi meska ms,pohlavný styk s partnerom sme mali cez ovuláciu v strede cyklu,teraz mi druhý deň mešká.... test mám ,ale negatívny,mám 31den..Stalo sa to nejakej ? Môžem byť aj tak tehotná, snažíme sa o bábätko,ďakujem za odpovede ..

jaskolka
17. jan 2022

Môžeš byť tehotná,mne na 4 deň meškania ukázalo slabú druhu čiarku. Keby robím v 2 deň, tak zrejme neukáže nič.Hcg stúpa rôzne, takže môže sa to stst
Zopakuj o dva dni, ak dovtedy nedostaneš menzes

nika12323
17. jan 2022

Skúsila by som test zas o dva dni

lobic
17. jan 2022

to je len par dni, myslim ze je este skoro. radsej pockaj este niekolko dni a potom sprav test 🙂

ailiba
17. jan 2022

@petra8786 aj ja by som ešte radila počkať. Cez víkend som mala dostať a v stredu bol na teste duch. Ak vieš presne, kedy bola ovulka, tak 12.den po už by malo ukázať.... Ak vieš len približne, tak to nerieš a ešte počkaj. Držím palce, nech to vyjde👍

petra8786
autor
17. jan 2022

@lobic ďakujem Vám ,neviem presne ,kedy bola ovulácia,iba približne...som vypočítala stred cyklu....no je mi úplne super,priam až úžasne,čakala by som,že keby som tehotná bude mi zle,ja mám perfektnú náladu,nič ma nebolí atď,len tá ms neprišla....mali sme styk aj tri dni dozadu,čo bolo 1pred očakávanou ms,tak neviem, možno bola aj vtedy ovulácia a to by asi na teste neukázalo ešte ,,neviem..každopádne počkám 😊
@ailiba

anna_maria1
17. jan 2022

Ono je to malinko tie dva dni, ale verim ze clovek by uz rad videl dve ciarky 🙂

ailiba
17. jan 2022

@petra8786 🤩.. Si zlata, ze ešte ti nie je zle....to je ešte moc skoro, aby ti bolo zle. Mne pri prvom synovi bolo len pár krát zle za celé tehu (asi 3x dokopy) aj to max hodinu. Teraz pri druhom to už je úplne iné... Od 5tt do 8tt som myslela, že umriem, ako mi bolo zle, potom stále zle, ale už nie na úmrtie a po 13tt ani neviem, že som tehotná. Tak držím ti palce, aby si patrila k tým šťastným, ktorým zle nie je vôbec. 👍... Ale hlavne, nech to vyjde🥳🙏

petra8786
autor
17. jan 2022

@ailiba ďakujem ,uvidíme zatiaľ stále nič ,len prsia naliate a nič iné ,žiadne príznaky ,musím počkať ach,len viete asi všetky ,aké to je náročné čakať 😊😃

ailiba
17. jan 2022

@petra8786 to áno... Radšej myslieť na niečo iné... A treba si ešte užívať slobodu👍

petra8786
autor
17. jan 2022

@ailiba no zial začala ms 😔😏tak nič baby,zaseee

ailiba
17. jan 2022

@petra8786 to je mi ľúto... Nabudúce to vyjde🙏

petra8786
autor
17. jan 2022

@ailiba ďakujem ❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre