Čo vidíte na teste vy?

toniejepodstatne
9. sep 2019

Ahojte baby dnes rano som si robila test ukazalo mi takto: vidite tam daco ? Alebo len ja si domyslam

pininka1
9. sep 2019

Vidím, slabucko, skús ešte o pár dni

anulka1944
9. sep 2019

@toniejepodstatne urcite si nic nedomyslas ☺️

toniejepodstatne
autor
9. sep 2019

@anulka1944 podaj by si mala pravdu snazime sa s priatelom uz 2 roky a nedari sa nam 😑

mirinka1
9. sep 2019

aj ja vidim 🙂

mimka11111
9. sep 2019

@toniejepodstatne no ja ťa nechcem sklamať,ale podľa mňa to je len kanalik, miesto,kde sa má druhá čiarka s farbiť....

tosomja
9. sep 2019

Skus o dva dni 😊🍀

evinkakub
9. sep 2019

ja som takto mala tiez pred MS,a teraz som v 9 mesiaci 🙂

lucinka1988
9. sep 2019

@toniejepodstatne je tam slabý duch, takto vyzeral môj prvý test 10 dni po oplodnení, dnes mám doma 17mesacneho synceka ☺️

anna_maria1
9. sep 2019

@toniejepodstatne aj ja tam vidim slabucku ciarku, ale vyskusaj este zajtra a hned z ranneho mocu. Drzim palceky 🙂

budemematbejby
9. sep 2019

Moj test takto vyzeral vyzeral 4 dni pred MS 😊 drzim palce

andreal1
9. sep 2019

Tiez vidim. Ja som mala v den ms takuto slabu.. skus o dva dni

anulka1944
9. sep 2019

@toniejepodstatne ked sme sa snazili mi tak som bola posadnuta testami a pozeraj ako sa to krasne rzruzovelo ☺️Aj na tom prvom vidno ale na dennom slnku a pod urcitym uhlom ... a tebe vidno akokolvek ☺️ Drzim ✊🏻✊🏻

0ria0
9. sep 2019

@anulka1944 fúha, tak to si bola riadne posadnutá. to mne by sa nechcelo toľko testov robiť. ja som si jeden a mala som šťastie, že ten bol hneď jasný 🙂

evinkakub
9. sep 2019

@anulka1944 ja som tiez testovala denno-denne.aj dva krat 🙂

anulka1944
9. sep 2019

@evinkakub ja som radsej ani nepocitala kolko € som do testov dala bo by ma asi trafil slak 🙊🙈 ale tiez som sa dockala poz. Testu 2x , a uz mam skolkara a 3 mesacku princeznicku 🤗

evinkakub
9. sep 2019

@anulka1944 to verim, podobne tiez som to radsej neratala,,,, kedze my sme sa snazili dva roky tak si vies predstavit 😵😵😅

jajka2484
10. sep 2019

Dnes rano som si robila teh.test mam 3 dni do MS a test bol negativny ked som sa na mnho pozrela poobede nasla som tam toto . Uzivam inofolic mam naliate prsia normalne if pre MS nemavam naliate aj bradavky mam velke nikdy takto to nemavam. Neviem ci tk moze byt z inofolicu alebo som tehu. Teraz som sa zacala citit ako by mala prist MS . Mate niekro s tym skusenosti?

anulka1944
10. sep 2019

@jajka2484
Mozes byt tehu.... skus zajtra, pozajtra ... niekedy test ukaze az tyzden po tom co mala byt MS...

jajka2484
10. sep 2019

@anulka1944 dakujem skusim zajtra. Bolesti sa pominuly a nastala taka bolest ale iba na jednom mieste v podbrusku az teste dole tak uvidime zajtra alebo pozajtra

audrye
11. sep 2019

Ahojte... A s testom livsane nemate skusenosti? Je spolahlivy? Dnes som ho kupila v lekarni lebo mi meska cyklus tri dni.. Neviem ci sa mam zacat tesit alebo cakat do zajtra poobedia, kym sa dostanem do obchodu kupit dalsi test... Ale tento livsane mi ukazal dve //

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre