Deň pred menzesom

16. okt 2022

Ahojte, robila som si včera test a negatívny, dnes som trocha krvácala po sexe myslela som si že už prišiel menz. Ale nič a mám ho dostať zajtra. Zase som urobila test ten dolny je dnešný. Čo si o tom myslíte Silnie?

autor
16. okt 2022

Tam kde sú dva na fotke je Dolný dnešný a horný včera

simona1998
16. okt 2022

Sú to pepino testy? Ja som mala tiež také , ešte silnejšie a tehotná som nebola :/ skús iný test

simona1998
16. okt 2022

Ale zas sa mi zdá že tá čiaročka silnie🤔

autor
16. okt 2022

@simona1998 áno pepino značka tak kúpim zajtra iný, aj naživo je dosť rozdiel medzi testami

veronikaszabova
16. okt 2022

Na pepino sa nespoliehaj

autor
16. okt 2022

@veronikaszabova čítala som niečo o tom myslela som že ukazuje falosne ale zároveň nesilnie

autor
16. okt 2022

Teraz po uschnuti takýto

simona1998
16. okt 2022

Ťažko povedať , aj mi to príde ako pozitívne ale zas viem aké tie testy sú .., radšej skús inú značku . Uistíš sa tým

autor
16. okt 2022

@simona1998 zajtra kúpim nejaký ak sa nespustí menzes ☺️

jzuzka
16. okt 2022

Ahoj, Ja si myslim ze ciarka silnieak tak budes mat aj na inom teste aj ked slabu druhu ciarku tak si urcite tehotna...aj ja mam dostat nenzes zajtra ale kedze nemam test dnes si ho nespravim...zajtra asi az , tiez som zvedava ako to bude u mna ci nahodou nie som ,kiez by som bola radsej....joj ako by som bola rada, drzim ti palce

autor
16. okt 2022

@jzuzka ahoj, aký si ideš kúpiť? Držím palce aj ja tebe ☺️

jzuzka
17. okt 2022

No ja ai idem clearblue a ty ...

simona1998
17. okt 2022

Ahoj no čo skúšala si❤️

autor
17. okt 2022

@simona1998 in:time negativny, menzes sa spusta co uz

jzuzka
17. okt 2022

Joj to ma mrzi ze sa ti spusta menzes uz, myslela som ze sa zadari....tak vsak nabuduce, drzim palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre