Čo hovoríte na tento test?

karpatyovakija
17. apr 2023

Prosím povedzte mi ktomu niečo. Lebo mňa už šľak trafa. Som už upne mimo a stratila som každú nádej. Nedalo mi to tak som ten test rozobrala.

janai1
17. apr 2023

Digitálny test sa nerozobera, tam sú vždy čiarky

domka222
17. apr 2023

Žiaľ je negatívny. V tomto sa čiarky nehľadajú

karpatyovakija
autor
17. apr 2023

@janai1
@domka222 ďakujem strácam už nádej a ja už hľadám čiarky aj tam kde by sa nemali 😭😭

marhulka13
17. apr 2023

@karpatyovakija tentokrát je negatívny, ako už bolo spomínané, digitálny ma vždy 2 čiarky, preto sa nerozobera. Žiaľ, teraz to nevyšlo, ale hlavu hore , ide sa dalej

karpatyovakija
autor
17. apr 2023

@marhulka13 hm 2,5 roka mám hlavu hore a nič 😭😭

katuskamala1
17. apr 2023

Raz sa to podari. S novou menstruaciou prichadza dalsia sanca 🤞

marhulka13
17. apr 2023

@karpatyovakija vyplac sa, ponadavaj si aký je život nespravodlivý možno sa ti aspoň trochu uľaví. Ja som neplánovane otehotnela, pričom už sme mali pomerne dve veľké deti. Bol to šok, odmietala som prijať tento fakt, no vyskytli sa komplikácie a nič iné som si neželala len nech je babatko v poriadku. Keď už som myslela, ze najhoršie týždne mame za sebou, prestalo bit srdiečko. Nechci vedieť, aké vycitky svedomia stále kvôli tomu mam.

karpatyovakija
autor
17. apr 2023

@marhulka13 az mi slza vypadla. 😭🥺 to mi ke hrozne ľúto .. to by som zažiť nechcela

floki1994
17. apr 2023

@karpatyovakija negativny ale nestracaj nadej...viem ze sa to lahko pise ale v nasom okoli mame xy parov kedy sa to podarilo az po 3 rokoch a viac a pary zdrave, obehane vsetky vysetrenia...ono to pride... 🙂

bejbs123
17. apr 2023

Navstivte centrum asistovanej reprodukcie

jarkam721
17. apr 2023

A už ti mešká ms?

katuskamala1
17. apr 2023

2.5 roka je uz dost. Neboli ste uz v car?ci odmietate?my sme po pol roku sli,vysmiali nas,ze tak skoro,i napriek 1.5%morfo spermii nas poslali domov ze este skusajte , trapit sa dalsi rok.. vratili sme sa a zacali sme nasu cestu. Lutujeme,ze ame sa nechali trapit tak dlho ked bola jasna diagnoza a niiizka sanca prirodzeneho tehotenstva
Mame vdaka lekarom 2 deti. Necakaj,netrap sa,chod a rieste.drzim palce

darling111
17. apr 2023

@karpatyovakija ahoj, no zial je negativny. Ale citala som ze sa snazite 2,5roka. My s manzelom sa snazime vyse 7 rokov, za ten cas mam 5 potratov za sebou 😔 takze su na tom ludia aj horsie. Momentalne som po svojom prvom IVF a tuzobne cakam ci bude pozitivny test (som este len 5.den po tranfere)...tak hlavu hore, som optimista aj napriek vsetkemu 😊

karpatyovakija
autor
17. apr 2023

@darling111 môžem sa opýtať koľko vás to celkom vyšlo? To prvé ivf.

darling111
17. apr 2023

@karpatyovakija do 3000eur ...nemam uplne spocitane blocky, ale je to uz vratane Inseminacie,liekov, injekcii, vysetreni , oder vajicok a aj genetiky embryi...vsetko zalezi od toho,ci vam to nevyjde uz pri inseminacii, ja mam 1x IUI no u mna neuspesne. Cize sme sli potom to IVF.

bejbs123
17. apr 2023

@darling111 Nam napriklad iui odporucane ani nebolo kvoli vysledkom rovno ivf
@karpatyovakija urcite chodte na vysetrenia do car,aspon budete vediet na com ste obaja a ci je u niekoho problem,oni vam odporucia,ci skusite planovany styk,iui alebo ivf,no je pravda,ze 2,5roka je dost,pri vyssom veku sa ta doba snazenia skracuje a potom sa odporuca navstivit centrum

karpatyovakija
autor
17. apr 2023

@darling111 a to IUI vyšlo koľko?

karpatyovakija
autor
17. apr 2023

@bejbs123 tak mám len 26. Čo to znamená že plánovaný styk?

bejbs123
17. apr 2023

@karpatyovakija ono nechcem strasit,ale vek je len cislo,my sme si to tiez dlho hovorili,ze sme mladi a po navsteva centra som si povedala,ze som blba,ze sme tam uz davno nesli,nemuselo nam utiect tolko rokov

helen_167
17. apr 2023

@karpatyovakija ak ta upokoji aj my sa pokusame o babo tak dlho ako vy, ja uz som sa vzdala, sme komplet zdravi a nic, mala som teda velmi tazke stavy, svagrine tehotne, kamaratky, susedky len ja nie, ale zmenila som uz myslenie, ze si rozumieme s partnerom aj bez deti, a slubila som si, ze sa testujem vylucne ked menzes meska,, nebudem sa stresovat, uz som asi rezignovala po takej dlhej dobe, okoliu na blbe otazky kedy budu deti, odpovedame, ze, ich nemozme mat, a bodka.

darling111
17. apr 2023

@karpatyovakija IUI nás stálo 150eur ..plus inj. A tabletky tuším, inj. Ovitrelle asi 22eur stojí a neviem ci som aj nejaké tbl nemala,nepamätám

katuskamala1
17. apr 2023

Daj si nejake car do google napr helios,gin fin, iscare.. a cenniky maju uvedene.

veruska00
18. apr 2023

@karpatyovakija ahoj mi sme sa snažili 6rokov kým sa to.podarilo to bolo.pred 7r.a teraz mam aj druhé 4mes.synceka!mala som aj 3 ivf a nič a podarilo sa prirodzene 😊ja som brala gynex a podla mňa mi to aj pomohlo lebo som otehotnela! Neskúšala si gynex?

karpatyovakija
autor
18. apr 2023

@veruska00 skúšala som a nič

bejbs123
19. apr 2023

@karpatyovakija aky je muzov spermiogram?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre