Dá sa zistiť tehotenstvo na 2 deň po styku?

veronika296
21. aug 2011

Dobrý deň, prosím Vás potrebujem poradiť ... dnes v noci sme mali s priateľom pohlavný styk a trošku nám ušlo aj keď sme mali ochranu :-/ prosím Vás ak by som hneď zajtra šla k lekárke, vedela by mi povedať už či môžem zostať tehotná ? síce používam antikoncepciu už 2 roky ale niekedy si ju zabudnem dať načas :-/ ale vždy stihnem do tých 12 hod. Myslíte si, že to moc oslabuje ochranu ? Poprípade ma niekto skúsenosti s tabletkou po pri používaní HAK ? Ďakujem Vám za každú radu

iwuskaaa
21. aug 2011

Určite sa nedá zistiť na druhý deň po styku....

mrka2
21. aug 2011

urcite nie

mikavo
21. aug 2011

urcite nie, kedze k oplodneniu dochadza neskor. tabletka po desne rozhadze niekolko cyklov

vinyan
21. aug 2011

Aj HAK obsahuje nielen kontraceptivnu, ale aj abortivnu zlozku, tak asi je zbytocne uzit este dalsiu abortivnu (postkoitalnu).
Ale podla mna je fajn nechat si v zivote priestor pre neplanovanie. Take veci su vacsinou v zivote tie najlepsie.

pingu1
21. aug 2011

jednoznacne nie! akoby sa dalo, ved embryo este ani v maternici nie je

mery.maja
21. aug 2011

Sorry,ale tato otazka mi pride uplne sialena 🤐 🤐

katmi
21. aug 2011

k tomuto sa snad ani nejdem vyjadrovat.. pre istotu..

sashabb
21. aug 2011

Keď si všimnete, dotyčná je registrovaná dnes, a taketo nezmyselne otázky tu bývaju od jednej a tej istej dosť často. Zrejme je vždy zablokovaná, tak sa registruje nanovo a píše dookola to isté 🤐

jessi03
21. aug 2011

Veronika 296:Ahoj tak to sa urcite zistit neda pretoze je to velmi skoro len same oplodnenie trva celkovo 9 dni a kym sa tam dostanu tie slavne kuzelne male rybycky a dlhym chvostikom trva tto 4 dni a dalsie putuje do maternice a nakoniec je uhniezdenie vies takze to sa neda urcit 😀 A vobec nieje istota ze tam nieco aj ostalo mohla sa to hned vyplavit ked tak a pises ze beries antikoncepciu 2 roky tak to by si mala byt chranena vies ale ani to nieje 100 percentne ako nic 😒 ale skor si myslim ze sa obavat nemusis 🙂

lucinocka
21. aug 2011

98% zien na forume by moznost zistit tehu na druhy den ,,po" urcite velmi potesila 😀 😀 😀 😀 😀

nemko
21. aug 2011

toto uz fakt nepotrebuje komentar 😀 😀 😀 😀
tato stranka sa zacina podobat na casopis Bravo kde taketo "inteligentne otazky" zacinali vetou : Mile Bravicko...... 😀

lizatko1009
21. aug 2011

my niesme tu sono, ani tehotensky test a nevieme to a ani ty a ani lekarka to na dalsi den vediet nebude...

erika1111
22. aug 2011

doktorka ti to urcite nebude vediet povedat.testy ti ukazu uz od 5dna po oplodneni.teda ako ktore.niekotre su az od 7dna.treba pocakt tych 5-7dni a urobit test

kukucka26
22. aug 2011

nie co chces sak ti este nic nezacalo "pucat "🙂 ,to by bolo keby sme to hned vedeli 🙂

aduskatt
22. aug 2011

veronika, co tak si zopakovat biologiu a anatomiu zeny a muza a priebeh oplodnenia miesto vypisovania nezmyslenych otazok? Bolo by to zmysluplnejsie vyuzitie casu

ali76
23. mar 2013

dr ti to urcite nebude vediet povedat, ale ak si spravis test, tak uvidis

gerci90
23. mar 2013

Vivat vikend 🙂 prázdniny a víkendy su tu najobludnejšie na takéto otazočky.. 😀
Skus vešticu ta to možno zistí este dneska 🙂

shopoholocka
23. mar 2013

Samozrejme,ze Ti to zisti,uz po 2hodinach vies ci si tehotna 😉
A ked pockas este tyzden,tak budes vediet aj pohlavie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

login17
24. jún 2015

Dobri den s priatelom sa pokusame o nase prve babetko .... Chcela by som sa spytat ci by som mohla otehotniet hned na prvy raz

erickatt
24. jún 2015

Login17. Urcute ano. Ja som sa vydavala 16. V nedelu sme uplne prvy krat mali sex a dnes to ma 19 rokov. Takze ale uplne na prvu supu.

lusi24
24. jún 2015

baby vy ste ale nedočkavé to už vám tak suri? ha ha

rebekamarcusko
24. jún 2015

Jasne aj pohlavie rovno ti povie 😂😂😂😂😂😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre