Doktorka na sone nič nevidela

libu88
11. mar 2024

Ahojte mal už niekto z vás skúsenosti z niečím takým istým ako ja ? Som tehotná podľa testov aj digitálny aj paličkový ukázal že som , podľa výpočtu od poslednej MS by som mala byť v 6 týždni tehotenstva lebo som mala poslednú ms 5.2.2024 ale dnes na ultrazvuku ešte nič nevidela a volá má naspäť pondelok zas či už bude niečo vidieť a či to není náhodou Mimo maternice ale ja nechápem však keď mám v maternici všetko čo potrebuje bábätko aby tam mohlo rásť tak on je kde ?
Prosím vás už som zúfalá z týmto čo to môže znamenať
Dúfame že všetko bude v poriadku 🙏

bimbina
11. mar 2024

Tak skoro ma ženská ani nepozerala. Na ultrazvuku je vidieť od hcg 3000. Hcg z krvi by mala vziať . Ak každé 2 dni sa bude hcg zdvojnásobovať , tak ide o prosperujúce tehotenstvo . Ak bude rast pomaly - mimomaternicove .

libu88
autor
11. mar 2024

Teh.testy čiarky pekne tmavli prvé z tým zeleným robené v Utorok minulý týždeň
Druhé moc červené robené včera ráno

libu88
autor
11. mar 2024

Digitálny

libu88
autor
11. mar 2024

@bimbina brala dnes tak zajtra ráno budú výsledky .. dúfam že bude v poriadku

bimbina
11. mar 2024

Ono to chce len čas . Podľa testov je vidieť ze silnejú . Ale ja som mala aj mimomaternicove a testy pekne sa farbili. Čiže už len počkať do ďalšej kontroly . Pripadne to hcg z krvi je asi najistejšie. 🙂

saxana000
11. mar 2024

+1-2 nie je dostatovne hcg na 6 tyzden.si tak v 4tom max a to naozaj este neuvidi doktorka nic.mohla byy posunuta ovulacia kym prislo k oplofneniu a kym vajicko docestovalo prebieha mozno tak akurat nidacia niekde vo vystelke.trosicku bud trpezliva..trosku zvolni tempo papaj vitaminy odpocivaj.o dva tyzdne uz tam bude

bimbina
11. mar 2024

@libu88 uz len musíš počkať . Viem že to čakanie je hrozné, ale nič iné neostáva . Už môžeš prestať testovať . A ak ti začnú nejaké príznaky tehotenstva , je to dobre znamenie že hcg rastie .

libu88
autor
11. mar 2024

@bimbina ja práve že mávam veľmi sa mi chce v kuse spať bradavky mám také úplne hnedé mám aj chúťky

bimbina
11. mar 2024

@libu88 tak už len počkať 🙂🙏🏻 držím prsty

svetlonos
11. mar 2024

@libu88
ja so mala taketo kolajnice medzi 5-6 tt a dr videl uz aj srdce, aj pocul. Druhe tehu v 6 tt a dr tiez uz videla všetko. Obaja dr mali ale perfektne pristroje. Mozno tvoj ma nejaky starsi a nestresuj, tes sa radsej 🙂

xsuzannex
11. mar 2024

Ja som sla na gyn dva tyzdne od pozit testu a bolo vidno len maly gestacny vak.

bejka90
11. mar 2024

@libu88 ja som bola u gyn ked mi ms meskala 2 tyzdne tusim a videl max gestacny vak. Nestresuj, isto je tam len si bola veeelmi skoro 🙂 nabuduce uz bude vidiet

deniska899
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rebekah61
12. mar 2024

@libu88 U mna lekárka v 6tt tiež nič nevidela. Prvý krat drobca už aj so srdiečkom videla v 8tt (podľa MS). Môže byt ze si mala posunutú ovulaciu. Držím prsty. ❤️

maryetta
12. mar 2024

Ja som isla k dr vzdy az cca v 8.tt. Pri poslednom som uz bola asi aj v 10.tt
Uvidis. V pondelok uz isto bude iny pohlad od dr.

simca06022011
12. mar 2024

Išla si prilis skoro, klud a pôjdeš neskôr na sono.

domulienka20
13. mar 2024

@libu88 nič si s toho nerob mne Syna nevedeli nájsť mesiac a to som chodila do nemocnice 2 x týždeňe si ma volali plus mi brali aj krv , syna sme splodili 4.6 tehotná že som sa dozvedela 24.7 podľa testov , 24.7 som išla aj ku gynde na pohotovosť zobrala krv a hcg som mala 35 postup e sa zvyšoval už má chcela poslať na kyretaz a ja že nie dajte nám ešte týždeň možno sa ukáže . A 15.8 sa mi fešák ukázal . Zachvilku bude mať 1 rok 17.3

libu88
autor
13. mar 2024

@domulienka20 teraz má zavolala zas v pondelok 18.3. ale krvné výsledky vykázali že som tehotná

k_kvietok
13. mar 2024

@libu88 Dobrý večer 🙂moje testy (resp. intenzita čiarok) sa úplne stotožňovali s vašimi testami, dokonca aj digitálny mi ukázal 1-2t, hneď na druhý deň som šla k lekárovi a tak isto na ultrazvuku nebolo nič vidno a tak ma objednal o nejakých 10 dní neskôr pre potvrdenie či sa naozaj jedná o vnutromaternicové tehotenstvo. Následne na tej kontrole bolo vidno len gestačný vak 😊 a podľa cyklu som bola v 5tt. Keď som si robila test pár dní po tej poslednej kontrole- tak už obe čiarky boli pekne silné a jednoznačne viditeľné 🙂 Zrejme sme sa len na tú prvú kontrolu voľajako poponáhľali.

libu88
autor
18. mar 2024

Ahojte dievčatá tak dnes už kontrola v poriadku videli sme ten malý zázrak 🥰

vixy_dixy
18. mar 2024

@libu88 mne vyšli v piatok takéto testy a dnes sono dopadlo takto..... za dva tyzdne idem na srdiecko🍀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre