Clear blue digital a pozitívny test

monci234
3. apr 2022

Baby ahojte viesm ze sa nema rozoberat ten digitalny test ale tak rozobrala som ho,ukazal mi minus ale myslite zeby mohol silniet? Dnes som len 7DPO prikladam fotku ale 10tkovy mi vysla uz slaba ciarka tiez prikladam fotku.

monci234
autor
3. apr 2022

@monci234 lepsia fotka

zojanka
3. apr 2022

@monci234 clearblue ma stále 2čiarky a ten zelený je za mňa negatívny. Vydrž ešte 5dní

monka105
3. apr 2022

Digitálny test je digitálny preto, lebo ti výsledok ukáže ,,digitálne”. A ten druhý ten je negatívny. Prečo sa testuješ 7 DPO, preboha? Takto si zbytočne vyhodila 10 eur za drahý digitálny test.

blumie
3. apr 2022

@monci234 digitalny aj negativny ma vnutri vzdy 2 ciarky. Preto ukazuje vysledok digitalne a funguje na inom principe ako tie palickove. Bolo tu uz o tom niekolko diskusii. Mozes si to hladat v historii. A 7dpo som este nepocula, ze by niekomu ukazalo. Najskor 9 -10dpo.

monci234
autor
3. apr 2022

@zojanka je tam ciarka len to neni vidiet na fotke🙏🏽

sunshine_18
3. apr 2022

@monci234 ja ju vidím, držím palce

monka105
3. apr 2022

@monci234 nie je tam čiarka, je tam zaschnutý kanálik, odhliadnuc od toho, že je tu x diskusií o tom, ako tie testy v poslednej dobe robia falošné čiarky. Veď si počkaj už tých pár dní a potom testuj.

nika_val
3. apr 2022

@monci234 ten digitalny test vôbec neber do uvahy ako pozitivny
A ten druhý ja vidím tu druhu čiarku ale je sivá takže to je kanalik..ak by to bol náznak tehu bola by do ružova
Takže oba testy zatial negatívne

bambulienka25
3. apr 2022

Negatívne testy, stále nechápem rozoberaniu testov hlavne digitálnych 🙄🤦‍♀️ ženy chápem že tam chcete mať 2 čiarky ale este do toho testujete skoro. Dobre ze netestujete odo dňa styku. Už aj také som tu čítala že žena po ivf začala odo dňa vkladu testovať 🤦‍♀️

julie19
3. apr 2022

@monci234 ahoj, viem že sa tešíš a mas nádej ale naozaj ešte kúsok počkaj pár dni navyše tomu len prospeje a budeš na istom ;) … čo sa týka palickoveho testu tak predpokladám že je to pepino z dvojbalenia… je tu viacero tém kde sú fotky a recenzie žien že im ukazovalo dve čiarky a neboli tehotné , jedna pani dokonca namočila tento test do coca coly a ukázal dve čiarky 😅 takže naozaj sa naň nefixuj, ja som tiež kedysi mala dobrú skúsenosť s pepino testami a teraz ako sú tieto “nové” tak mi vyšla čiarka a ja celá happy a nakoniec nič ms normálne prišla 🤷‍♀️ (Prikladám foto môjho testu)

jasmine_3
3. apr 2022

Clearblue by mal ukázať výsledok najskôr 5 dni pred očakávanou menštruáciou 🙂

zojeva
3. apr 2022

Veľmi skoro DPO si testovala treba počkať a testovať aspoň v deň MS ak bude meškať 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre