Clearblue výsledok 3+

7tinka7
27. jún 2023

Ahojte, nakolko mam za sebou biochemicky potrat a teraz som znovu tehotna a k dr som objednana az na 17.7 tak sa chcem opytat kedy vam test s indikatorom pocatia ukazal vysledok 3+ ?
Dnes som v 6+1 a test stale 2-3 :(
Prvy som mala 1-2
Tyzden na to 2-3
A dnes po 8 dnoch na to som mala stale 2-3.
Nakolko sa hcg kazdy druhy den zdvojnasobuje a ak spravne ratam prvy test som si robila skor.. uz 8.6 a test bol od 25hcg..
Tak by som oriemtacne mohla mala mat nad 10 000.
Za tri dni mam svadbu a takyto stres teraz.

Ďakujem

e1i
27. jún 2023

@7tinka7 skus ist ako samoplatca do labaku na krv na hcg a uvidis. Je to velmi individualne kedy. Mne sa stalo ze po tyzdni som mala stale rovnako 2-3 a bolo to mimomaternicove. Moja skusenost,nemusi to tak u teba byt ale hodnota hcg by ti napovedala.

anjelicek26
27. jún 2023

17.7. je sakra daleko.. .zajdi niekde na sono ako samoplatca, inak budes totalne na nervy a svadbu si ani neuzijes...

7tinka7
autor
27. jún 2023

@e1i odber hcg mi nepomoze lebo aj pri prvom tehotenstve mi islo hcg hore. :/

7tinka7
autor
27. jún 2023

@anjelicek26 zial prave pre to aby som nanervy nebola som sa dala az po dovolenke a svadbe nakolko som posledne chodila kazdy den na sono a krv a toto znova zazivat nechcem pokial nemam bolesti a krvacanie.
Verim ze 3+ sa ukaze uz som nasla par prispevkov kde 3+ sa ukazalo az neskor a bolo to ok tak verim ze kedze mam 45 kg tak to ide u mna pomalsie a bude to ok aj pri provom som nesla maximum .

kmysiakova
27. jún 2023

@7tinka7 chod v piatok k svojej dr a vymysli si nejaký problém.. napr bolest, pichanie a musí ta zobrať ako akútny stav. A uvidíš čo ti povie, nejak to zhodnotiť musí ci sa to zdá OK alebo niečo nehrá.
Tiež som mala stále 2-3 a neskončilo to dobre, no v tvojom prípade to môže byt inak 🙂

7tinka7
autor
27. jún 2023

@kmysiakova piatok mam svadbu 🤣 a stredu stvrtok neviem ist k dr. Urobim si este jeden test neskor. Skor som chcela vediet komu kedy a ci ukazal test vysledok 3+ nakolko som uz citala ze viac babam dlho ukazovalo 2-3 a bolo vsetko ok 😊
Dr momentalne menim a k novej som objednana na 17.7 po svadobnej ceste.

nikolienka28
27. jún 2023

Pri biochemickom som mala stále len 1-2. Pri MA mi nabehli 3+ až niekedy okolo 6+3tt. A teraz mi 3+ nabehlo už 5+1tt. Zatiaľ to vyzerá dobre. Prosím ta nestresuj sa ak je možné chod niekam na sono.

cookie29
27. jún 2023

v 3-4 tyzdni je HCG od 1700 do 35000 ten interval je nehorazne velky a to je v krvi, cize v moci moze byt kludne menej, mozno preto nezachytava, najma ak si viac pila a podobne. Pokial nemas problem, nestresuj, nic tym nezmenis. Uzivaj si svadbu a drzim palce aby vsetko dobre dopadlo

e1i
27. jún 2023

@7tinka7 ja to poznam,mala som aj biochemicke aj MA aj mimomaternicove

yamahka
27. jún 2023

@7tinka7 Tiež som to mala podobné. Čakala som že sa objaví 3+. Po týždni čo som si spravila Digi a stále ukázal 2-3. Nakoniec až po týždni a pár dňoch ukázal 3+. A včera som bola na sono. Plodik je tam a mu bije srdiecko.. takže už neriešim. Každej inak rastie hcg..

7tinka7
autor
27. jún 2023

@yamahka a v ktorom si tyzdni prosim ? Dufam ze budem na tom rovnako moc si to prajem uz

7tinka7
autor
27. jún 2023

@cookie29 ďalujem za pozitivne slova ♡

yamahka
27. jún 2023

@7tinka7 včera na sono že 6+0tt. Čiže na 7tt. Plod crl 3,5mm. Srdiečko bije. Aj som o Tom povedala gynekológovi. Že podstatné je že aby boli čiarky na tehotenským teste a viac neriešiť. Proste že každej inak rastie hcg..

7tinka7
autor
27. jún 2023

@yamahka nato sa spolieham ze proste nemusim mat horne hranice hcg mozem mat aj spodne a byt stale ok.
Tiez som dnes 6+2 tj 7 tt ale ma moc rozhodilo ze po 8 dnoch mam stale 2-3 😁

liliput13
19. jún 2024

@7tinka7 Ahoj, prosím Ťa ako si vtedy dopadla? Ja včera 6+3 a stále 2-3 na digi teste...som z toho veľmi vystrašená...už sme si s mužom preskákali všeličo na ceste za dieťatkom, veľmi by som chcela veriť že by to ešte mohlo byť nádejné... :(

7tinka7
autor
19. jún 2024

@liliput13 ahoj bolo to tehotenstvo zial v 9 tyzdni prestalo fungovat srdiecko (koncom jula) den pred kontrolou som na svadobnej ceste zacala krvacat..... mesiac po tomto som otehotnela a dnes mam doma 6 tyzdnoveho chlapca 🙂
Mozes skusit ked tak ciatkove testy ci silnie ciarka ale podla mna uz si tak v pokrocilom stadiou ze budu stale rovnako silne ale mozes skusit 🙂 ale pozor rovnaky cas atd lebo ked cikas vela tak nemusia byt rovnake ciarky. Kedy ides k dr ?

liliput13
21. jún 2024

@7tinka7 presne o týždeň mam kontrolu

7tinka7
autor
22. jún 2024

@liliput13 drzim palce 🙏 skus zatial femibion nasadit magnezko a zelezo (ak mas nizsie)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre