Čiarky na teste

26. jún 2023

Vie niekto poradiť prosím? Od štvrtka poobedia mam takéto testy. Všetky sú to dr. max, ale čiarka je stále rovnaká. Testujem rano a poobede. Posledný je teraz robený. Co si o tom myslite? Dnes ms mešká 8 dní. Keď čiarka výrazne nesilnie môže ísť o neprosperujuce tehotenstvo?

anjelicek26
26. jún 2023

Bohuzial si myslim, ze to bude tak ako pises, nesilnejuce ciarky neznamenaju nic dobreho... pri 8 dnovom meskani uz by bola dialnica :( Mrzi ma to velmi. Zabehni zajtra rano na gyndu na krv.

jaga18
26. jún 2023

Volaj svojmu gynekologovi nech ta objedná na vyšetrenie. Tu ti nikto na 100% nepovie, či to bude v poriadku alebo nie. V každom prípade , držím palce a verím, že to bude OK.

diaalex
26. jún 2023

Otázka, prečo testuješ každý deň? Vlastne už 8.deň? Ja som si urobila prvé 3 dni a neriešila ďalej.

bm_
26. jún 2023

u mna takto vyzeralo biochemicke, aj to kolisalo trosku ze som zas mala nadej ale nakoniec to nedopadlo dobre. drzim palce aby to u teba bolo inak

bejka90
26. jún 2023

Mne dr.max takisto akoby stagnoval cca od 14dpo..... vymenila som za top test a tam bolo vidiet ako silneju.. podla mna maju malo farbiva alebo nevien co ale tie druhe boli o dost silnejsie aj pekne rozdiely bolo vidno.

jana65l
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bejbs123
26. jún 2023

Toto nevyzera najlepsie,zbehla by som ku gyn

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre