Clear Blue test mi ukazuje 2-3

14. aug 2022

Ahojte, mate niektora taku skusenost ze vam test ukazoval stale rovnake tyzdne...uz som si robila 3 tieto testy 🙈 a stale vysledok rovnaky + 2-3
Posledny dnes rano uz som cakala 3+...
Dnes som 5+3, od ovulacie viac nez 3tyzdne.
ako keby mi hcg nestupalo ale zas na klasickych testoch palicka silnie ...nerozumiem

anjelicek26
14. aug 2022

3+ ukazuje od 2800hcg...2-3 od hcg 150...takze tam je riadny skok medzi tym... vela zenam ukazuje tolko (v moci) az v 6.tom tyzdni a je to - bezne a tehotenstvo uplne zdrave...

greta2017
14. aug 2022

Nie som si ista ale nie je ten vysledok indikator samotneho trvania tehotenstva?
To by sedelo. Lebo tehotenske tyzdne ako pises ze si v 5tt +3 dni znamena ze mas od prveho dna poslednej menstruacie 5tyzdnov a 3 dni. Cize ak je ovulacia v strede cyklu tak prve 2 tyzdne si ani tehotna nebola, potom si otehotnela a teda tehotna si cca 2-3 tyzdne ako ukazuje test ale tehotenstvo sa medicinsky (ci ako) rata od menzesu cize to vyjde vzdy viac. Dufam ze som to zrozumitelne napisala😁

autor
14. aug 2022

@greta2017 ano je to tak, ze ukazuje kolko tyzdnov asi preslo od pocatia..ja viem kedy bola ovulacia +-2 dni ...ale urcite to je uz viac nez 3 tyzdne, tak 3,5tyzdna by to mohlo byt, preto som cakala ze bude tam 3+...

gabriela2952
15. aug 2022

@anjelicek26 kde ste našli prosím od koľko hcg ukazuje počet týždňov? Ja som to akosi nemohla nájsť. 😊

gabriela2952
15. aug 2022

Už som to nasla tu na koňovi 🤣

veronice
15. aug 2022

Testy woman secret sú za mna najspolahlivejsie na trhu takže ak tam ta ciarka silnie, je všetko úplne ôk podľa mňa 🙂

tehula2016
15. aug 2022

Presne toto som riesila na prelome aprila/maja..mne ukazal 3+ az na 24dpo..dovtedy som mala 2-3..uz som v 21tt 🙂

autor
15. aug 2022

@tehula2016 ja som uz ale vcera ked som robila ten test bola cca 26 dni po ovulacii..co sa mi zda dost

autor
15. aug 2022

@tehula2016 ale zase keby nerobim tieto clearblue testy ani by ma nenapadlo ze moze byt nejaky problem :/ ked ciarky silneju na obyc.testoch

sunshine_18
15. aug 2022

Pozri možno sa len neskoršie uhniezdilo vajíčko.. Nestresuj sa keď tak zbehni na odber krvy tam je to najpresnejšie.. No myslím si, že bude všetko v poriadku.. 🙂

autor
15. aug 2022

@sunshine_18 a kolko dni od uhniezdenia mi zachyti test aspon slabulinku ciarku? (lebo mne prvykrat zachytil 30.7.)

sunshine_18
15. aug 2022

Od uhniezdenia příklad ak sa uhniezdilo 9dpo tak 11dpo môže byť už duch možno.. Cca o tie 2dni od uhniezdenia je duch na teste

autor
15. aug 2022

@sunshine_18 tak to asi sedi 28.7. som bola 9dpo rano test negativny, 29.7. som nerobila test , a 30.7. som si nasla rano prvy krat slabulinku ciarku

nikolienka28
10. jan 2023

Ako si nakoniec dopadla?

autor
11. jan 2023

@nikolienka28 ahoj zle, bohuzial...bol z toho spontanny potrat.. 2.9. mi na to prisiel dr na prvej kontrole a 9.9. sa to cele spustilo doma..vyvin sa zastavil v 6+1 :(

anjelicek26
11. jan 2023

to ma velmi mrzi, prajem vela sil :(

autor
11. jan 2023

@anjelicek26 dakujem, zial uz druhy po sebe...prvy v marci 2022 druhy sept :( ach...doteraz beham po doktoroch..ale vypada to na hematologicku pricinu

anjelicek26
11. jan 2023

Snad najdu riesenie :( My sa snazime od potratu rok a ani tuk, takze tiez koncom mesiaca prva navsteva v centre a uvidime, ci najdu pricinu...

jankohanka
29. jan 2023

Baby aj ste brali nejaké vyraminy na oplodnenie ci nie alebo aa nesnažte dlho bolo to rýchlo co ste otehotnieli

autor
30. jan 2023

@jankohanka ahoj, napr ja som otehotnela 2x na prvy krat...ale oba boli potraty...a inak brala som aj tehotenske vitaminy ale to podla mna moc nepomaha mozno tak kys.listovu treba hlavne ale u mna je hematologicky problem

casillas28
30. jan 2023

Autorka asi ta caka to co mna ze si cele tehotenstvo pichat fraxik..ale ked sa na to prislo je dobre... drzim palce nech sa zadari cim skor

autor
31. jan 2023

@casillas28 nie asi ale urcite uz to mam napisane aj v sprave od 2 doktorov...od zistenia tehotenstva pichat fraxiparin/clexane...

autor
31. jan 2023

@casillas28 mam zdedenu mutaciu a zistili mi aj vyssi d-dimer co znaci ze som mala v krvi krvne zrazeniny

autor
31. jan 2023

@casillas28 a ak sa mozem spytat u teba bol tiez hematologicky problem?

casillas28
31. jan 2023

Tak super ze sa o tom vie a vie sa tomu tehotenstvu pomoct...ja to tiez tak mam hned ako vysiel pozitivny test (cca 4tt) tak picham clexane, potom som mala pockat dva tri tyzdne a ist ku gynekologicke na sono aby uz mala sancu tam aj nieco vidiet 🙂 ja ma trombofiliu zdedenu-leiden mutaciu..ale ja som to vedela uz pred tehotenstvom ze to.mam lebo mne na to zomrela babka v nemocnici cize nas vsetkych poslali na geneticke testy...s clexanom sa to da v pohode...plus pravidelne kontroly u hematologa ..najrizikovejsi je prvy trimester ked su hormony divoke a mozu sposobovat tromby ale potom uz je to riziko mensie 🙂

casillas28
31. jan 2023

A neboj v dnesnej dobe je uz medicina inde..odlsleduju si ci ten d dimer nestupa ( ak ano zvysia davku injekcii), ci je placenta bez zrazenin a podobne..len treba byt v klude a bez stresov lebo zrazeniny sa tvoria prioritne v stresovych a zatazovych situaciach...vsak lekar ti vsetko vysvetli 🙂 drzim palce

autor
1. feb 2023

@casillas28 no ja nastastie nemam leiden ale tu druhu, protrombin tusim sa vola.., zdedenu len po ocovi..a tomu na to prisli uplne nahodne ale skoda ze az potom ked uz som bola akurat 2x tehotna co uz bolo pre mna neskoro...

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
1. feb 2023

@casillas28 ale co ma zarazilo tak hematologicka povedala ze pichat az ked bude potvrdene srdiecko babatka co je 7-8tt.... a bola som potom aj na genetike a tam mi pani Dr. povedala ze hned cim skôr ako zistim doma z testu ze som tehotna hned pichat....
som myslela ze si robi zo mna srandu...tak ja co som do 8tt nikdy ani nedosla ona mi povie ze vsak mam pockat az potom pichat...hned som sa rozhodla zmenit hematologa

casillas28
1. feb 2023

Fuuha tak hematolog dost pochybil..tam treba cim skor aby ta krv bola riedena a babatko malo sancu sa udrzat a malo spravny vyvoj...urcite cim skor.. Ja som dokonca mala doma vopred predpisane injekcie a automaticky som nasadila ked test bol pozitivny a na hematologiu som sla az ked mi potvrdila v 6-7tt zdrave tehotenstvo...ale medzitym kazdy den pekne injekcia..viem ze to zamrzi ze sa na to neprislo skor ale uz to viete a vies s tym pracovat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre