Dala som si Coldrex a test bol pozitívny. Som tehotná?

lucka227
8. jún 2011

Ahojte snažilky,som chorá a dala som si Coldrex sirup na noc,polovičnú dávku.Ráno som si robila test a bol slabo pozitívny.Neboli to koľajnice ale vditeľné to bolo. No potom som čítala že sirup môže ovplyvniť test...neviem čo si mám o tom myslieť...o bábo sa snažíme.Ďakujem 😉

odrik
9. jún 2011

@lucka227
Ahoooj, myslim si, ze polovicna davka by nemala ovplyvnit test, je to len paracetamol, nemyslim si, ze ma nejaky velky vplyv. Ale istotu budes mat, ked pretestujes!!! Drzim palceky! Vela stastia a poriadne kolajnicky //

lucka227
autor
10. jún 2011

@odrik ahoooj dakujem za odpoved,testy som si robila tri a ciarocka silnie,dnes je len trosku slabsia ako kontrolna,len sa bojim...nemoze to byt chorobou?Beriem len homeopatika a sirup 😉 a ziadne priznaky nemam a pri prvom tehu mi bolo siaaaalene zle.Teraz ma boli hlava a je mi na prd ale tak to pripisujem chorobe...

odrik
10. jún 2011

@lucka227
Ahoj moja, myslim, ze to nebude chorobou. Myslim si, ze ciarocka silnie zvysovanim sa HCG v moci. No uvidis, sama som zvedava, urcite, ak budes mat chvilu, daj vediet! Sup k lekarovi a on zahadu jednym sono vyriesi! Vela stastia!!!

lucka227
autor
10. jún 2011

@odrik no pisala som do spolocnosti ktora distribuuje coldrex na SR a nejaka magistra mi odpisovala ze to nema ziadny vplyv na vysledok...ale tak preco to potom pisu do letaku??no mam pocit ze to nebude choroba... 😵

janulkama
10. jún 2011

určite to choroba nebude 😉 Tak gratulujem už popredu 🙂

lucka227
autor
10. jún 2011

@janulkama jeee si mila dakujem ale netesim sa zatial,uz som sa raz popalila... 😉

odrik
10. jún 2011

@lucka227
No Ty si sikulka! Myslim, ze mozem blahozelat!!!! Vsetko dobre a vela stastia k uspesnemu tehulkovaniu!!! Ja sa teraz "pohybujem" v smutnejsej teme, ale Ty sup do tehuliek!!! 🙂

lucka227
autor
10. jún 2011

@odrik jaj moja,este je priskoro,preco v smutnejsej? 😒

lucka227
autor
10. jún 2011

@odrik jeeej pozeram ze mas Simonka,ja ja som velmi chcela toto meno 😵

odrik
10. jún 2011

@lucka227
Budem sa tesit, ked budes mat Šimonka!!! My sme si na neho pockali 5 rokov! Ja som teraz po vela rokoch konecne cakala druhe dietatko, ale potratila som v skoro 11 tyzdni, tak mame tam hore malinkeho anjelika. A kedze u nas otehotnenie nie je take jednoduche a moj vek tiez nie je jednoduchy (38), tak neviem, ci este raz zazijem ten nadherny pocit. Rada by som, ale....
Ale Tebe velmi drtim palceky a prajem vsetko dobre!!!

lucka227
autor
10. jún 2011

@odrik neboj sa,mam kamaratku ktora ma dve deticky a je presne v tvojom veku a tak isto mala MA a uz tehulkuje,budem ti strasne drzat palceky nech to vyjde...len sa musis pozbierat,ja som tu skutocnost nemohla prijat,ale treba sa pozbierat,jeden anjelik je v nebicku a druhy na teba caka 😵

odrik
10. jún 2011

@lucka227
Si pokladik, dakujem, uz je to dnes presne 28 dni. Tak pomaly cakam na prvu mrsku, prvu ovulku a uvidime! No nase anjeliky v nebicku nas teraz ochranuju a aj sa za nas dufam modlia, aby to este raz vyslo. A ked nie, mam jedno zdrave a na to je dolezite mysliet! Pekny den a dakujem!

lucka227
autor
10. jún 2011

@odrik neboj sa,ani sa nenazdas a prejde to.Ja som to brala zle,ale cas je najlepsi liek a uz je to vyse pol roka.Ked to bolo az v jedenastom,ja by som asi 3 mesiace pockala,ale priroda sama zariadi.My sme skusali hned a az teraz sa /dufam 😀/ zadarilo .Budem rada ked mi das vediet ako sa mas

odrik
10. jún 2011

@lucka227
Budem na Teba mysliet, teraz hlavne budem cakat na vybornu spravu od Teba!!! 🙂 Dam o sebe vediet.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre