Čiarky na tehu teste

petulka2903
7. sep 2020

Ahojte, co poviete, posledny test som si robila dnes rano. 13 dni mi meska menstruacia, myslite ze ciarka slabne alebo silnie ci popripade je rovnaka s predposledou. Kedze som mala mikro potrat tak mam obavy.

kiki68
7. sep 2020

@petulka2903 najvyssi cas ist na gyndu. Ja som tyzden po ms bola kdesi v 6tt a na sono uz 8tt aj s bijucim srdieckom

ayanamirei
7. sep 2020

urcite by som volala doktorovi nech ti da termin 🙂 drzim palceky nech je vsetko ok

petulka2903
autor
7. sep 2020

@kiki68 ano, isla som dnes lenze dnes neordinoval, takze pojdem zajtra

cookie29
7. sep 2020

Tehotensky test urcuje pritomnost HCG hormonu, nie jeho mnozstvo. Na to sluzi krv. Moc moze byt viac/menej koncentrovany, podla toho kedy si bola naposledy na WC, kolko si pila atd, takze to je nepresny udaj. Nestresovat 🙂 skoc k Dr, aspon na odber krvi nech Ti potvrdi hladinu HcG. 🍀

henrietkatr
7. sep 2020

PODLA MNA JE JASNE VIDNO, ZE TI MOZME POGRATULOVAT. LEKAR TO PODLA MNA LEN POTVRDI

petulka2903
autor
7. sep 2020

@cookie29 vsetky testy su robene z ranneho mocu hned po prebudeni

cookie29
7. sep 2020

@petulka2903 vzdy si sla spat presne v tu istu hodinu? Vzdy si den predtym vypila/zjedla to iste mnozstvo tekutin? Bola pri tej istej teplote? ... aj ranny moc moze mat roznu koncentraciu, aj ked pri 13 dnovom meskani by uz HCG malo byt dost vysoke na kolajnice... proste treba to brat tak, ze tehotensky test len potvrdi tehotenstvo... 🍀

petulka2903
autor
7. sep 2020

@cookie29 nie ale ja som len chcela vediet nazor z tych testov ci ciarka slabne alebo je silnejsia na tych dvoch poslednych. K lekarovi som isla dnes len som sa otocila kedze neordinuje az zajtra. Naposledy som potratila ale v case ked mi tyzden meskali MS a tesne pred potratom lekar nic nevidel na sone este.

cookie29
7. sep 2020

@petulka2903 ja viem, ze zla skusenost nepomaha, mam ich za sebou bohuzial niekolko. Ale aj ked na sone nic nevidno, mozes urobit krvne testy s dvojdnovym odstupom aby si videla ci HCG rastie. Ma sa zdvojnasobit cca kazde 2-3 dni. Drzim palceky 🍀

petulka2903
autor
7. sep 2020

@cookie29 zajtra idem k lekarovi tak uvidim co povie nemam ziadne neziaduce priznaky, ani spinenie co vtedy uz hned tri dni po meskajucej MS som mala silne bolesti a na to spinenie, teraz chvalabohu nic. Len sem tam obcasne pichnutie.

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre