Clearblue test - skúsenosť

luli552
19. jún 2024

Ahojte v pondelok mi mala prísť ms ale zatiaľ nič...a skúšala som prvý krát clearblue test a najprv vyzeral negatívny a teraz sa mi zdá že je to buď kanálik alebo duch..reku či je to normálne pri tomto teste že ukazuje blbosťi... prosím o skúsenosť snim 🙏🥺♥️

snazilka_bio_mamka
19. jún 2024

kolko je to po limite? ja mam celkom bohatu skusenost, samozrejme to tak nemusi byt v tvojom pripade ale napr. ja som mala tieto testy nespocetne vela krat a kazdy jeden z nich spravil ducha po limite, tj. po hodine alebo viac.. Teraz ked osm tehotna mi vysiel test ihned okamzite v limite, ze sa to este len rozpijalo a uz tam bola ciarka. takze zalezi ci ten test je v limite alebo po.

luli552
autor
19. jún 2024

@snazilka_bio_mamka po limite tooto urobil

miamilove
19. jún 2024

@luli552 tento test patri zial medzi najhorsie , skus radsej iný 🙂

luli552
autor
19. jún 2024

@miamilove Oki☺️ ďakujem

spanielka44
20. jún 2024

@luli552 Kúp si top test v dm ten sa mi najlepšie osvedčil 😄

luli552
autor
20. jún 2024

@spanielka44 Oki ďakujem

domcavesel
20. jún 2024

Ja mám najlepšie skúsenosti s obyčajným mamatest - ukázal 3 dní pred MS a každým dňom silnel

luli552
autor
20. jún 2024

@domcavesel ja som si teraz robila ale nie z ránneho moču Baby top test čo bola asi blbosť ale bol negatívny takže asi tieto Clearblue sú falošné pozitívne 😓

luli552
autor
20. jún 2024

A chcela by som sa ešte opýtať beriem Utrogestan tablety na 17ti deň cyklu po dobu 10 dní a do teraz mi ms prišla po dobratí o 2 dni a teraz je to už 5ti deň čo ms po dobratí neprišla či sa niektorá z tým stretla prosím?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre