Clearblue test

satankaaa
10. okt 2024

Zdravím, prosím, hoďte očko na digi clearblue test. Je tam jasná negativita, ale čo tá horizontálna, menej výrazná čiara? Máte niektorá skúsenosť? Som po anembryomole skoro 5 mesiacov, cyklus mávam nepravidelný, cca 36-42 dní. Dnes 50ty deň, menzes neprišiel, ovulácii odsledovanú nemám. Iné testy s citlivosťou 10mIU, sú negatívne a druhú čiarku prirovnávam skor ku kanáliku, nejde to ani odfotiť. Skôr ma zaujíma ten clearblue.
Ďakujem.

really8
10. okt 2024

@satankaaa to je pole, v ktorom by sa objavila pozitivita. Prvy raz vidis nieco digitalne? Ci myslis ze je to duch na digitalnom teste?

pabla99
10. okt 2024

@satankaaa autorka neznamená to nič, tieto digitálne testy občas ukazujú takéto “abnormality”.

bejbs123
10. okt 2024

Takto vyzera kazdy jeden negativny digitalny test,ozaj nic zvlastne

barus26
10. okt 2024

@satankaaa ma to tak byt.

really8
10. okt 2024

@pabla99 boze to nie je ziadna abnormalita. To je proste taky displej. Ja neviem vcera vas rozmrazili alebo co?

pabla99
10. okt 2024

@really8 nie, ja sa ešte len rozmrazujem 🙃😂

domka222
10. okt 2024

No skúsme hľadať čiarky ešte aj na digitálnych 🤦‍♀️ si nikdy nevidela displej napríklad na kalkulačke,hre na baterky a podobných blbostiach?

januska12323
10. okt 2024

Tu nemáš čo iné hľadať len to políčko na mínus by bolo plus.

glade22
10. okt 2024

Ja už som myslela, že ma v tejto sekcii fóra nič neprekvapí 😀

stellarstar
10. okt 2024

Chvála bohu ze si ho nerozobrala 🙏

glade22
10. okt 2024

@stellarstar 😂😂😂

stela567
10. okt 2024

Je to v pohode. Teraz tým test šiši. Mala by tam byt druhá obtiahnuta pri negativite. Ale určite tehotna nie si. Mne pred 2 mesiacmi ukázal tento digi 1-2 + a tehotna nie som.

barus26
10. okt 2024

@stellarstar vďakabohu a ver tomu, že teraz to urobí a zistí, že tam sú aj dve ciarky a hotovo. Bude si ďalej domýšľať, že tehotná je😀

satankaaa
autor
10. okt 2024

@barus26 gratulujem, že Vaše deti majú tak ,,inteligentnú” mamu, ako ste Vy, ale absolútne sa nad Vašimi komentármi nepozastavujem. 🙃

barus26
10. okt 2024

@satankaaa ďakujem😀 no nemyslím si, že píšem niečo zle. V jednom komentári som napísala, že to na tom teste tak ma byt a v druhom, že hľadáš tam to čo neni. A to vôbec nebolo myslené v zlom, ničomu to nepomôže si sama budeš dávať nádej, že možno je to len zlý test. A to ja veľmi dobre viem o čom hovorím

martul
10. okt 2024

Myslíš si, že táto tvoja odpoveď je OK? Nie, nie je. Robíš si z autorky posmech.

@barus26 vďakabohu a ver tomu, že teraz to urobí a zistí, že tam sú aj dve ciarky a hotovo. Bude si ďalej domýšľať, že tehotná je😀

barus26
10. okt 2024

@martul ok tak to vnímate vy, ja som to písala a nevnímam to tak 😀 Pekný deň

glade22
10. okt 2024

@martul veď ale ono to aj smiešne je, či?
Ja si napríklad viem spraviť srandu aj sama zo seba, alebo si aspoň priznať, že som vypotila fakt somarinu. Na autorkinom mieste by som túto diskusiu už pri prvej odpovedi zmazala

martul
10. okt 2024

@glade22 a nám to dáva právo robiť si srandu z iných?! Nepoznáme autorku, nevieme, čo si už možno v súvislosti s túžbou mať dieťa prežila. Veď sa zasmejte teda a choďte čítať inú tému.

barus26
10. okt 2024

@martul ja som jej presne napísala, že viem o čom hovorím. Ja som si tým presla a písala som zo svojej skúsenosti. A vôbec to nebolo myslené zle, tým že si bude ďalej domýšľať že možno predsalen je tehotná si len ešte viac ublíži.

glade22
10. okt 2024

@martul viete, keď tu človek číta tie otázky...to už vlastne ani smiešne nie je..to už je skôr zúfalstvo, smiech cez slzy. Keby ste vedeli koľko je tu denne žien, ktoré testujú už pomaly deň po ovulácii alebo najnovšie hneď po menzese a presviedčajú ostatných, že určite sú tehotné, napriek tomu, že sa ich snažíte uzemnit, nech ešte vyckaju, vysvetľujete ako blbcom, ako to v tom ľudskom tele funguje. V dobrom..lebo falošná nádej je hrozná vec v tomto...potom jasné, že sa odmlcia, lebo však asi menzes prišiel alebo boli u dr...
Ale veď tá túžba po dieťati nám nemôže zatemniť mozog predsa!

really8
10. okt 2024

@martul ale prosim ta prestaňme v kazdej teme obhajovat tupotu tym ze nevieme cim si presla alebo nepozname jej tuzbu. Ak nema za sebou spackanu lobotomiu mala by vediet co znamena ta menej vyrazna ciarka.

stellarstar
10. okt 2024

@glade22 skoro som sa obliala horúcim čajom 🙈 neeeee 🙊

barus26
10. okt 2024

@glade22 no a ja som zla a ja sa vysmievam🤦‍♀️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre