Digital Clear Blue

miriam159
3. dec 2022

Zdravim zienky, potrebovala by som poradit. Robila som si tehotensky test tyzden dozadu digital Clear Blue a ukazal mi vysledok 2-3 tyzden. Potom som dostala mierne krvacanie a doktor mi nasadil duphaston a dnes na druhy den uzivania duphastonu som si robila test a ukazuje mi uz iba 1-2 tyzden. Neviete co to moze byt a preco? Znamena to ze som potratila? Dakujem za odpovede :(

tessa2299
3. dec 2022

@miriam159 mozno si len viac pila a mala si viac zriedeny moc, preto ukazuje len 1-2

rk123
3. dec 2022

to o tom zriedenom moci by som velmi pochybovala, za tyzden (od toho posledneho testu) hcg tak vzrastie, ze aj keby si si ho robila po 8litroch vody tak je ho take mnozstvo, ze kvoli tomu nemoze ukazat nizsi tyzden.
bohuzial to vyzera na klesajuce hcg

miriam159
autor
3. dec 2022

@tessa2299 Dakujem za nazor. A nestretla si sa s tym, ze si mala mierne krvacanie pocas 4 tyzdna? Ja sa velmi bojim aby som neprisla o babatko. A kedze som krvacala a potom ni ukazalo takyto vysledok velmi sa bojim ibaze na kontrolu idem az 9.12.

miriam159
autor
3. dec 2022

@rk123 A nemas nejake rady ako by som si mohla pomoct? Velmi sa bojim ze o babatko pridem

rk123
3. dec 2022

@miriam159 nijako bohuzial, nemas ako pomoct, nevies to nijako ovplyvnit, je to na prirode iba.
do konca 3mesiaca je to bohuzial 50/50, az 40% tehotenstiev konci v prvom trimestri.
ja som tiez o jedno babo prisla v skorom stadiu, v kazdom pripade drzim palce aby to u teba bolo inak.

tessa2299
3. dec 2022

@rk123 aha to som poriadne neprecitala, ze tyzden dozadu bolo 2-3. Tak zial, asi to nedopadne dobre 😔

gejb
3. dec 2022

@miriam159 ak chceš mat istotu, môžeš ísť na pohotovosť, s tým ze si tehu a krvácaš. Zoberu krv a spravia sono... ak sa však už potrat rozbehol nezmôžu nič, ale budeš vedieť na čom si..

mimka2019
3. dec 2022

Neviem kde to žijete poniektoré - neberte to v zlom...ale ja keď zavolám gynekológovi, tak mi povie nech prídem ešte v ten deň, ale čo tu čítam, tam sa ženy boja ...nevedia čo robiť...lebo termín majú vtedy a vtedy...veď zavolaj svojmu gynekológovi...neverím, že ťa nevezme na vyšetrenie skôr 🤦‍♀️

petamich
3. dec 2022

no ja ta zial nepotesim, mne sa to stalo 2x, dokonca som mala 3+ a zrazu 1-2 a potom negativny, uz ked som zacala spinit som vedela, ze to je zle znamenie a duphaston zial nie je vseliek, ked sa to nema udrzat neudrzi sa 🤷‍♀️ drzim velmi paste! kazdopadne to klesajuce HCG nie je dobre znamenie, ak by to bolo prosperujuce tehotenstvo mal by uz ukazovat 3+ alebo minimalne 2-3 ak by si bola niekde na hrane tresholdovych hodnot

lucylliana
3. dec 2022

Ak ti ukazovalo už na teste 2-3 a teraz len 1-2 tak je to jasné klesajúci HCG hormón. Bohužiaľ no toto nevyzerá že to bude mať šťastný koniec na teraz. Ale nezufala by som nie si prvá ani posledná, na další ciklus to môže byt všetko v poriadku a hneď ako tehu zistíš volaj lekárovi aby ste to že bude prosperujúce podporili

happyyy
3. dec 2022

@miriam159 mne sa stalo pred tyzdnom ze som mala 2 tyzdne stale 2-3 , spravila som palickovy test a bola slabsia ciarka. To som mala uz 2 dni hnede spinenie,potom sa pridali male stopy krvi a postupne sa to nasobilo az zacalo v pondelok rano totalne krvacanie.a to som nemala absolutne ziadne krce, ziadna bolest len ako pred ma jemne. hned som volala doktorke a vzala ma hned. Zial to znamenalo len jedine :( chod cim skor k lekarovi aby sa nieco nezanedbalo,aby si nemala problemi.ja idem o tyzden na kontorolu ci sa vsetko vycistilo samo

e1i
3. dec 2022

@miriam159 biochemicke tehotenstvo,neudrzalo sa

lienka.7
3. dec 2022

@miriam159 ja by som sla do nemocnice, nech ma pozru... normalne povieš, že máš pozit.test, a krvácanie. Vysetria ta, vezmú krv. Tiez som tak bola.... nečakala by som do 9.12., stras nie je dobry.... moc moc ti držím palce✊🍀

miriam159
autor
3. dec 2022

Dakujem Vam velmi pekne baby a idem na pohotovost hned teraz, prave som prisla z prace ale krvacam stale tak myslim ze to je viacmenej uz iste :(

zuzi0911
3. dec 2022

Ja som spinila a bežala som na pohotovist ...a ak sa mi niečo nezdalo tak som normálne zaklopal ráno svojmu dr na dvere a zobral ma hneď....ani raz som nevolala....

zuzi0911
3. dec 2022

@miriam159 drzim veľmi oalce

7kikuska7
14. dec 2022

Žiaľ v tomto štádiu platí "Všetko, alebo nič" Niektoré ženy krvacali a bolo to v pohode, u iných to dopadlo zle. Doktor co mohol urobil, viac sa robiť nedá len čakať a mat kludovy režim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre