Dá sa otehotnieť týždeň pred mrchou?

kaminka841
6. aug 2014

Mrchu by som mala dostat 8.8 a nechraneny styk sme s priatelom mali 2.8 velmi by som si priala aby som ostala tehu..ale bojim sa ze nic z toho nebude☹ Ide aj o to ze s priatelom sme spolu 5 rokov babetko chcel ale to len tak okrajovo ze raz niekedy tento vykend mi povedal ze uz chce babetko a ja som sa potesila ze konecne sa o babekko zacneme snazit no dnes rano mi povedal ze este mame cas. Preto by som sii velmi zzelala aby ten jeho vykendovy skrat ostal pozit pre mna. Dakujem za vas nazor

evittam
6. aug 2014

@kaminka841 Ahoj. Podľa toho aký máš cyklus. Plodné dni by si mala mať cca 10-16 deň od začatia menštruácie. Tak si to skús vyrátať 😉 .Ale asi pravdepodobne nie.

siska53
6. aug 2014

@kaminka841 zavisi od cyklu..ja som ho mala nepravidelny,poposuvany liekmi na oddialenie ms a teda otehu som par dni pred..nechtiac,pri davani si pozor. Ale my sme uz chceli o par mesiacov na babatku pracovat.
Tazko povedat,ako je tu teba..ak je pravidelna,tak je to okolo 14.dna(10.-16.den). Musis jedine pockat..

kaminka841
autor
6. aug 2014

Dakujem ved uz skusim pockat do toho 8.8 ci sa mrcha dostavy na nastevvu ale velmi by som chcela aby nedosla ccim vac to chcem tak urcite dojde... :(

kaminka841
autor
6. aug 2014

@siska53 mam ten cyklus trosku rozhodeny nemam pravidelne 28 ale aj 27 a 30 tak neviem aj mrchu mam 3 a niekedy 4 dni tak ja neviem

bosoriak
6. aug 2014

@kaminka841 Je mala sanca, ze 6 dni pred terminom menstruacie otehotnies. Normalna lutealna faza je minimalne 10 dni (to je cas od ovulacie po menstruaciu). Takze jedine tak, ze by si mala posunutu ovulaciu a termin menstruacie bude posunuty tiez.

A nic ma do toho, ale skus si najprv vyriesit to, ci chcete dieta obaja. Pretoze takymto sposobom si na najlepsej ceste stat sa slobodnou matkou.

kaminka841
autor
6. aug 2014

@bosoriak dakuujem za prispevok ako snazim sa to si s nim vyriesit ale on je niekedy strasne komplikovany.

vavrenka
7. aug 2014

@kaminka841 zavi si , kedy si mala ovu. od ovulacie po ms (pokial nemas kratky cyklu -21-22 dni a menej) je lutealna faza a je zvycajne dlha 12 az 16 dni. Ale od ms po voluciu- je dlzka velmi rozna, takze ak sa ti tento mesiac posunula ovulacia na neskor, moha si otehotniet. skus 11 dni od toho styku (ak dovtedy endostanes ms) ocikat tehu testik s citlivosotu 10 a uvidis, ak by si bola tehu,t ak by uz malo nieco ukazat. 😉

kaminka841
autor
7. aug 2014

@vavrenka dakujem velmi pekne dnes je to len 5 den od toho tak uvidime zajtra by som mala dostat mrchu tak uvidime....dufam ze nedorazi 🙂 uz pockat ci alebo ....

kaminka841
autor
7. aug 2014

Ahojte zajtra by som mala dostat mrchu ale dnes som bola na wc a malaa som taky divny vytok ale nebol krvavy skor taky bielo zltkasty neviete ci to nahodou neni aspon mala nadej ze som tehu?

vavrenka
7. aug 2014

@kaminka841 tehu v uplnych zaciatkoch ma tie iste priznaky ako predmenstruacny syndrom. cize moze to byt, ale aj nemusi byt tehu.. ale 6 dni od oplodnenia sa maloktore vajicko dostane uz do maternice a uhniezdi sa - t.z. odvtedy telo prudkuje tehu hormon a ten sposobuje tehu priznaky, takze este je zavcasu... vydrz, a daj vediet, ci si dostala alebo nie 😉

kaminka841
autor
8. aug 2014

@vavrenka tak zatial sa mrcha nedostavila tak dufam silno dufam ze sa nedostavy ani najblisich 9mesiacov :D ale este je zavcasu sa tesit...musim este pockat par dni ci len neni meskanie a potom hura na testik...drz mi palceky ....;)

vavrenka
8. aug 2014

@kaminka841 som zvedavaaaaa 😵

kaminka841
autor
10. aug 2014

@vavrenka ahoj tak zatial Nic uz mi meska,v podstate 2 den este Tu name dnesok tak uvidime este pockat 6 dni a hura na testik

vavrenka
10. aug 2014

@kaminka841 😀 a priatel, co na to?

girlie_konik
10. aug 2014

@kaminka841 Jasne ze da,a ma uz 5 a pol mesiaca 😀

kaminka841
autor
10. aug 2014

@vavrenka tak som mu to vravela ze este dajak stale Nic a on ze ok Nic take asi prejavy emocie az jak to nude na 100% iste tak drzte palceky

jaruska18
10. aug 2014

Ahojte. My sme sa s priatelom snazili cely mesiac. Takmer kazdy den, od polovice cyklu som mala pichanie v podbrusku,ktore trvalo iba par sekund a viackrat do dna...mavam 35 dnove cykly..tento mesiac som dostala mrchu na 30 DC, vecer sme sa este pokusili s priatelom,a rano som uz mala mrchu..prvy den to bolo len spinenie,druhy den sa mi pustila normalna, a dalsie dni len spinenie..dnes to je 5 dni, a uz bude koncit..inokedy zvyknem mat 7-8 dni a poriadne silnu...tento mesiac som brala aj Duphaston..ma zmysel si robit test,alebo ani nie? :(

kaminka841
autor
11. aug 2014

@kaminka841 ahojky tak zatiall stale Nic tak uz taajne dufam....

kaminka841
autor
12. aug 2014

@girlie_konik Ake si mala prejaavy kedy si to zystila?A mala si aj mrcvhu

kaminka841
autor
13. aug 2014

@vavrenka Ahoj tak vcera som sla na wc a mala som ruzovy vytok. Dnes trosku krvaca ale nieje to take intenzivne krvaccanie ako ked som malla mrchu. Tak neviem ci to jee mrchha alebo mozem sa tisko tesitt na miminko neviess mi poraaddit:/ som z nervami v koncoch assi si zajtra spravim test mysslis ze nieco ukaze? Dakujem za odpoved

michala.s
13. aug 2014

tak ja som napr neotehotnela v strede cyklu kedy sme s manzelom predpokladali ovulaciu, ale 7 dni pred ocakavanou dalsou mrchou a dufame, ze tento krat to vyjde

ivec16
13. aug 2014

@kaminka841 hmm no ked vravis ze ti uz meskala tak by ti mal ukazat testik, ale ak si zacala krvacat... tak asi by som uz pockala ci krvacanie prestane alebo prejde do mrchy... ak prestane sprav testik, alebo sprav testik a vtedy mrcha pride jak napotvoru hned...

vavrenka
13. aug 2014

@kaminka841 moze, ale este ti nemusi ukazat. skus vydrzat este 2-3 dni, a kup citlivy testik (mamatest 10 alebo pepino s citlivostou 10)

vavrenka
17. aug 2014

@kaminka841 tak ako? vyslo to, ci az nabuduce? 😉

kaminka841
autor
21. aug 2014

@vavrenka asi nic z toho sice mrchu som mala divnu a tehu test som si nerobila zatial ale teraz cez vykend skuusim a uvidime dam ti vediet.ale ziadne tehhuu priznaky:/ tak aSi nic z toho:(

vavrenka
21. aug 2014

@kaminka841 tehu priznaky tak skoro mat nemusis. ja som ich mavala az od 7-8tt, teda okrem toho, ze som nedostala ms a mala som pocit, ze uz uz dostanem 😉 , inak vobec nic. az potom. tak ocikaj a daj vediet 😎

zimmi1
21. aug 2014

@kaminka841 ahoj, to zavisi od toho, kedy mas plodne dni 🙂 zhodou okolnosti, ja som mavala plodne dni tak cca tyzden pred menstruaciou a aj som tak otehotnela, takze je to mozne, ale otazka je, ci to tak aj u teba 😉

6maybe6
20. máj 2019

@kaminka841 Ako si prosím ťa dopadla? Ja som práve v podobnej situácii.. Týždeň pred termínom mrchy sme to nechali na prírodu.. Mrcha meškala 6 dni, potom došla, ale len na dva dni /začala vo štvrtok v noci a v sobotu už len slabé špinenie/.. Včerajší test bol negatívny.. Ďakujem za každú odpoveď ☺️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre