Druhé tehotenské "nepríznaky"

26. máj 2024

Ahojte chcem sa spýtať ci ste to niektoré z vas mali podobne. Totiž pri prvom synovi som mala úplne rozpoznatelne tehu príznaky ešte predtým ako mi meškala menštruácia (bolesti prsníkov, nafuknute a bolestivé podbrusko, ospalosť). Toto všetko som citila ešte pred tym ako som si urobila test. A samozrejme som počkala kym mi bude meškať. No a teraz som v situácii ze mi meškajú a žiadne príznaky...i ked len male náznaky. Počkám ešte týždeň a urobím si test. Mna len zaujmalo ze ci moze byt aj tehotenstvo a nic ste necitli ( prvé príznaky) ďakujem

sejbipi
26. máj 2024

Nič som necítila ani pri jednom. Spozornela som až keď určitý čas meškala ms a prišlo hnedé špinenie, ktoré po jednom dni prestalo a ms nikde.

sofia1979
27. máj 2024

Na čo čakáš keď ti mešká každé tehu môže byť iné. Urob test uvidíš držím palce

doda26
27. máj 2024

Ja som si doteraz neuvedomila, ale ked si to spomenula, tak je oravda ze pri druhom babatku, som uz vedela, ze som tehotna a pritom ma prsia vobec neboleli. Zacali ma boliet o dost neskor ako pri prvom babatku. A dokonca aj unava prisla neskor, resp. ani nebola taka vyrazna ako pri prvom tehu

autor
27. máj 2024

@doda26 ano presne o tomto hovorím. Viem ze každá to máme inak a ze niektoré ženy cítia skôr a niektoré neskôr. A je zvláštne ze pri druhom si to mala inak...no vidíš 🫶

majka36912
27. máj 2024

Kamaratka len pri prvom babatku vedela o tehotenstve skoro, pri druhom to zistila az v 4tom mesiaci pri odbere krvi a pri tretom detto, az po 3tom mesiaci, ked si zacala vsimat, ze jej nejako rastie brusko a ludia sa jej uz zacali na to pytat 😃

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre