Divný výtok a možné tehotenstvo

stefka007
9. sep 2012

Dobrý deň. 23.8. som mala menštruáciu, 1.9. som mala nechránený pohl. styk, ktorý trval asi len minútu, lebo som sa spamätala, že nemáme kondom. Pritom mi tiekla krv, kedže to bol moj len druhý sex. Od pohl. styku ma bolí v podbrušku. Už asi 3roky mám problemy, pálenie, svrbenie, biely povlak na pošve, vkuse používam canesten krem aj cipky, nic nepomáha. Takže výtoky mam večene. Včera (t.j. 8.9. - 8 dní po styku) som mala hnedastý výtok. Na nete som čítala, že to može byť aj príznak ukladania sa vajíčka, alebo zase sa to spomína aj pri mykoze. Na gyndu som objednaná až o týžden. Čo si myslíte vy?

camelinka
9. sep 2012

@stefka007 na mykozu je nejlepsi tohle http://lekarnamodrahvezda.cz/zbozi/multi-acidop..., uzivat v kuse canesteny apod neni moc dobry 😔 .Jinak tehotna asi nebudes, ikdyz mozne je vsechno.

cerez
9. sep 2012

Určite na gyndu. Mykóza je potvora a neliečená môže spôsobiť ďalšie problémy. O týždeň budeš vedieť viac!

stefka007
autor
9. sep 2012

Ja len sa Veľmi bojím toho, aby to nebolo náhodou to uhniezdovanie vajíčka :(((

katren
9. sep 2012

@stefka007 tak na to si mala mysliet skor, nie teraz.....mykozy sa neriesia iba Canstenom a pri dlhodobom probleme je treba ist k dr., ktory nasadi liecbu

cerez
9. sep 2012

@stefka007 Všetko je možné, no treba si uvedomiť, keď už idem do nechráneného styku, uvedomiť si aj následky svojho činu. Tým pádom niesť aj patričnú zodpovednosť. A keby si bola tehotná?

camelinka
9. sep 2012

@stefka007 no aspon si das priste bacha 😉

ange_de_la_morte
9. sep 2012

@stefka007: já bych si zavolala na gyndu jestli tě nevezmou dřív .... a jinak , nechápu jak se ti tohle mohl ostát ( tím tě neodsuzuju) ale já sem vždy měla strach aby nám kondom stačil , tak si neumím představit jak na něj někdo může zapomenout

kokorunecka
9. sep 2012

@stefka007 A to akože prečo si tie výtoky apod. doteraz neriešila??
Ten styk radšej neriešim.....
Ale aspoň - partnera by si mala upozorniť, čo máš za problém, aby nebol prekvapený, keď sa aj u neho vyskytne infekcia.

mawiya
9. sep 2012

@stefka007 tehotenstva by som sa neobávala, hnedá krv mohla byť práve stará krv, keďže si mala pohlavný styk len druhý krát, alebo práve kvôli mykóze. Aj keby si išla k lekárovi dnes, ešte by ti tehotenstvo nezistil, možno z krvi, takže vydrž ten týždeň a netráp sa. Hlavne lieč mykózy, pretože často sú príčinou neplodnosti. A to je potom problém. Tak veľa šťastia, nestresuj, nečítaj o tehotenských príznakoch, lebo potom ich budeš mať určite. :D. A je dobré, že si sa spamätala a prerušila styk, len nabudúce mysli aj na riziko pohlavných chorôb, nielen na tehotenstvo. Bože aká som múdra. Pekný večer 🙂

nibiru
10. sep 2012

v prvom rade popros gynekologa nech ti nasadi liečbu normalnu ak mas pernamentne vytoky je potrebna aj dieta žiadne cukry,plesnive syry ani vela miečnych vyrobkov taktiež koly a sladene napoje dalej kup si probiotyka nakolko maj asi preskysleny organizmus,kup si tiež laktacit, žiadne tangače ale kvalitnu bavlnenu spod.blielizen popros gynekologa o antikoncepciu k tej mykoze po styku naozaj v dnešnej dobe by som sa ja osobne ako tehotenstva kedze antika je bezna bala pohlavnych chorob ktore možes ziskat skor ako tehotenstvo je novy druh kvapavky na ktore nezaberaju antb. x x x dalsich chorob od hepatytidi po hiv na to služi kondom nie len proti tehotenstvu viem možno kažem velmi ale bohuzial aj mne sa podarilo nakazit sa hepatit. po polročnom vztahu kde mi dotičny zatajil že je chorý liečila som sa rok a teda liečba ma otrasne nežiaduce učinky nastastie som ok no maš vidiet ako aj niektory lekari namna pozeraju hoci mam papier že som zdrava a dnes riesim kamošku ktora možno dopane ako som dopadla ja po 1r vztahu sa dozvedela že jej partner ma hepatit.a zatajil jej to ano rozisli sa no ona teraz 6m. nebude vediet spavat čo ked je nakazena?takže nikdy nezabudat na kondom!ak maš palenie hned po styku opytaj sa lekara na možnu alergiu na latex v tom pripade si budeš musiet kupovat kondomi ktore neobsahuju latex neboj sa na trhu ich je dost.
@stefka007

nibiru
10. sep 2012

@stefka007 aky dlhy mas cyklus?ak si sa bala že vam dačo ušlo nabuduce sa si kup tabletku po stoji sice 25-30€ ale cim skor tym je ucinnejsia max do 72h....uhniezdenie byva skor 5-11 dni po ovulacii ta byva v strede cyklu cca 14 den ale kludne aj 10 či 18 nakolko si ju nesledujes nevies kedy bola a ako ratam tak ratam tebe vychadzal ten vytok na 18den cyklu kludne to mohla bit aj obeskorena ovulacia ak maš kratši cyklus ako 28dni kludne aj to uhniezdenie. skus test ak to bolo uhniezdenie tak už sa hcg začalo tvorit a hladina bude dost vysoka na 10 kovy test.

stefka007
autor
10. sep 2012

@nibiru Cyklus nemám kratší ako 28dní, stále som mala presne, len posledne 2 menstruácie mi meškali asi 4 dni.. a ďakujem veľmi pekne za rady

nibiru
10. sep 2012

@stefka007 ak ti meskali posledne 2m. 4 dni tak sa ti cyklus mohol natiahnut to znamena že aj ovulacia bola posunuta totiž lutealna faza (poovulacna byva vždy rovnaka od cca 11-14dni )ak ms je neskor aj ovulacia bola neskor niektore ženy bežne pri ovulacii špinia,citia bolest.

nativanativa
10. sep 2012

dnes uz ma pomaly kazda zena problemy s vytokmi , ja tiez , a to mi zistili ze som alergicka na candidu .... , takze ku mne zavita mykoza asi tak 5 krat rocne bohuzial ☹
ale pochybujem o tom , ze by si bola tehotna .... tam bude iny problem 😉

stefka007
autor
12. sep 2012

Slečny a stalo sa Vám niekedy, že keď ste si vopchali palce do pošvy, tak ste si tam nahmatali niečo, tvar to malo ako napr. slivka. Hmmmm

bebe2013
12. sep 2012

@stefka007 krcok maternice? Ty si pchas palce do posvy!? A to preco!?

stefka007
autor
12. sep 2012

Netušim čo to je.. vkladala som si vaginalnu tabletu 🙂
Lebo tu čitam, že to je bod G, ale to sa mi zdá viac ako divné http://www.zdravie.sk/sz/507/t323568/p1/hrcka.html :D

stefka007
autor
26. sep 2012

Nakoniec všetko dobre dopadlo, test vyšiel negatívne, doktor vylúčil tehotenstvo - dal mi potrebné lieky na mykózu.. menštruáciu som dostala, aj keď mi meškala týždeň, ale to môže byť od antibiotík, ktoré beriem na tvár.. takže môžem si vydýchnuť a správať sa zodpovednejšie 🙂

alena004
16. jan 2020

Ahojte chcem sa opýtať už dva mesiace som nedostala menzes a teraz sa snažíme o malé môžem otehotnieť keď mi tak dlho mešká

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre