Digitalny Dr. Max test

2. okt 2022

Ahojte. Aj vam sa dlho nacitaval digitalny dr max tehotensky test? V pripade ze ste boli tehotne. Neni to tak, ze ked je vysoke hcg, tak to naskoci hned?
Mne to trvalo asi 3minuty. A az potom ukazalo pregnant. Tak ci aj vam tak dlho 🙂

lilope
2. okt 2022

Áno, načítaval sa veľmi dlho až som si myslela, že je buď chybný alebo zle urobený, no výsledok ukázal správny podľa očakávania 3+.

janka_01
2. okt 2022

Ja som ho síce nemala pozitívny a robila som si počas 4 mesiacov, 2 krát ale načítaval sa asi okolo 5 minút.
@lilope dr max digitálny test neukazuje čísla, ukáže len výsledok pregnant alebo not pregnant

lilope
2. okt 2022

@janka_01 tak potom si to mýlim s clarblue, čo ukazuje aj týždne. Robila som oba, lebo som si omylom kúpila ten, čo týždne neukazuje, no ale oba sa ,,načítavali" dlho, aj ten prvý, aj ten druhý.

autor
2. okt 2022

@janka_01 tak tak. Ja som myslela ten od dr maxa. Nie clerblue 🙂
Ja som si najprv myslela, ze hcg je velmi nizke, ked to tak dlho nacitavalo. Uz som bola nervozna, ze bude tam not pregnant

autor
2. okt 2022

@janka_01 jaaj, tebe vzdy viesiel not pregnant?

autor
2. okt 2022

*vysiel

janka_01
2. okt 2022

Ano, mne vždy vyšlo not pregnant

autor
2. okt 2022

@lilope aha, takze aj u teba sa dlho nacitaval? 😀

autor
2. okt 2022

Ja som sa uz zlakla, ze ked tak dlho nacitaval, tak ze mam nizke hcg. Preto tato tema. Pred 5timi dnami som mala kolajnice na papierikovom teste. A ostal mi este tento digitalny. Tak som ho spravila.

lilope
2. okt 2022

@autorka viem, že v ten deň som kupovala oba, lebo som si v lekárni pýtala digitálny test s očakávaním toho, čo ukazuje týždne a dostala som len čisto digitálny bez týždňov, čo som zistila až keď som ho rozbalila. Urobila som ho a strašne dlho čakala na výsledok až som sa zľakla, že je chybný alebo čo. Viem, že som vtedy stihla prečítať celý návod že čo robiť, keď neukáže žiadny výsledok. Potom som si večer ešte kúpila ten s týždňami, lebo vlastne mi išlo o zistenie týždňa a tomu testu to tiež trvalo, preto ma to pomýlilo. No ale to som sa už nebála o výsledok, keďže ten predošlý mi ukázal tehotenstvo.
Však nejaký výsledok ti to určite už ukázalo.

autor
2. okt 2022

@lilope no a potom ti vysirl ten clearblue 3+ a aj ten sa dlho nacitaval?
Mne vysirl pregnant. Len som si myslela, ze ked je vysoka hlafina hcg tak bude kratsie nacitavat.

lilope
2. okt 2022

@autorka áno, potom mi vyšiel ten clarblue 3+ a tiež sa načítaval dlho oproti klasickým čiarkovým testom, ktoré výsledky ukázali prakticky hneď.
Nie som odborník, ale zrejme tá čakacia doba nesúvisí s výškou hcg. Tak potom si tehotná, nemáš o čom pochybovať, gratulujem.

autor
2. okt 2022

@lilope dakujem 🙂 hadam mas pravdu ze vyska hcg nesuvisi s nacitavacou dobou

lilope
2. okt 2022

@autorka verím v to, keďže ja som bola v tom čase tehotná už vyše 6 týžďňov, pretože po oplodnení mi prišla ešte jedna menštruácia, i keď slabšia, testovala som až keď mi neprišla tá druhá. V mojom prípade by to potom malo vystreliť hneď, no ale nebolo to tak.

autor
2. okt 2022

@lilope joj, si ma ukludnila, dakujem ti 🙂

veronika3110
2. okt 2022

ja som robila digitál clearblue, ale tiež to trvalo dlho... 3 min určite, aj viac

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre