Clearblue - pozitívny výsledok

18. sep 2021

Ahoj baby. Pred týždňom 11.9 som si robila clearblue test. Ukázal mi že som v tom 2-3t. Další som robila dnes ale stále mi ukazuje 2-3. Je to ok? Dr idem v polovičke októbra. Teraz na začiatku by to bolo asi zbytočne. Ale skratka som tehotná ?

bagre
18. sep 2021

si... či je to ok, zistíš u lekára

janetinka27
18. sep 2021

ahoj, ten test je orientacny. mozno si bola minule viac 2 a teraz si viac 3, ale oba razy ukazalo to iste.

autor
18. sep 2021

Dúfam že to bude ok 🥺🥺🥺

1lucinka123
18. sep 2021

Mne tak ukazoval a nedopadlo to dobre😕 Dúfam, že to nebude tvoj pripad✊✊✊

autor
18. sep 2021

@1lucinka123 čo sa stalo? No snáď nie.

1lucinka123
18. sep 2021

Potratila som v 6 TT😕. Veľmi držím palce aby to u teba bolo v poriadku

autor
18. sep 2021

@1lucinka123 to ma mrzí :( a veľmi pekne ďakujem. A čo spôsobilo potrat ?

e1i
18. sep 2021

Ja som mala podobnu skúsenosť ako dievcina vyssie, tiez bol MA v 9 tt.

autor
18. sep 2021

@e1i a aj ste krvácali či nie? :/ je mi to veľmi luto

e1i
18. sep 2021

Ved ked som vysadila lieky tak ano nemusela som ist na kyretaz

autor
18. sep 2021

@e1i jaj ja som netušila že ako to je.

e1i
18. sep 2021

Tak ja som bola po ivf. Ale vycistila som sa sama. Ak mas moznost skoc do labaku aj ako samoplatca si urobit hcg pre svoj klud

autor
18. sep 2021

@e1i nechápem

e1i
18. sep 2021

Chod si dat vziat krv na hcg aby si vedela aku mas hodnotu, ked ta to ukludni. Ja pri tehotenstve kt bolo ok som mala 2 ciarky v utorok a v sobotu mi digital ukazal 3+

bibuska2
18. sep 2021

@bagre
@e1i
@janetinka27 ahojte dievčatá mám takú otázku dnes som si robila clear blue test visiel mi minusko dám aj foto potom som ho chcela rozobrať a ked dom dala nôž do tej dierky z boku aby sa test otvoril zrázu iný výsledok bol tak čomu mám veriť prosim poraďte mi ďakujem ♥️test som robila o 17vecer

e1i
18. sep 2021

@bibuska2 negatívny, ostatne vzniklo jeho poskodenim.

malinoismum
18. sep 2021

@bibuska2 Ako a prečo si ho rozoberala?🤷🏻‍♀️ Hľadala si v ňom niečo? Je to digitál - elektronicky a pokazila si ho.
Vysledok si mala prvý, zial negatívny. Neviem na čo si ho otvárala, dieťa si v ňom snáď nečakala ;)
🙏🏽držím palce, však - si zas o krok bližšie k cieľu…. 🙏🏽😊❤️

fifina75
18. sep 2021

Ahoj, niekde som čítala že tento test ani viac týždňov neukazuje ale ci je to pravda to neviem 🙂

bibuska2
18. sep 2021

@malinoismum nie nečakala som v ňom dieťa čítala som že niektorí to skúšali tak som bola zvedava 😂no tak porád mi kedy mi obyčajný test ukáže výsledok mešká mi ms 4dni a obyčajný test som tiež rozbila dnes a ten vyzerá takto ... chcem ti aj povedať že pijem gynex kvapky aj inofolic combi premium

malinoismum
18. sep 2021

@bibuska2 Juj… no tento mesiac to asi nevyšlo. Ako píšem, si o mesiac bližšie ❤️🙏🏽Moc držím palce !!! A Drzkaj sa ❤️❤️👍🏼

bibuska2
18. sep 2021

@malinoismum ďakujem ♥️😔

janetinka27
19. sep 2021

@bibuska2 vyzera to na negativny vysledok. na tom druhom obrazku po otvoreni testu vlastne rozsvietilo cely displej, ako taky reset abo co. preto je tam.vsetko mozne. drzim ti palce, nech to nabuduce vyjde 🌹

bibuska2
19. sep 2021

@janetinka27 ďakujem

bibuska2
21. sep 2021

@malinoismum ahojte skúsila som dnes testik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre