Clearblue test po limite

26. okt 2023

Ahojte, isto ma niektorá zožerete, ale chcem sa predsalen spytať.. robila som si Clearble test a po limite vyzeral takto.. podla vás to nemám vrať vôbec v úvahu? ďakujem

esmeronka
26. okt 2023

nie je to len zaschnuty kanálik...viem s vlastnej skusenosti

autor
26. okt 2023

@esmeronka naživo je to vyslovene modré

katariiinkaa
26. okt 2023

tiež som mala podobný, čiarka bola ešte silnejšia a bol žiaľ negatívny.. to však nemusí byť tvoj prípad samozrejme.

kosatka123
26. okt 2023

Ja som mala sice iny typ, ten vcasny a toto bolo falosne

autor
26. okt 2023

takže clearblue sa rovná len predraženej reklame ako vidím... no nič. Skúsim asi iný

katariiinkaa
26. okt 2023

keď už clearblue tak určite digitalny - tam máš istotu

sima234
26. okt 2023

Žiadny test sa hlavne nemá brať do úvahy po limite. Stále a dookola to tu žienky píšu.

medda_beda
26. okt 2023

Prečo reklame, je po limite tak čo si čakala.To nie je chyba testu.

marhulka13
26. okt 2023

Pre mňa je istota digitálny, vždy ukázal skôr ako akýkoľvek klasický

autor
26. okt 2023

@medda_beda videla som tu milion diskusií, kde bol test po limite s čiarkou a bolo to tehotenstvo. Preto som sa pýtala. Ale tento zrejme moj pripad nebude..

tehotna40
26. okt 2023

@kosatka123 na tomto teste som mala regulernu čiarku a ostatné negat tehotná som nebola. Od clearblue je super len digitálny test.

Autorka skus iný test, môže a nemusí to niečo znamenať. Držím palce nech je podľa tvojich predstav.

medda_beda
26. okt 2023

Treba si to vždy overiť ďalším ak výjde po limite 🙂.
Pre istotu.

tinka3011
26. okt 2023

Ahojte. Ja som mala tiež tento clearblue a tiež podobnú čiarku a tehotenstvo to nebolo. Niesu vôbec kvalitné tak ako som si vždy myslela. To klasický dr max mi neostane ciarka nikdy ani po limite. Toto je môj clearblue.

dominikag1507
26. okt 2023

Suhlasim aj ja som mala “ducha” a nebola som tehotna tieto clearblue su otrasne uz by som si taky nekupila nikdy

luciah187
27. okt 2023

Tak ja som tiez mala len takeho polovicneho ducha a tehotna som bola. Skus digitalny.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre