ClearBlue ultra včasný verzus obyčajný test

23. okt 2023

Ahojte. Objednala.som si clearblue ultra včasný tehotenský test, chcem sa spýtať, aký je rozdiel medzi obyč testom napr.mamatest alebo dr.max test a týmto clearblue? je to len nejaky marketingovy ťah, že to deklarujú ako ultravčasný? ďakujem ps: aby ame predisli nedorozumeniu, nemyslim digitalny ale ultra včasny.dakujem

ivkav5
23. okt 2023

Ahoj, mne clearblue ultravčasný ukázal pozitívny výsledok 5dní pred očakávanou MS, ale už deň pred tým mi ukázal pozitívny výsledok aj Adiel SeeNow 🙂

autor
23. okt 2023

@ivkav5 inak adiel.ukazal aj mne extremne skoro, nevadi, skusim tento clearblue , este som.ho nemala

ivkav5
23. okt 2023

Adiel boli za mňa úplne skvelé testy 🙂

Držím palce, daj vedieť 🙂

anjelicek26
23. okt 2023

Myslis tie modre? Tie hodne duchuju... robia tie vlasocnicove linie kazdej druhej, ja by som od nich dala ruky prec, staci si prelistovat snazilkovske skupiny...

tehotna40
23. okt 2023

@anjelicek26 súhlasím. 2x som mala tento test pozitívny, akože žiadny duch normálne regulerna čiarka, síce tenka ale úplne modrá. Iné testy negatívne, tehotná som nebola .

Takže autorka ak budeš tento test mat pozitívny, skus pre potvrdenie aj inú značku. Držím palce

autor
23. okt 2023

no skusim zajtra zaroveň aj s Adielom.. ale zajtra som len 11 dpo len som nedockava. napisem zajgra recenziu, ďakujem baby 😚

medda_beda
23. okt 2023

Clearblue je označený ako ultravčasný aby si vedela rozoznať ktorý použiť napríklad pred menštruáciou/v deň menštruácie.
Potom je ten s pluskom ktorý by mal ukázať pozitivitu po vymeškaní a potom je ešte digitálny test.

anonymnasnazilka
23. okt 2023

ja som mala ultravcany velmi slabo pozitivny uz na 8DPO, ale to som nevedela este, ci je kanalik alebo ciarka. podla mna aj obycajny 10tkovy test ukaze rovnako ako tento ultravcasny. drzim palce 🙂

tehotna40
24. okt 2023

Ahoj no ako ? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre