Digitálny ClearBlue

daniela_p
16. okt 2023

Ahojte, chcem sa opýtať či niekto nemá podobnú skúsenosť .. pri prvom tehu mi digitálny clear blue ukázal pozitívny test už jeden deň pred očakávanou ms .. teraz mi mešká tri dni a test je negatívny .. no akosi sa cítim, že by mohol byť pozitívny .. mohla sa mi posunúť ovulacia, alebo je možné že test to ešte nezachytil (aj keď pri prvom tehu mi to ukázal hneď) ?

stellarstar
16. okt 2023

@daniela_p už ti mešká? Kedy ma ms prísť?

daniela_p
autor
16. okt 2023

@stellarstar áno mešká mi, piatok som mala mat ms

stellarstar
16. okt 2023

@daniela_p tak ešte počkaj pár dní

daniela_p
autor
16. okt 2023

@stellarstar áno ja viem, že treba počkať, ale vo štvrtok mám vyšetrenie, na ktorom nemôžem byť tehotná .. a skôr mi ide o to, či tu je nejaká baba, ktorej raz tento test ukázal skôr tehu a po druhý krát neskôr 🙂

dadka128
16. okt 2023

@daniela_p skus klasický paličkový najlepší je dr max

bejbs123
16. okt 2023

Do stvrtka casu dost,otestovsla by som sa v stredu a ked bude vysledok neg. Spokojne ist na vysetrenie,mohla by neskor ovu,ale mohla zauradovat aj psychika,pocity,vysetrenie a ms dostala stopku

daniela_p
autor
16. okt 2023

@bejbs123 áno tá psychika je silná vec 🙈

mimi2567
17. okt 2023

@daniela_p ahoj ano ja som to tak mala ale sice opačne prv neukazak a neskôr po meškani ano po 6 dnoch meškania

daniela_p
autor
17. okt 2023

@mimi2567 ďakujem 🙂 skúsim teda ešte zajtra

tehotna40
17. okt 2023

Už druhé tehotenstvo som mala pozitívne testy až na piaty deň meškania. Mam nepravidelný cyklus a neskoro ovu. Držím palce

daniela_p
autor
17. okt 2023

@tehotna40 mne mešká viac menej deň dva iba, ovu vždy presne viem kedy mám, mám ju bolestivú dosť 🙈 tak uvidíme .. zajtra skúsim, ale myslím, že tu asi predsa zaúradovala psychika :/

tehotna40
17. okt 2023

@daniela_p daj vedieť 🙂

daniela_p
autor
18. okt 2023

@tehotna40 všetky testy negatívne 🙈 ms nikde .. tak zrejme to má príčinu inde .. začala som nedávno brať kvôli cystám v prsníkoch Indonal, tak neviem, či aj to môže mať dopad na meškanie ms ..

tehotna40
18. okt 2023

@daniela_p myslím, že môže. V každom prípade zavolaj dr. Možno pichne vyvolavacku alebo niečo. Veľa zdravia

daniela_p
autor
18. okt 2023

@tehotna40 ďakujem 🙂 zajtra mám to vyšetrenie a pootm uvidím kedy to vlastne príde

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre