Digitálny test pozitívny, paličkový negatívny

danny173
24. jún 2024

Ahojte. Včera okolo obeda mi vyšiel myslím že celkom pekne pozitívny Dr.Max test. Dnes ráno som si teda robila z ranného moču ďalší Dr.Max test a digitálny Clear blue. Digitálny ukázal +1-2, Dr.Max úplne jemná ciarka, ani ju nebolo vidieť na prvý pohľad, taka skôr ze tam pomaly ani nebola. MS mešká 1-2 dni. Pri prvom už som mala v deň MS krásne dve čiarky. Moja otázka je, ci sa s tým niekto stretol a ako je vôbec možné, že digitálny, ktory je 25kovy niečo ukázal a 10kovy nie. Ďakujem

danny173
autor
24. jún 2024

@danny173 Toto bol včerajší pozitívny.

marhulka13
24. jún 2024

@danny173 podľa mňa vždy digitálny ukáže pravdu, nech je aký chce , ale mňa nikdy nesklamal a jediný ukázal pravdu aj pred meskajucou ms

pet888
24. jún 2024

@danny173 uvidis este co zajtra,ale ak dnes palickovy zoslabol oproti vcerajsku,moze ist aj o biochemicke😕

butterflyeffect
24. jún 2024

Moze ist ajno chybny test, ale ked ti vcera ukazalo taku ciarku a digitalny tiez tak skor ten bez ciarky bol chybny. Mne aj 10 rozne znacky-jedna znacka 2xbiely a na tom druhej znacky ciarka. z tej znacky co bol biely mi tiez ukazal cirky ale az o 2 dni.

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danny173
autor
24. jún 2024

@butterflyeffect Robila som potom aj poobede, ten bez čiarky úplne, a teraz večer, a tam zas len taka neviditeľná. Mam ešte jeden Dr.Max, tak skúsim ešte ráno, a keď nič, tak nič. Len ten digitálny ma zmiatol, keďže ten nie je taký citlivý. A ta ciarka na prvom teste bola fakt ze ciarka, žiadny prízrak.

butterflyeffect
24. jún 2024

@danny173 ten prvy palickovy je tiez dr. Max?

danny173
autor
24. jún 2024

@butterflyeffect Áno, len Dr.Max som mala, a jeden Clear Blue.

sisska96
24. jún 2024

Clear blue sú najpresnejšie

danny173
autor
25. jún 2024

Tak dnes ráno úplne bielo, bez druhej čiarky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre