Clearblue digitalny test 3+

18. apr 2024

Ahojte dievčatá mám na Vás otázku dnes ráno som si robila
clearblue digitalny test ukázal mi výsledok 3+. Posledný menzes som mala 16.3 menzes mávam každých 28 až 30 dni a podľa aplikácie som dnes 4tt a 5 dní nie je tento výsledok moc skoro nakoľko mi menzes mešká 6 dní? Čakala som, že tam bude 2-3 týždeň a až budúci týždeň bude 3+. Znamená to, že som ovuláciu mala skôr a k oplodnenie došlo pár dní po menzes? Pretože tento výsledok znamená že by som mala byť tehotná viac ako 5 týždňov takže nejaký 5 až 6 ty. Čo mi nejako nesedí s mojimi vypočtami. Jedine, že by som ostala tehotná skôr a neviem teda, či je to dobre, alebo nie. Máte nejaké skúsenosti, či sa mám tešiť alebo skôr báť? Ďakujem

autor
18. apr 2024
lucuass
18. apr 2024

Začni počítať od dna menštruácie . Týždeň kde si dostala menštruáciu je tvoj prvý týždeň tehotenstva . Vela zien tomu nechápu ale lekári to tak počítajú takže si to prepočítať, sú nato aj tabuľky ale si tu na koníku nájdi tehotenskú kalkulačku a sama si to vypočítaj tam to je vysvetlené

e1i
18. apr 2024

Vyska hcg je velmi individualna velicina. Ja pri dcere som mala napr 641,pri synovi 514 a kamoska pri synovi 2300. Ciarky pekne,chod na odber krvi a budes vediet hodnotu.

lucuass
18. apr 2024

@e1i čo to má spoločné s hcg ? Ona myslela týždne tehotenstva . Veď tehotná je na 100%

autor
18. apr 2024

Áno ja viem, že to závisí aj od výšky hcg, pretože tie týždne stúpajú podľa toho, raz v dávnej konverzácii som videla aj to takú tabuľku rozmedzia, ale tu už neviem nájsť. Ale áno skôr riešim ten týždeň že 3+ na tomto teste vychádza že by som mala byť už 5 až 6 tt ale podľa ms som 4 TT. Takže mi to vychádza jedine, že som otehotnela asi skôr a teda niekedy pár dní po menzes

gabriela2952
18. apr 2024

Ja som mala ešte pred meskajucou 3+ , tiež som mala skôr ovulaciu. Gratulujem ❤️❤️❤️

e1i
18. apr 2024

@lucuass spolocne to ma to ze ak ma vyssie hcg,ukaze jej vyssi tyzden skor.

e1i
18. apr 2024

A cas 4+5 si uz v prebiehajucom 5. tyzdni. Ja mam deti po ivf a teda 4+4 som isla vzdy na krv,vtedy som bola 2t po vklade,teda akoby po ovulacii

mimuska328
18. apr 2024

Asi myslíš toto

januska12323
18. apr 2024

4t+5 si už v piatom týždni tak to vychádza ako má

bambieblue
18. apr 2024

S tým ti nik neporadí, keďže my do teba nevidíme, choď k lekárovi ten ti najlepšie povie,zavolaj mu a povec čo je vo veci takto to ťažko domnievať sa

marhulka13
18. apr 2024

Alebo budú dvojicky

lencisko
18. apr 2024

Ahoj, mne výsledok tiež vyšiel 3+, u mňa meškalo 4 dní. Teraz už viem, že som mala posunutú ovuláciu skôr. Presne podľa kalendára jeden dátum a doktorka ma prekvapila úplne iným podľa veľkosti na sone🍀

opatrna38
18. apr 2024

To detekuje len rozsah, keď je vysoké hcg tak ukáže max. Nemá to súvis s dľžkou tehu. Je to len dobré.😉

autor
18. apr 2024

@lencisko áno presne na toto som sa aj pýtala, že keďže to už teraz ukazuje taký výsledok 3+ samozrejme možno by mi to ukázalo aj včera to neviem, lebo som ním testovala len dnes prvý krát a testy mám silné už asi 3 dní tak mi to vychádza len, že som musela mať ovuláciu skôr. A môžem sa opýtať aký si mala rozdiel medzi termínom a sonom?

autor
19. apr 2024

Ahojte ešte mám na Vás otázku ak naozaj sedia tie výsledky podľa toho digitálneho testu a hcg bolo včera väčšie ako 2753 na sone by už mohlo byť niečo vidno? Lebo mám ísť budúci týždeň k lekárovi a teraz neviem či môžem očakávať, že sa tam objaví aspoň gestacny vak alebo aj zltkovy? Alebo nebude vidieť ešte nič mala by som byť 5tt aj 2 dní

lencisko
26. apr 2024

No moja doktorka povedala 5 dní a keď som bola v Žiline u dr. Babjaka, ten povedal 3 dní. Tak toho sa teraz držíme. Ale je to na bábätku,kedy sa vypýta 👍☺️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre