Dnes som si robila 3 tehotenské testy

13. sep 2023

Ženy dnes som si robila tehotenské testy 3 všetky pozityvne . Menzes som mala mat cca od 6 do 10 ale nedostala som ho. Cítim sa ako keby sa mala menštruácia mala každú chvíľu spustiť bolia ma prsia . Myslite ze sa môžem tešiť?

a_alexandra_a
13. sep 2023

🤷‍♀️ Máš 3 pozitívne testy a nedostala si menštruáciu, tak čo myslíš? 🤷‍♀️🤷‍♀️🙄

zuzana9393
13. sep 2023

Tvoja maternica sa pripravuje na tehotenstvo, preto máš pocit, že každú chvíľu budeš mať ms. Su to veľmi podobné ,,sťahy", alebo ako to naznať. Mala som to pri oboch tehotenstvach. Gratulujem ❤️🍾

autor
13. sep 2023

@zuzana9393 Ďakujem pekne ❤️

autor
13. sep 2023

@a_alexandra_a TY si podráždená, máš zlý deň?

ivkav5
13. sep 2023

Gratulujem🥳❤️ hlavne veľa zdravička…sú to tehotenské príznaky, ja keby som nevedela, že som tehotná tak podľa príznakov čakám ešte stále MS 🤣

fotoportret
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivkav5
13. sep 2023

@a_alexandra_a
@fotoportret
Baby nebuďte zlé, nie každá sme rovnaká, niekto sa jednoducho príliš teší a nevie tomu ani uveriť(napr. po dlhej dobe snaženia a pod.), tak trošku pochopenia. Načo sa zapájate do takej témy, keď si chcete len podpichnúť a rýpnuť? Radšej nekomentovať 🙂

martinka13
13. sep 2023

3 pozitívne testy, meškajuci menzes = tehotenstvo

a_alexandra_a
13. sep 2023

Nemám zlý deň, chápem, že si prekvapená, nadšená a nevieš čo od radosti so sebou, ale pýtať sa takúto otázku za okolností, aké si popísala je minimálne čudné. Máš príznaky tehotenstva, vyšli ti 3 pozitívne testy tak čo by to asi tak malo byť?

fotoportret
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivkav5
13. sep 2023

@fotoportret no tak hold, každý je iný 🙏 niekto to bude prežívať týždeň po týždni alebo deň po dni a niekto neprejaví emócie za celých 9 mesiacov, každý sme jednoducho iný, len to treba akceptovať a nekaziť radosť 🙂

fotoportret
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rebrambora
13. sep 2023

Jasne. Zavolaj lekarovi a nechaj si to potvrdit.

janinah
13. sep 2023

Z teba má výrobca testov ozaj radosť,neurobíš ešte zo dva? sorry,nedalo mi...a gratulujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre