Dostala som menzes. Môžem byť tehotná?

24. jan 2022

S mojím mužom sme sa snažili o bábätko cez plodné dni ale ale dostala som nakoniec menštruáciu ,to bolo 21 dní od posledného styku , menzes mi prišiel normálny. Tehotenský test som si spravila dva dni po menzes a je negatívny môže sa stať že mi o pár dní ukáže test ešte pozitívny či to už asi nie ??

haley7897
24. jan 2022

Ako ja chápem, že si niektoré veľmi prajete otehotnieť, ale tak... 🧠🙏🏼

mon2523
24. jan 2022

drzim palce aby to nabuduce vyslo, ale suhlasim s @haley dostala si menzes, test je negativny...

lucianne
24. jan 2022

Bohužiaľ nie keďže si to dostala a ešte aj potvrdila testom. Držím palce aby nabudúce vyšlo 😊

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaskolka
24. jan 2022

Veď si mala negatívny test a aj si už dostala normálne menštruáciu.
Aký pozitívny test ešte myslíš, že by mohol byť? Skrátka tento cyklus to nevyšlo.
To ze je sex cez ovulaciu neznamená automaticky, že na 100%otehotnies.

petricka22
24. jan 2022

Ak aj zeny maju menzes a su tehotne, skor je to spinenie. Aspon u mna to tak bolo pri kazdom tehu. Pokial vsak chcete deti, treba mat styk casto, nie len pocas “plodnych dni” a hlavne, netreba sa na to upinat, aj ked sa to lahko hovori. Ja som na prve babo cakala 6r. A druhe sme pocali hned v ten mesiac, ked som si povedala, ze sa idem sustredit na pracu a tehotenstvo odlozim. Hlava robi strasne vela. Treba najst nieco ine, cim ju clovek zamestna.

ajko2011
24. jan 2022

Netreba zúfať 😌 skúšajte ďalej. 💪

mamina0078
24. jan 2022

Nie, nemozes byt tehotna. Tehotna mozes byt za 1. Ak mate nechraneny pohlavny styk pocas ovulacie - plodnych dni 2. Ak ti v krvy stupne HCg - tehotensky hormon, ktory po' istom case sa dostane aj do mocu a vtedy test ukaze pozitivitu pokial tam je. 3. Ked tehotna zena zacne krvacat (nie len spinit) castokrat ide o potrat, ktorym sa tehotenstvo nasledne ukonci.

mima1
24. jan 2022

Tak ak si dostala menzes tak klasika ides dalej tehotna niesi. Aj ked ste skusali cez plodne dni neznamena ze hned si tehotna. Treba skusat dalej. Naco robit testpi menzese?

mima1
24. jan 2022

@petricka22 tak moze byt zena tehotna a mat aj menstruaciu. Pri prvom som zistila az skoro v 13tyzdni ze som tehotna. Menzes som mala normal a tak som ani netusila ze som tehotna. Az ked vynechala 2mesia a meskala mi.

ella_price
24. jan 2022

Začni najprv nejakou literatúrou

ingrida1127
24. jan 2022

@bambulienka25 sorry ale každú ženu tu hejtuješ ,
Veď sa nič také nespýtala 🤦"ujo Google"
Žena ktorá veľmi túži po bábätku tak sa pýta a chytá sa každej možnosti tiež to poznám ,tiež som sa pýtala .
Veď keď ťa to tak otravuje tak čítaj inde .

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
syslik81
24. jan 2022

aj panna maria otehotnela bez sexu tak preconie ty :p ... ale ako neveriaca ti poviem ze ako v prvom pripade tak aj v tvojom je to nemozne ... takze uzivaj dalsie pokusy-raz to vyjde

ingrida1127
24. jan 2022

@bambulienka25 ja sa nemám z čoho 😆
Trochu pochopenia.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karolonakarol
24. jan 2022

Ahojte baby (Prikladám môj kalendár)
Ovu si nesledujem ale snažíme sa o babo, tam kde sú ❤️ Sme sa snažili, muž chodí na sluzobky mimo SK tak sa snažíme len keď je doma. Ms mávam pravidelnú na 27-28dc. Poslednú ms som mala 23.12.
16.1 a 18.1 (25dc a 27dc) som mala taký ružový výtok. Myslela som že rozbiehajúca ms ale do dnes neprišla 6dni.
Robila som už 3 testy a negatívne ale asi ani jeden som nerobila ráno. Ale robila som TOPTEST 2 pružkove a jeden neviem ako sa presne vola, kazetový? Aké máte s nimi skusenosti ? Ale mám naliate prsia, niekedy mi vadi tričko a mám žilky na nich. Ak bola posunutá ovu kedy by som mohla robiť test? Alebo po koľkých dňoch meškania vyšiel vám ? ja viem že prvý deň vyšiel večšine (aj mne tak nejak prvé tehu) ale chcela by som počuť aj skusenosti kedy ste mali negatívne testy a boli ste tehu. Nemám žiadnu infekciu, zapáchajúci výtok ani nič podobne. Ďakujem

petricka22
25. jan 2022

@karolonakarol je dost mozne, ze si v tom. Urob si test rano, ked je najvyssia koncentracia hcg. Staci uplne najobycajnejsi a ak uvidis len naznak druhej ciarky, je to jasne 😉

karolonakarol
25. jan 2022

@petricka22 no dnes som robila tiež, o pol 11 ale vtedy som vstávala. A nič, ms stále nič. A niesom ani prechladnuta ani nemám žiaden zapáchajúci výtok ani nič. Popravde čo ja mávam výtoky skoro stále tak teraz minimálne. A poznám aj čítala som prípady ktorým neskôr ukázal test, ale neviem popravde fakt na čom som lebo nemám skusenosti s meškaním len počas tehu tak fakt neviem na čom som a kým nemám žiadne problémy nechcem hneď behať po doktoroch. Ale ak do týždňa neprídu a neukáže test tak určite pôjdem. Ďakujem za odpoved

petricka22
25. jan 2022

@karolonakarol mohla si otehotniet aj ku koncu cyklu 🤷‍♀️ Mozno je na vsetko este zavcasu. Musis len vydrzat.

karolonakarol
25. jan 2022

@petricka22 hej hej mala som aj ten 25dc (26nič) 27dc taký slabo ružový výtok a mohlo to byt ovu ale aj uhniezdenie ale myslím že keby uhniezdenie tak by ukázal test 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre