Dôveryhodnosť testu 3 dni pred menzesom

21. okt 2023

Ahojte, chcem sa opýtať na vaše skúsenosti-názory ohľadom skoršieho testovania. Mám 3 dní pred MS a už 3 dní pociťujem neustáleho pocitu na vracanie, trápi ma to posledné 3 dni aj prsia ma bolia na dotyk a je mi neustále zima,mám stále zimnicu.Neviem ci som chorá ale pre istotu som si urobila teraz večer test -baby top test ale bol negatívny. Preto sa k vám obraciam pre radu či je to na 100% že tehotenstvo môžem vylúčiť a ak sa mi do par dni nepolepší môžem ísť k lekárovi? Ďakujem za všetky odpovede.

dzulli1980
21. okt 2023

Keď už chceš testovať pred očakávanou ms, rob ho z ranného moču - ten je najkoncentrovanejší ... počkaj do ms, potom testuj, ak nemáš posunutú ovuláciu, už by minimálne náznak // mal byť.

zuza265
21. okt 2023

Tehotenske priznaky su dosledkom narastu hcg. Cize napr nevolnosti - ak ich mas z tehotenstva, tak by to test ukazal. Skor mas niecim podrazdeny, pokazeny zaludok alebo si nieco chytila🤗

msnesquik
21. okt 2023

Mne ukazal test 2 dni pred ms...bola tam velmi slaba ciarka, ale bola

zenulkaaa
21. okt 2023

Mne ukazal 4 dni pred ms. Ciarka takmer neviditelna ale bola tam. A prve tyzdne tehu mi bola stale zima, som tiez myslela ze som chora, ale nie.

autor
21. okt 2023

@dzulli1980 Oki teda tak nič,v pondelok zbehnem k lekárovi ak to neprejde

ivkav5
21. okt 2023

Mne vyšla napr. jasná čiarka už 6 dní pred očakávanou ms 🙂

dianka3
22. okt 2023

Mne ukázala slabunka čiarka v deň Ms

zuzkacik4
22. okt 2023

Tak velmi zalezi, kedy bola ovu...mne 2x ukazal test 6dni pred ms a 1x mi test ukazal (a aj to len slabeho ducha) az ked mi meskala ms 3dni...

autor
23. okt 2023

@zuzkacik4 no ved teraz to mam horšie lebo mam len jeden vajcovod tým pádom aj menšiu šancu. Ale asi som ochorela lebo aj zvýšenú teplotu som mala,ďakujem ti za odpoveď

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre