Dajte mi nádej. Som tehotná?

asteraki7
30. apr 2024

Ahojte, prosím dajte mi nádej. Robila som si mama test 28DC a vyšiel slabo pozitívny ale neviem či to je pozitívne alebo falošné. Včera ráno som si robila Clearblue digitálny, ten mi napísal + 1-2 ale dnes ráno keď som si robila rapid test tak mi vyšiel negatívny 😭😭😭😭. Už dlhšie sa snažíme a veľmi by sme chceli, tak neviem či sa na testy môžem spoľahnúť nakoľko mi Dr povedala, že testy sú aj falošne pozitívne

januska12323
30. apr 2024

Buď si alebo nie si, otestuj neskôr.

zuzi0911
30. apr 2024

Skus opäť tén digitálny.....môže sa stať že pôjde o biochemicke keď ciarky miznú...skus ešte ten digi

clori
30. apr 2024

@asteraki7 vždy rob testy rovnakých značiek. u teba je to podľa intenzity čiarky aj výsledku digi dosť včasné tehotenstvo (bez ohľadu na deň cyklu), niektoré testy aj keď majú citlivosť 10 mIU, tak majú testovaciu slabú. skús ešte raz rovnaký mama test v plastovom obale zajtra a môžeš si čiarky porovnať. môžeš skúsiť aj clearblue obyčajný, dr. max v plastovom obale (papierová tyčinka ukazuje slabšie, v plastovom ukáže krajšie), dobrý je aj livsane v plastovom (tu pozor, sú dve citlivosti, takže ber ten ružový, 10 mIU) a tiež rovnako ako u dr. max platí, že iba papierová tyčinka ukazuje slabšie ako v plaste.

deti95060810
30. apr 2024

ak ti test ukázuje 1-2 tak to sa testuješ strááášne skoro.
zbytočne.
potom ťa čaká len veľké sklamanie.

colsami
30. apr 2024

Ano testy mozu byt aj falosne pozitivne ale trosku si za to v Tvojom pripade "mozes aj sama" tym ze testujes ako diva, x testov a skoro... A potom sa to hadze na "falosne pozitivne testy. Ked je taaak skoro ze chudak test este ani nevie ako to ma vyhodnotit. 🙂
Ved pockaj kym bude nejaky cas meskat ms, urob normalny test z ranneho koncentrovaneho mocu a mas to naisto. Vydrz. A snad bude dobre 🙂
Toto Ti naozaj neprospeje, celkovo.

san_dra11
30. apr 2024

urob viacej testo, no vyzera to nadejne 🙂

butterflyeffect
30. apr 2024

Zeny vsetky testujeme ako o zivot ked tuzime po 2 ciarkach 😁 podla mna ak sk spravila digitalny tak to vyzera slubne, ale tiez odporucam jeden druh testu a sledovat ci tmavne pocas nasledujucich dni.

tinka_1807
30. apr 2024

@asteraki7 Je môžme, že tehotná si, ale keďže si ešte nemala MS, tak to môže byť, že sa nezachyti vajíčko ... Ciže je ešte skoro na testy, aj keď oplodnené vajíčko už zrejme je, keďže to ukázali 2 testy. Teraz už len čakať, či sa uchytí. Držím palce ♥️

marcela199
30. apr 2024

Ahoj, ja som mala taku istu čiarku ked mi meškalo 3 dni, a digitalny mi tiež ukazal 1-2 (ukazalo sa ze som mala posunutu ovulku) a dnes som 21tt a všetko v poriadku. Musiš veriť že to bude ok☺️ prajem veľa šťastia❤️

asteraki7
autor
30. apr 2024

Ja viem, že som netrpezliva🥺 k dr idem až 16/5. A veľmi chceme, aby sa nám to konečne podarilo. Ten digi test mi vyšiel prvýkrát pozitívny….tak dúfam, že to bude ok. Skúsim o pár dní testnut lebo som nezrpezliva ale nakoniec uvidím co mi povie Dr toho 16/5. Dakujem za podporu všetkým vam

purple_wolf
2. máj 2024

daj si spravit krvne testy

asteraki7
autor
7. jún 2024

Ahojte baby, tak tehotná som bola, neudržalo sa :(

vemi23
11. sep 2024

@asteraki7 🙄 dúfam že sa to raz podarí ❤️❤️❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre