Čo sa to deje?

carinka888
27. okt 2022

Prosim vcera mi vysiel clear blue 1-2 na obyc testoch mam len 1 / cize negativny.. len gol je ze zacala som dnes krvacat… co myslite? Volala som gyn. Dal mi duphaston a o tyzden mam prist… co sa to deje?🤦‍♀️🤷‍♀️

dassena
27. okt 2022

Ja len akosi nechapem. Aka bola otazka? Kde je problem? Nie si tehotna, dostala si menzes, tak je vsetko ok, nie?

liloastitch
27. okt 2022

@dassena problém vidí asi v tom, že jeden test pozitívny je, iný zas nie...

@carinka888 môže ísť aj o biochemické tehotenstvo, prípadne je tento jeden test chybný a tehotná naozaj nie si. Ťažko povedať, musíš počkať ako sa to ďalej vyvinie.

nika_val
27. okt 2022

Pravdepodobne biochemické tehotenstvo...keď si robila digital tak to vyzeralo nadejne ale bohužial sa to neudržalo a prišiel aj menzes

sense
27. okt 2022

Zrwjme biochemicke rehotenstvo

carinka888
autor
27. okt 2022

@dassena no ono vcera bol palickovy negat a dogitalny pozit.. toto nechapem.. dnes krvacam jasna krv ale na vlozke je malo len ked som na WC… cakam ako sa to vyvinie ale asi nie moc ok.. po biochemickom kedy mozeme skusat?

esmeronka
27. okt 2022

@carinka888 hned další cyklus môžte ísť na to mne to gynekolog odporučil že je to "najúrodnejšia pôda" vtedy a mal pravdu

carinka888
autor
27. okt 2022

@esmeronka a je sanca ze sa babatko este udrzi? Lebo uz nekrvacam velmi 🤦‍♀️🤷‍♀️

carinka888
autor
27. okt 2022

@carinka888 takze uz nic…

esmeronka
27. okt 2022

@carinka888 plne ťachápem...ja som toto zažila v auguste radosť neskutočna a zrazu bum menzes a koniec ale išli sme na dovolenku a hneď sa zadarilo,užívala som Infolic myslim že aj to pomohlo k otehotneniu a aby to potom išlo správnym smerom 🙂

carinka888
autor
27. okt 2022

@esmeronka takze teraz ked mam digi negativny nemusim sa bat mimomaternicoveho a neviem xoho? Idem az buduci piatok na kontrolu tak oreto tolko otazol… lebo ako nekrvacam ako na zabijacne len tak viac do zachoda ako vlozky… ale je to menstruacne…

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
esmeronka
27. okt 2022

@carinka888 otestuj sa ešte ráno a pre istotu by som išla na sono po krvácaní

carinka888
autor
28. okt 2022

@majamat tie palickove su 10tkove a digi je 25kovy. Rovnaky cas poobede o 14:00 len pozit. Je z predvcera a negat je vcera.. dnes rano z ranneho mocu negativny palickovy

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
carinka888
autor
28. okt 2022

@majamat no dnes krvacam najbiac ale ziadne bolesti nic nemam… tak asi..

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
carinka888
autor
28. okt 2022

@majamat vcera som robila test a aj dnes rano z ranneho mocu a test negativny ale lrvacam uz jak🤦‍♀️ cize ja si myslim ze spontanny potrat … mam aj take hrudky… ale doktor povedal ze treba pockat a zapisovat lrvacanie a v piatok mam dojst…. Tak dufam vie co robi..

petko81
28. okt 2022

@carinka888 ja som tiež potratila v 7tyzfni.teras 30.7.
Najprv slabé a potom už silné krvácanie.krvacala som 6 dní.na tretí deň krvácania vyšiel už aj plod 😐🙁
Držím ty prsty silno

ankare
28. okt 2022

@carinka888 mrzí ma to. Asi biochemické. Keby si si test nerobila,ani by si nevedela, že si tehotná.
To je ale dobre, že sa to rozbehlo samo a zatiaľ nehrozí kyret. Ja som krvacala vyse tyzdna, bol to silnejší a dlhsi menzes a išli zo mňa zrazeniny. Chvalabohu, vyčistila som sa sama.
Držím palce!

carinka888
autor
30. okt 2022

@ankare no ja dufam ze som sa vycistila resp dnea krvacam 5 ty den .. tak difam ze uz biac nebudem…. Kolko ste krvacali vy,?

ankare
30. okt 2022

@carinka888 vyše týždňa, asi dakych 8 dní. Ale nič extrémne, chválabohu. Radšej nech to trvá dlhšie, ale poriadne. Myslím na Teba!

elalala
30. okt 2022

@carinka888 ja som krvacala 10 dní a 3 dni som už len špinila

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
carinka888
autor
31. okt 2022

@elalala ja mam dnes 5 uz len skor take spinenie mam ale troska ma pobolieva podbrusko.. akoby ma nutkalo dostat zas kramy./ je to ok? V piatok mam termin u gynekologa

elalala
31. okt 2022

@carinka888 aj ja som také cítila, je to ok...veľa vecí sa tam teraz deje, doktor mi vysvetľoval, že to čistenie je náročnejšie než obyčajná menštruácia

carinka888
autor
31. okt 2022

@elalala dobre tal dufam ze ma to rYchlo prejde a vsetko bude v piatok ok… a potom mozeme ist znova na to… aj ste cakali alebo hned ste sa
Pustili do pracovania?

elalala
31. okt 2022

@carinka888 mne doktor povedal, že len nech 1 cyklus zbehne a kľudne sa môžeme snažiť...takže o 2 mesiace som už mala 2 čiarky... teraz som v 9tt a zatiaľ je všetko v poriadku *klop klop*... budem ti silno držať prsty

carinka888
autor
31. okt 2022

@elalala ojoooj super tak gratulujem..🙂 ddakujem krasne hadam bude vsetko u mna tak alo ma byt..🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre