Druhá slabá čiarka na teste. Som tehotná?

mukesina
19. okt 2011

ahojte babule potrebuje radu. menzes som mala teraz 9.10. ale skor nebol ako bol, slaby a zacal sa len spinenim co u mna nie je obvykle, od vtedy mavam kazdy den bolesti v podbrusku a v krizoch,prsia nebolia. dnes t.j.19.10 som si robila testik a bola tam tha druha ciarka uplne slabucka a tenka ale bola. mozem byt tehotna?dakujem za rychle odpovede

katecameron
19. okt 2011

ano si tehotna gratulujeme

pici
19. okt 2011

ja myslim takisto ze si.. gratko

arieska
19. okt 2011

ano, myslim, ze si
urob si este druhy test o par dni, malo by to byt jasnejsie
gratulujem, ak sa tesis 🙂

zabka132
19. okt 2011

nechcem strasit, ale treba ist k dokimu, aby sa nahodou nejednalo o mimomaternicove tehotenstvo ☹ . Ja som si to prezila, ako vravis, bolesti v podbrusku, mrcha bola....ale slabsia....po mrche bol testik pozitivny....ale na sone dokina nic nevidela a nakoniec som skoncila este v ten den v nemocke, kde mi robili laparku ☹ .
...ale dufam, ze to nie je tvoj pripad....drzim palce 😉

katka3012
19. okt 2011

ked sa ti objavila aj druha ciarocka,a aj ked len slabucko,no cosi natom len bude 😉 Gratulujem 🙂 Ale pre istotu chod svojmu doktorovi a budes to mat vsetko potvrdene na 100% 😉 Drzim palce

li_la
19. okt 2011

rýchla odpoveď : áno, môžeš a ak tam je 2. čiarka, tak aj si...

vierkasteffi
19. okt 2011

aj ja si myslim ze si tehotna aj ja som mala taky slabucky menzes potom o 4 dni potom som si spravila test a mala som tam dve ciarky a jedna z nich bola uplne slabulinka, na ultrazvuku to sice nebolo vidiet ale doktorka mi vzala krv a zistila ze predsa len som tehotna 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre