Clearblue test

renusik
28. dec 2022

Ahojte dnes vecer som robila clear blue digi vysiel negativny menzes mam dostat v sobotu.predpokladana ovu 17.dc dnes bol 27 dc.myslite ze to mozem brat ako konecny vysledok

zuzanockamt
28. dec 2022

@renusik Nie, digi sú 25-kové, nie? A tie takto zavčasu ešte nemusia ukázať presný výsledok. Urob ešte v čase príchodu MS.

renusik
autor
28. dec 2022

@zuzanockamt jedna spominala ze jej vysiel 5 dni pred ms pozitivny

janai1
28. dec 2022

Do soboty strašne ďaleko ešte... Treba si urobiť až keď ti bude meškať

lylyjana
28. dec 2022

@renusik dakomu vyjde pozit az 5dni po ms, takze pockat...

zuzanockamt
28. dec 2022

@renusik Mne tiež vyšiel takto skoro pozitívny, ale klasický 10-kový.

miadi
28. dec 2022

Mozes to brat ako chces ale konecny vysledok to nemusi byt 😉

renusik
autor
28. dec 2022
miadi
28. dec 2022

Tmavsie sa nedalo ? Ja tam vidim ducha 🤣gratulujem urob si test v sobotu

renusik
autor
28. dec 2022

@miadi bol dnes poobede ....inak je biely len ked som to uoravila vyslo to takto nemoxe to byt kanalik

miadi
28. dec 2022

@renusik moze to byt hocico. Urob si test maximalne den pred meskanim ms . Mala som v tom case hrube kolajnice. Ak si mala ovulku neskor -posunutu mozes mat pozitivny test aj par dni po meskani ms. Pouzi ranny moc .

renusik
autor
28. dec 2022

@miadi ovu bola zrejme 16 dc vecer bol nechraneny styk druhy den rano som uzila escapele do 10 hod

vahcaac
29. dec 2022

@renusik to je rozobratý digitálny test?

renusik
autor
29. dec 2022

@vahcaac nie obycajny vcera poobede dnes o 3 vnoci som robilw a je negat.som 28 dc...mavam 29dc cyklus to uz byvtam nrco bolo

sense
29. dec 2022

@renusik počkaj do Soboty ešte lepšie aj apr dní viac a ak ms nepríde správ test. Ovuláciu si mala kedy?

renusik
autor
29. dec 2022

@sense cca 16 dc neviem presne

sense
29. dec 2022

@renusik tak ied je to len cca m tak by som pockala a testovala az ked ms nepride

renusik
autor
29. dec 2022

@sense este ma strasne malia prsia ale skor dekold aj neviem ci je to po tej escapele

jzuzka
29. dec 2022

@renusik aj ja tam vidim slabsiu druhu ciarku uz sa crta...super...drzim palce...ja som si len tak 25.12. 2022 robila test...a vysiel takto... pricom menzes mam dostat az 9.1.2023 cca...nechapem tomu

renusik
autor
29. dec 2022

@jzuzka ja si myslim ze su to kanaliky rano som mala cisty test...a ty mas zavcasu. .testy zvyknu duchovat cez ovu

renusik
autor
29. dec 2022

@jzuzka ja mam menzes mat v sobotu mam 29 dnove cykly a dnes 28 dc bol biely

renusik
autor
30. dec 2022

@jzuzka
@sense
@miadi takze ziadna 2 ciarka nebola...dostala som ms

jzuzka
30. dec 2022

@renusik joj tak co narobis uz nic....verim ze ti to nabuduce vyjde s babatkom...drzim palce

miadi
30. dec 2022

@renusik tak Snad nabuduce. Odporucam testovat az ked meska bude menej sklamania. Vela stastia

martul
30. dec 2022

@jzuzka
@miadi tak ale píše že užila tabletku,,po", tak asi nechce byť tehu.

miadi
30. dec 2022

@martul necitala som vsetko Iba ten uvod ze si robila test tak skoro dopredu a potom ten koment nadomnou,..

renusik
autor
30. dec 2022

@jzuzka no premna to nieje sklamanie...na dalsie dieta sa veru uz necitim...aspon nie najblizsie roky

jzuzka
30. dec 2022

@renusik jaj prepac myslela som to opacne....

miadi
30. dec 2022

@martul
Vlastne som to nejak preletela ze ju bolia prsia ale Asi po escapele= A to Ja nepoznam 🥹viem co je tabletka po ale nikdy som ju nemala ani v ich nazvoch a znackach sa nevyznam. Autorka ked si to dala podla navodu vcas urcite netreba stresovat. Prsia Asi z toho bolia Ved to rozhadze hormony., ms prisla test negativny.

renusik
autor
30. dec 2022

@miadi mne odlahlo neskutocne akoro 2 tt som stresovala nemohla ani spat ...sice ja ked mam dostat tak nespim par noci pozorujem to posledne 4 mesiace

miadi
30. dec 2022

@renusik a nemate ziadnu ochranu ? Ty mas brutus stres to si chlap ani nevie predstavit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre