Clearblue tehotenský test

1. jún 2024

Ahojte,
Mali sme s manželom nechránený styk. Mala som dostať menzes 27.5 a neprišiel. Robila som si test vyšiel negatívny, o dva dni som si robila ďalší a vyšiel tiež negatívny. Som po sekcii 3 mesiace a mala som jeden menzes, mala som dosť problémové hojenie rany. K dr sa snažím dovolať už dva týždne ale nedvíha, zrejme majú dovolenku. Myslíte, že sa test môže mýliť? Robila som si digitálny ktorý ukazuje aj týždne, samozrejme plánujem ísť aj k dr, keď sa tam dovolam
.

kitycat
1. jún 2024

A preco nemate kondomy ked si 3 mesiace po sexe?

Chces riskovat rupturu maternice alebo zvazovat potrat?

really8
1. jún 2024

Presne ako pisu vyssie. Tri mesiace po sekcii, problemove hojenie rany a sexujete bez ochrany. Naozaj ss mi tu rozum zastavuje.
V zaujme tvojho tela dufam ze sa test nemyli. Aj ked teda neviem ako si prisla na to kedy mas dostat menstruaciu ked si ju mala iba raz.
Kedy ste mali styk?

nikdenikto
1. jún 2024

Po pôrode môže byť ešte cyklus rozhadzaný a nepravidelný. Čo ale neznamená, že máte sexovať bez ochrany 🙈

sashka22
1. jún 2024

Skús tie obyčajné paličkové testy...tie digitálne mi reálne ukázali až neskôr, sú menej citlivé

guudy
1. jún 2024

Autorka, sexujte s ochranou🙄🙄🙄. Nechapem tento doslova hazard z vasej strany.
Moja svokra otehotnela 3 mes po porode, akurat bol prirodzeny🤷🏼‍♀️. Ani nestihla dostat prvy menzes🤷🏼‍♀️

cimage
1. jún 2024

Telo sa hormonalne dava este dokopy. Takze menzes mozes mat hned pravidelny, alebo moze vynechat par mesiacov. Pokial kojis, tak tie hormony saleju este viac. Davajte si radsej pozor este takto skoro po sekcii.

autor
1. jún 2024

@cimage no chceli sme počkať kým si dám teliesko, ale chuť bola silnejšia a zrejme sme si nedali dostatočný pozor no. Robila som si dnes ďalší test a znova negatívny, kojit nekojim, takže si to neviem vysvetliť 🤦

l_u_c_k_a111
2. jún 2024

3 mesiace po sekcii som mala rozhadzane svoje dni este stale to bola divocina a tiez som nekojila myslim si ze ak mas negativne testy tak je to okej a dala by som si s muzom vacsi pozor ☺️

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre