Čo poviete?

mimula12
2. máj 2023

Ahojte zienky čo poviete na toto? Som 7-8DPO

esmeronka
2. máj 2023

negatívne....testuješ ešte velmi skoro počkaj aspon na 12-14 dpo

januska12323
2. máj 2023

Nič tam nie je a nechytaj za ocikanu časť 🙈

taktotedanie
2. máj 2023

Nic

isadoraisa
2. máj 2023

@januska12323 tieto kecy, hádam bude chytat test ako chce. Nechytá ho tvojimi rukami, tak čo

mimula12
autor
2. máj 2023

@januska12323 z alebo dôvodu sa to nechytá za ocikanu časť?

lucka12399
2. máj 2023

Nevidím nič..

saraxyz
2. máj 2023

@mimula12 testuj o niekoľko dní. P.s. ja vidím na zelenom teste slabú čiarku

kvietok2891
2. máj 2023

@mimula12 asi kôli hygiene keďže si na to nacikala😉

mimula12
autor
2. máj 2023

@kvietok2891 naozaj???? To som teda netušila… ja si totiž ruky po použití wc neumyvam a ani po návšteve kúpeľne ktorú máme spojenú s WC 🙂

svokrinjazykmonika
2. máj 2023

@mimula12 urob si ešte 10 testov a daj sem 20 fotiek. Stále to bude negatívne 🙄

mimula12
autor
2. máj 2023

@svokrinjazykmonika aká ste pozitívna zena 🙂 drzim vám palce vo vašom frustrovaným a negatívnom živote 🙂

sense
2. máj 2023

Veľmi skoro testujes, počkaj aspoň do 10-12 dpo, najideálnejšie ak ms nepride

dizajnerka
2. máj 2023

@mimula12 ty tam niečo vidíš?

januska12323
2. máj 2023

@mimula12 kvôli hygiene, dá sa chytiť aj z druhej strany predsa. Inak držím palce nech to dopadne ako si želáš 🤞

svokrinjazykmonika
2. máj 2023

@mimula12 nuž pravda, ospravedlňujem sa, nebolo to odo mňa pekné. To robí ten internet. Tá šanca anonymne sa vyjadrovať ku príspevkom, to prebúdza v človeku asi to najhoršie 🤔

mimula12
autor
2. máj 2023

@svokrinjazykmonika 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

martinka13
2. máj 2023

Vidím jednu čiarku na teste a druhú nakreslenú na obale. Nechápem tieto dobrovoľné zbytočne stresy. Testuje sa po meškani menzesu

candii
2. máj 2023

@svokrinjazykmonika aké milé priznanie 😁

iwuanka
2. máj 2023

Snazenie sa o babatko je naozaj velky tlak. Pamatam si ked sme sa my snazili, to som kazdy den ocikavala ovulacne testy a potom den pred prichadzajucou ms tehotensky. 7-8 dpo je podla mna dost skoro na testovanie. Daj drobcovi cas nech sa usalasi a potom testuj. 😉 skus si dat predsavzatie, ze budes testovat keď bude ms.meskat den. Takto zbytocne vyhadzujes peniaze a aj samu seba stresujes. Prijemne snazilkovanie a skore kolajnice na testoch prajem. Zial tu na tychto.nevidim ziadnu ciarku.

natali1991
3. máj 2023

@mimula12 preco sa nas pytas ci tam nieco vidime ked sama musis uznat ze tam neni druha ciarka .. a das tu este niekolko fotiek a dufas v co ze ti budeme pisat ze super si tehotna ??? Ja som tiez chcela babo ale netestovala som skor ako v den ms a nikdy ma to nesklamalo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre