Cysta alebo tehotenstvo. Poradíte mi?

fion65
30. dec 2015

Ahojte dievcata,
s priatelom sme mali chraneny styk-pharmatex+kondom 3 dni pred menstruaciou aj pocas nej,zacala 12.12...na lavom vajecniku mi cca pred mesiacom nasli 4cm cystu,s tym ze na kontrolu mam prist po menstruacii...teraz,od 26.teho ma zacalo pobolievat v podbrusku,skor staly tlak,hlavne na lavej strane,,nic neznesitelne ale citim to stale,hlavne ak lezim na bruchu...moze to boliet pretoze cysta+ovulacia,alebo mohla cysta prasknut (2 dni pred mrchou som na wc vsimla krvacanie,a myslela som ze aaa uz je tu,ziadna zavratna bolest,den na to bez krvacania....ale domyslam si uz vselico),alebo som tehotna?(biely husty tahavy hlien- dnes je to 19.den 30dnoveho cyklu,ale ziadne citlive prsia,krvavy vytok a pod ).Vdakaa,viete uz vymyslam, a najskor sa ku doktorke dostanem po 6.stom

zuz02
30. dec 2015

Ak si spravne pouzila Pharmatex a kondom, tak si nemyslim, ze si tehu. Skor to bude nieco ine.

chmurkaxy
30. dec 2015

Podľa mňa máš ovuláciu. Ale tu cystu si chod dať po tom 6.tom skontrolovať.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre