Digitálny pozitívny a obyčajný negatívny

16. aug 2024

Ahojte, asi si budete ťukať po čele prečo som to robila ale robila som z tej istej vzorky digitálny aj obyčajný paličkovy tehotenský test, sama neviem čo ma to napadlo. Digitálny vyšiel + 1-2 a paličkový negatívny. Teraz som z toho zmätená, nemáte skúsenosti? Môže byť aj digitálny falošne pozitívny? Alebo.. neviem sama 🤷🏻‍♀️

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
16. aug 2024

Obyčajný je baby top test, digitálny clearblue

komitat
16. aug 2024

To je aka blbost kokos

autor
16. aug 2024

Snažíme sa dlho, neviem čo si o tom myslieť, normálne som z toho rozhodená 😃

denuss
16. aug 2024

Mešká ti MS?

koniarova
16. aug 2024

Zase skúsiť zajtra. Držím palce.

mimuska328
16. aug 2024

Na tom top teste není ani náznak? Lebo on ma celkovo malo farbivá

ankare
16. aug 2024

Verila by som viac digitálnemu. Skús sa testnut o 2 dni opäť.

autor
16. aug 2024

Na top teste vôbec nič. Mešká mi 3 dni. Skúsim zajtra, viem že iné ako čakať mi žiaľ nezostáva, chcela som aspoň či nemáte niekto rovnakú skúsenosť

polovnicka92
16. aug 2024

Ja som videla uz v poslednej dobe falosne pozit. Digi ale zasa mne ukázal takto a na dr max z rovnakého moču skoro nič.. Držím prsty 🙏

zuzi0911
16. aug 2024

V poslednej dobe aj digi akosi robí blbosti ...

nikkkyyyy25
16. aug 2024

Ahoj, ja tiež, presne tento digitálny pozitívny, a klasické palickove negatívne, jedine pepino mám pozitívny ale tak Tomu neverím moc .. nechápem, bud digitalny klame, alebo tie paličkove testy nie sú také citlivé ako píšu.. v pondelok mám dr. Tak dám vedieť že ktorý z tých testov klamal 😁

nevenka
16. aug 2024

@nikkkyyyy25 zvedava som

autor
16. aug 2024

@nikkkyyyy25 potom napíš, som zvedava 🙂 ja budem robit robit este obyčajný a ak ani o dva dni na nom nič tak je to jasné ale vždy som si myslela že digitálny je taka istota ale už neviem veru

autor
16. aug 2024

@nikkkyyyy25 a držím palce 🙂

nikkkyyyy25
16. aug 2024

Jasne ozvem sa 😊 sama som zvedavá.. presne, ja som to tiež tak brala, že tie digitálne sú najspoľahlivejšie.. ale tak mám pocit že už pri žiadnom si nemôžeme byt iste.. test z krvy jedine 🙏🏻 držím aj ja palce veľmi

autor
17. aug 2024

Tak dievčatá, dnes som dostala MS, takže ja som si kupila digitálny prvý aj posledný krát. Zbytočné nádeje..

koniarova
17. aug 2024

Nestrácaj nádej. Podarí sa ešte. ❤️

ankare
17. aug 2024

Posielam objatie! ❤️

klejkaez
18. aug 2024

Mne palickove neukázali tehotenstvo pekne dlho, clearblue áno. A opakovane, je jeden z najspoľahlivejšich .
Za mňa biochemické 🙏🏼. To bol davno i môj prípad, takto isto.

lucinkaaaa109
18. aug 2024

@nikkkyyyy25 dobrý deň, ako ste dopadli? Lebo u mňa digi pozitívne ukazujú 1-2 už vyše týždňa a na obyčajnom teste ani náznak. Nerozumiem tomu lebo všetky sú citlivejšie ako digi.

autor
18. aug 2024

Biochemické neviem, to som zažila 3x, čakajú ma preto aj vyšetrenia. Ale malo to vždy iný priebeh ako teraz

autor
18. aug 2024

@ankare ďakujem ❤️

nikkkyyyy25
18. aug 2024

Ahojte, tak nakoniec som v piatok v noci skončila na gynekologickej pohotovosti, lebo ma extrémne chytila bolesť ľavého vaječníka.. ale taká že som myslela že odpadnem.. zľakla som sa, či náhodou nepraskla cysta (nemala som o nej vedomosť ale počula som, že tehotenský test vie zachytiť prípadnú cystu), doktor mi pozrel vaječníky - nic nevidel. Cez sono videl niečo v maternici ale vraj moc malé na to aby z toho vedel potvrdiť tehotenstvo. Overili sme to teda krvným testom ale výsledok HCG v krvy bol 2, na základe čoho vylúčil tehotenstvo. Čiže tehotná nie som.. to čo videl v maternici nevedel určiť čo je, tak mi povedal, ze mám ísť v pondelok ku svojmu gynekológovi na doriešenie.. tak zajtra tam idem, a uvidíme.. dám info

ankare
18. aug 2024

@nikkkyyyy25 držíme palce!

nikkkyyyy25
18. aug 2024

@ankare ďakujem ❤️

nikkkyyyy25
19. aug 2024

Ahojte, tak bolo to pravdepodobne biochemicke, jednoducho potrat. Pán doktor povedal, že ta bolesť mohla byt aj prvá ovulacia po potrate. Maternica je čistá. Čiže v podstate zo zdravotnej stránke všetko pohode. Odporučil netestovat pred ms, lebo je to potom len zahul na psychiku..

simonka121
19. aug 2024

Zdravím to isté trápi aj mňa ráno pozitívny digi a potom ďalšie negatívne.....

nikkkyyyy25
19. aug 2024

@simonka121 to si si robila všetky v jeden deň ? Je možné že si mala viac rozriedeny moc, skús sa otestovať opäť z ranného mocu

simonka121
19. aug 2024

@nikkkyyyy25 áno v jeden deň....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre