Dá sa veriť Mamatestom a Pregnancy testom?

veronika23757
28. aug 2023

Ahojte.. dnes som si robila mamatest a pregnancy test ktoré vyšli pozitívne. Robila som si ich skrz bolestiam ktoré ma trápia už 2-3 týždne. Konkrétne bolesť pŕs,chrbta,bolesť ako menštruačné kŕče atď., každú chvíľu by som len jedla .. viem,že to nemusí byť príznak tehotenstva , ale aj PMS lenže, keď som mala dostať menzes, ja som mala chute len na sladké a skoro vôbec som nejedla. Dá sa tým testom veriť?🙂
-neukamenovat ma za to,že som si test spravila skôr ako prišiel menzes.. ďakujem!😌
Samozrejme ak sa nedostaví menzes idem k dr...
Ja len ci sa dá veriť tým testom 🤷🏻‍♀️

hylary
28. aug 2023

@veronika23757 foto by bolo lepšie na posudenie

veronika23757
autor
28. aug 2023

@hylary sú síce slabé ale je ich vidno

hylary
28. aug 2023

@veronika23757 a kedy máš mať ms?

veronika23757
autor
28. aug 2023

@hylary 3.9.

anjelicek26
28. aug 2023

Tak na 5 dni do MS je krasne Uz mat ciarky na teste....tie Symptomy nesedia,Ale clovek sa moc pozoruje ked sa snazi...

veronika23757
autor
28. aug 2023

@anjelicek26 tak bez príčiny som nemala také bolesti. Jedine chrbát áno ale prsia nie a tie chute vôbec.. tak každá sme iná.. 😌

simona082
28. aug 2023

Ja som mala taký piatok, možno este aj slabší🙂 ms mam mať zajtra...ale dnes som už mala viditelnú čiarku. Takže za mňa pozitív🙂

hylary
28. aug 2023

@veronika23757 otestuj o 2 dní a porovnaj či stmavla /

bambieblue
28. aug 2023

@veronika23757 🤦🤦‍♀️mňa tu už neprekvapí nič 🤣🤣

veronika23757
autor
28. aug 2023

@bambieblue čo je na tom ze som sa pýtala ci sa dá veriť tým testom ? 🙂 nakoľko som po neúspešnom prvom tehotenstve nechcem sa zbytočne tešiť 🙂

zuza265
29. aug 2023

@veronika23757 tie priznaky nie su priznakmi tehotenstva🤗 tebe sa este len vajicko uhniezdilo pravdepodobne. A teda zacina ti. Pomaly rast hcg. Priznaky tehotenstva sposobuje prave vysoke hcg - to este nemas🙂 to co si na sebe pozorovala nebolo tehotenstvom. Tie priznaky este len pridu teraz ak bude stupat hcg. Pred 2-3 tyzdnami si este nemala ani ovulaciu. Ale na to, ze mas 5 dni do menstruacie mas pekne ciarky a vyzera to fajn

taktotedanie
29. aug 2023

@veronika23757 za mna nic, to su podla mna kanaliky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre