Čo hovoríte na tieto testy?

kylie
6. sep 2022

Ahojte mamičky môžte mi poradit včera som si robila test a mne sa zda že tam vidim uplne slabucku druhu čiarku neviem či mam halucinácie ..... No a dneska som kupovala iny test a uz tam ne ukazuje nic sa mi zda ....môžte mi poradit co to znamena ? Dakujem velmi pekne

veronice
6. sep 2022

Pre najväčšiu spoľahlivosť výsledku treba robiť tehotensky test najskôr v den očakávanej menštruácie a najlepšie z prveho ranneho mocu, v ktorom je najvyššia koncentrácia pripadneho hcg, ktory tehotensky test zisťuje.
Ako dlho ti meska menštruácia? Kedy počas dňa si si robila jeden a druhy test? Mávaš pravidelný cyklus? Na tom fialovom teste aj ja cosi vidím ale môže to byť duch, kanáli alebo aj tehotenstvo. Ja mam najlepsiu skusenost s testami woman secret. Vzdy ukázali správne

kandelabra
6. sep 2022

prepáč, ale ja nevidím nič ani na jednom ☹

lenik98
6. sep 2022

Jedna ciarka zvycajne znamena negativny vysledok. 🤷
Bud skoro testujes (zbytocne...), alebo nie si tehotna. Toto test ukazuje

kylie
autor
6. sep 2022

@lenik98 no aj ja si mislim ze nie som tehotná ale na tom druhom teste ukazuje fs slabucku čiarku tak preto nie som spokojná

kylie
autor
6. sep 2022

@lenik98 tu mam taku slabucku tak nwm co to je

sundew
6. sep 2022

@kylie na tom druhom nieco vidim.isto skusit zajtra rano

veronice
7. sep 2022

@kylie stále si nenapísala ci uz si mala menzes dostať alebo ho len čakáš. Ťažko súdiť test keď nevieme v akom štádiu cyklu si.

emma2782
7. sep 2022

Majú rovnakú citlivosť? 25ka ešte nemusí zachytiť to čo už 10 áno

zuzsat
8. sep 2022

@kylie na spodnom nieco je..vidiet to aj bez priblizenia...tie co tam nevidia toho ducha by mali ist k ocnej... 🤷

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre