Ďalšia menštruácia po 5 dňoch čo skončila

jessa11
9. máj 2019

Ahoj neviem či je to normálne ale mala som normálne menstruacia 5 dni cyklus mi trvá 28 dni a ja som dalsiu menštruáciu dostala hneď po 5 dňoch čo skončila je to normálne čo si myslite o tom som tehotná alebo ja neviem poraďte prosím čo mám robiť

nemenovana1999
9. máj 2019

Aj mna by zaujimala skorsia menstruacia 24.4 my skoncil menzes gynekolog my dal tabletky gynoflor tabletky som zatiaľ zobrala len včera a pred včerom no dnes som začala spinit mám krvavý výtok boly ma pod bruchom ako keby som mala dostať menzes no ešte je skoro keďže by som mala dostať len o 9 dni čo mám robiť? Mám ísť spet k gynekologovy alebo počkať menzes mam stale presne na den na kontrolu mám ísť len 7.6

loliki
9. máj 2019

@jessa11 urcite to nie je normalne. Mozes si vygooglit o roznych poruchách menš cyklu, či skratenie, ci predlzenie signalizuje, že nieco nie je v poriadku. Ani pri tehotenstve žena bežne nekrváca. Takže určite navštív gynekológa.

monro
10. máj 2019

Ak by krvacanie trvalo viac dni, tak 3, zbehni k lekarovi. Inak by to mohlo byt ovulacne krvacanie. Samozrejme, ze to nie je tak silne ako bezna menstruacia. Skor len take spinenie.

nemenovana1999
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nemenovana1999
11. máj 2019

@monro
@loliki
Baby mohly by ste poradit aj mne co by to mohlo byt 24.4 my skoncil menzes gynekolog my dal tabletky gynoflor tabletky som zatiaľ zobrala len 7.5 a 8.5 večer no 9.5 som začala spinit krvácať ako pri menzese bolelo ma pod bruchom ako keby som mala dostať menzes no ešte bolo skoro ...čo mám robiť? Mám ísť spet k gynekologovy alebo počkať menzes mam stale presne na den na kontrolu mám ísť len 7.6 tu krv som mala len večer a bolest pod bruchom a od vtedy ani stopa po krvy menzes my ma prist len 16.5 vcera som si zase dala vecer tabletku a na lavej strane asi vajecnik ma zase boly a lava strana ladvin ďakujem za rady

laskonka80
18. júl 2019

@jessa11 ahoj mne sa stalo nieco podobne?Ako sa to u teba doriesilo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre