Cítim sa prechladnutá, ale som aj zvracala. Ide o chrípku alebo o tehotenstvo?

18. jún 2022

Caute, skor ako mi napisete nech spravim test (ano spravim si, zajtra najneskor v pondelok).
Otazka znie: tento tyzden sa citim prechladnuta, mam sopel a jemny kasel, boli ma hlava a citim sa unavena. Ale co ma prekvapilo, ze som 2 rana po sebe zvracala, ale iba taku zlc ako v prvom tehu.
Mal niekto podobnu skusenost, ze myslel ze je chory a bolo z toho tehu? Planujem si spravim aj covid test pre istotu.
Dakujem

nelca0510
18. jún 2022

To,čo si vracala boli pravdepodobne prehltnute hlieny.

lejusinka
18. jún 2022

Ja som mala opacne. Pozitivny kovid test a to co boli uz tehotenske priznaky som si myslela ze je choroba 😅

evica17
18. jún 2022

Ja by som skôr myslela že choroba. Ale nedalo by mi to a test by som si robila.
Mne bolo nedávno zle na žalúdok, ako pri tehu a aj tak som si robila test, a to mám aj teliesko a užšom bola v tom že zlyhalo a pripravovala sa na najhoršie (nieže by sme bábätko nechceli, ale mať ttri detičky a každé po rokuby som už asi nedala)

kitycat
18. jún 2022

Tak zatia si mozes hodit korunou... Podla mna je aj diagnoza od doktora cez telefon blbost.. Nie to este zistovat tvoj stav tu na fóre

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre