Clearblue digitálny ukazuje rovnako

6. jan 2023

Ahojte. Dnes by som mala byt 5+3, teda 24 dpo. Menzes mi mešká 10 dní. 28.12 som si robila clearblue a ukázal mi 2-3. Keďže mam za sebou pár biochemických, dnes som si spravila znova. Viem ze som nemala. 🤦‍♀️🤦‍♀️ tiež mi ukázal 2-3. Nemal by mi ukázal už 3+? Bojím sa ze to znova dopadne rovnako. K doktorovi idem až budúci týždeň. Mate s tým prosím skúsenosť a všetko nakoniec dopadlo dobre? Ďakujem.

anjelicek26
6. jan 2023

Co pozeram snazilkovske fora, tak su aj zeny, co neukazalo 3+ ani v 10tom tyzdni, proste nikdy im to nepreskocilo a hcg uz bolo v tisicoch... sprav si normalny ciarkovy test, oci ti vybije a budes kludne spat ;)

autor
6. jan 2023

@anjelicek26 na obyčajných mam pekne silné čiarky. Teda z predvcera. Pri poslednom mi dva týždne ukazovalo 1-2 a potom som začala krvácať.

anjelicek26
6. jan 2023

Chapem, ze po zlej skusenosti sa bojis, ale nesmies... ver proste tomuto babu, ze je silne a chce s vami ostat, pozitivne myslienky su velmi dolezite. O par dni na sone budes vidiet male bijuce srdiecko.

autor
6. jan 2023

@anjelicek26 dúfam. Chcela by som ísť v pondelok. Myslíš že už bude niečo vidieť? A ďakujem za tvoje slová.

anjelicek26
6. jan 2023

Nase mini malo 6+2 srdiecko... takze je to mozne podla mna

autor
6. jan 2023

@anjelicek26 tak uvidím dúfam ze to dobre dopadne.

autor
6. jan 2023

Tento bol predvčerom. @anjelicek26

stellarstar
6. jan 2023

Digi testy ukazujú len do 3+ viac už nie

autor
6. jan 2023

@stellarstar ja mam ale 10 dní 2-3. Neskončilo mi na 3+ aj keď som si myslela ze už by malo byt. Teraz sa obávam.

stellarstar
6. jan 2023

Nestresuj, možno si mala o deň dva neskôr ovu, rataj aj to že k oplodneniu nemuselo dôjsť v deň styku, myslí na to že úvod posunuté a preto ti Digi ukazuje 2-3 , možno keby si robila test v nedeľu by si už mala 3+. Možno máš len málo hcg v moči na to aby test zachytil a ukázal tých 3+. Stres ti viac uškodí, netestuj sa a vyckaj na ko u dr

autor
6. jan 2023

@stellarstar mne už na 9dpo vysiel duch tak myslím ze som ovu nemala posunutu. Obávam sa keďže toto som už zažila 2x za posledný rok. No nič iné mi neostáva len čakať.

stellarstar
6. jan 2023

Tak si mohla mať neskôr oplodnenie,tak či tak ti toto nepomôže, musíš vydržať a myslí pozitívne aj keď to nie je ľahké,bude dobre neboj

autor
6. jan 2023

@stellarstar práve preto som sem písala, či sa niekto ozve kto to mal rovnako a všetko bolo ok.

andaria_
6. jan 2023

Ahoj, ja ťa nepoteším asi ale žiaľ mne aj mojej sestre sa stalo to, že keď test neukázal 3+ tak z toho bol potrat. Ale tiež to tak byť nemusí. Pri prosperujúcom tehotenstve sme obe mali na 21dpo 3+ a pri neprosperujúcom stále 2-3. Jej sa to stalo už 2x takto. Ale snáď to nebude tvoj prípad a všetko bude ok, držím palce 🍀

autor
6. jan 2023

@andaria_ ďakujem za tvoju odpoveď. Mrzí ma co sa vám stalo. Dúfam ze ja nebudem ten istý prípad.

sundew
6. jan 2023

Mne sa zas stalo ze jeden den ukazovalo 2-3,a druhy den uz 3+ 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ drzim palce 💪

autor
6. jan 2023

@sundew ale tiež tak ze už by si mala mat 3+ a ukazovalo 2-3?

rurutiax
6. jan 2023

Mne ukazovalo 1-2, pritom som bola už v treťom týždni. Teraz som v 9tt. Ach ženy, neriešte také hlúposti, hlavne, že si tehotná a to úplne stačí.

autor
6. jan 2023

@rurutiax ja by som to ani neriešila keby som za rok už dve nestratila, presne takouto situáciou. Ale ďakujem povzbudilo ma to.

sundew
6. jan 2023

To si uz nepamatam,bolo to pri prvom, ale samizda ze to ukazovalo menej ako som mala vyrátané podla menzesu;a syn sa tiez narodil po termíne

autor
6. jan 2023

@sundew dobre ďakujem. Dúfam ze aj my budeme v poriadku. A niesom jediná kto to tak mal s tým testom

sundew
6. jan 2023

Isto nie! Drzim palce 🙂

autor
6. jan 2023

@sundew ďakujem. Snáď sa ešte niekto ozve nech som kludnejsia.

lucckak
26. jan 2023

Môžem sa opýtať ako to nakoniec dopadlo? Dúfam, že všetko v poriadku 🍀

pigicaj123
5. feb 2023

Baby stalo sa vám že 2 dni po meškaní menzesu vám digi clear blue s indikatorom ukázal pozit výsledok 2-3 a na druhý deň síce pozit ale týždne len 1-2? Dnes je to 13 deň po vklade embrya, oficiálne mám testovať až zajtra, ale viete ako, nevydržala som

autor
23. feb 2023

@lucckak ahoj. Prepáč že až teraz píšem. Nedopadlo to dobre. MA v 8 tt.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre